7m

uzungöl yayla otel

Kılıçdaroğlu'ndan bozkurt işaret!

Partisinin Ankara mitinginde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu seçim otobüsünde büyük bir skandala imza attı. Daha öce MHP'li olduğu bilinen Mansur Yavaş'ı partisinin Ankara Büyükşehir belediye başkan adayı olarak seçen Kılıçdaroğlu CHP'lilerin "CHP her geçen gü

Siyaset 19.03.2014, 20:43
Kılıçdaroğlu'ndan bozkurt işaret!

Partisinin Ankara mitinginde bulunan Kemal Kılıçdaroğlu seçim otobüsünde büyük bir skandala imza attı. Daha öce MHP'li olduğu bilinen Mansur Yavaş'ı partisinin Ankara Büyükşehir belediye başkan adayı olarak seçen Kılıçdaroğlu CHP'lilerin "CHP her geçen gün MHP'lileşiyor" eleştirisine resmen kendi imzasını attı.

Seçim otobüsünde yanına aldığı adayı Mansur Yavaş'la halkı selamlayan Kılıçdaroğlu kendisine bozkurt işareti yapan vatandaşlara aynı şekilde bozkurt işareti yaparak cevap verdi. Otobüste bulunanlar ve dışardaki vatandaş Kılıçdaoğlu'unun bu işareti yapmasına bir anlam veremedi. Kimi vatandaşlarsa şaşkınlıklarını gizleyemedi.


Yorumlar (4)
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Dünyadaki el işaretiyle hangi ırktan olduğunu belirten tek ırk Türk ırkıdır. Kemal beyde Türk olduğuna göre niye bu kadar şaşırıyorsunuz ? Ayrıca zafer işareti yapanada zafer işareti yaptı bozkurt yapanada bozkurtla karşılık verdi ne var bunda?
altan yıldız 8 yıl önce
adam ankarada akp yı yıkmak için mhpden oy ıstıyor anlamayacak ne var doğruda yapıyor akp saltanatmı sürsün ülkede yeter artık
SALİH AGAOGLU 8 yıl önce
bunlar hep komedi max..saçma sapan hareketler her gün onlarca gaflar...şu adamın peşinden nasıl gidiyorlar anlmak mümkün değil:)
ali duran 8 yıl önce
Ergnekon efsanesi Bozkurt mozkurt diye bir şey yok hepsi uydurma Yahudi fitnesi nedense ilk Türkçülüğü yapanda bir Yahudi,Moitz Kohen Yahudi dönmesi.En doğru yol Allah yolu İslam beyler uyanın Küfre cehenneme sürükleniyorsunuz.Osmanlı bilmiyormuydu Türkçülük yapmayı nedense ilk Türkçülük yapan bir Yahudi böyle safsata Bozkurt kitablarını ilk yazanda bir Yahudi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@