7m

uzungöl yayla otel

Kesinlikle oyunuzu çaldırmayacağız!

CHP Ankara Büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Yavaş, sandık sonuçlarına olan itirazlarına ilişkin, "Gerekçeli şekilde itirazlarımızı yapıyoruz. Gerekçeli itirazlarımıza rağmen reddedilirse, şiddetli bir şekilde özellikle o sandıklarda oyların sayılma

Siyaset 01.04.2014, 18:18
Kesinlikle oyunuzu çaldırmayacağız!

CHP Ankara Büyükşehir belediye başkan adayı Mansur Yavaş, sandık sonuçlarına olan itirazlarına ilişkin, "Gerekçeli şekilde itirazlarımızı yapıyoruz. Gerekçeli itirazlarımıza rağmen reddedilirse, şiddetli bir şekilde özellikle o sandıklarda oyların sayılmasını ancak bu taleplerimiz reddedilirse, Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuruya kadar bu işi götüreceğiz. Gerekçemiz de şudur: Vatandaşın tercihinin tam yansıması gerekir. Sandıkta kazanılanın masada kaybedilmesi çok yanlıştır. Oyumuzu çaldırmayacağız. Kirli siyasete rağmen kazandığımızı düşünüyoruz. Bugün yada yarın kesin sonuca ulaşacağımıza inanıyoruz. Seçimi kaybedersek dünyanın sonu değil. Ama adil bir seçim olmalı. Ankara'nın hakkını kimseye yedirmeyeceğiz" diye konuştu. 


Yorumlar (2)
mahaza 8 yıl önce
sandıkta kazanılanı sokakta faşizmle almaya çalışmak, gün gelir ..
zafer günaydın 8 yıl önce
Adalet ve akepe yan yana öylemi?Adaletli seçim akepe ile asla olmaz..Bu milletin parasını ve oyunu çalanın en büyüğünden en küçüğüne..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@