banner491

Kılıçdaroğlu: Umarım savcıların başına...

Türkiye'yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla ilgili konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Feneri'ne gönderme yaptı. Umarım savcıların başına birşey gelmez temennisinde bulunan Kılıçdaroğlu, CHP olarak olayın takipcisi olduklarını söyledi.Kem

Kılıçdaroğlu: Umarım savcıların başına...
banner455
banner432

Türkiye'yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla ilgili konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Feneri'ne gönderme yaptı. Umarım savcıların başına birşey gelmez temennisinde bulunan Kılıçdaroğlu, CHP olarak olayın takipcisi olduklarını söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul'daki operasyonla ilgili ilk kez konuştu. Kılıçdaroğlu, Deniz Feneri savcılarının başına gelenler bu savcıların başına gelmez temennisinde bulunarak şöyle konuştu:

"Rahmetli Uğur Mumcu derdi ki ‘Katil katildir’. Katilin sağcısı-solcusu olmaz. Yolsuzluk yapan kimse üzerine gideceğiz. Varsa bilgi doküman göreceğiz." diyen Kılıçdaroğlu, devamında ise, "Kim yolsuzluğun üzerine gidiyorsa, kul hakkı yiyenlerin üzerine gidiyorsa ona destek vereceğiz. CHP’nin görevi budur. Bize her türlü eleştiri getirilebilir. Kimse CHP’liler kul hakkı yiyor diyemez. Bu olayı yakından izleyeceğiz." şeklinde konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472