Karan; "Türkiye'de çalan prim yapıyor"

HABER61.NET-HABER SERVİSİ- Türkiye 12. Cumhurbaşkanını seçti. Her nekadar resmi sonuçlar açıklanmasada açıklanan tapla,oda görünüyor ki Türkiye'nin yeni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Büyük bir farkla Cumhurbaşkanlığı seçimi kaybeden Çatı Adayı Ekmel

Siyaset 10.08.2014, 20:57
Karan;

HABER61.NET-HABER SERVİSİ- Türkiye 12. Cumhurbaşkanını seçti. Her nekadar resmi sonuçlar açıklanmasada açıklanan tapla,oda görünüyor ki Türkiye'nin yeni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Büyük bir farkla Cumhurbaşkanlığı seçimi kaybeden Çatı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için destek isteyenlerden birisi de CHP Trabzon il başkanı Yavuz Karan'dı.

"Vatandaşın kararına saygım sonsuz" ifadeleriyle konuşmasına başlayan başkan Yavuz Karan, şu ifadeleri kullandı;

Gördük ki Türkiye'de çalan prim yapıyor. Kesin olmamakla birlikte Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi hırsız olduğu gerçeğini değiştirmez.Tayyip erdoğan'ın isteği başkanlık sistemini getirmek, yeni bir Türkiye oluşumu kurmak. Bundan sonra göreceğiz. Hep birlikte göreceğiz! Cebinde 5 kuruş olmayan adam, evine ekmek getiremeyen yapılan hırsızlığa göz yumuyor ona oy veriyorsa denecek pek bişey yok.

Biz Türkiye'de uzlaşma kültürü sağlamaya çalıştık ama olmadı. Sonuçlar kesinleştikten sonra bizde üstümüze düşeni yapacağız. kendimizi sorgulayacağız .Ama şuan daha fazlasını konuşmak için çok erken. 

Öte yandan tatil yapan CHP seçmenine seslenen Karan, "Keyiflerini bozup sandık başına gidip oylarını kullanmadılar.Şimdi hep tatil yapsızlar" dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
ilhan sağlam 7 yıl önce
bıkmadan usanmadan aynı tarz siyaset yapıyor. tek haklı sensin dünya haksız
adil türk 7 yıl önce
Siz bu ülke için ne yaptınız projeleriniz nedir.

Baş örtüsü takan vatandaşlarımıza saygı duymadınız.Demokrasiyi kendi görüşlerinize göre ayarladınız.

İktidara geldiğiniz yıllarıfa gayet iyi biliyoruz.

Adnan menderes-Necmettin Erbakan-Özal-Ve Recep tayyip.

İşte gerçek liderler ve bu ülkeye proje üretenler.Demokrasiyi getirenler.
SALİH AGAOGLU 7 yıl önce
sevgili haber 61 servisi lütfen şu adamı haber yapmayın.trabzon için türkiye için bir igne ucu fayda saglamışmıdır acaba...
sadık yılmaz bulut 7 yıl önce
Demokrasiye inanan kişiler sandıktan çıkan sonuca eleştiri yapamaz.

Lider pozisyonunda olanlar ise biz başaramadık,bizden sonrakilere başarılar dileriz demek düşer.

Hadi ordan
Hüseyin Karagöz 7 yıl önce
Bir de derler ki ..... ... sahibi vardır hırsının sahibi yoktur...Onu diyeni seveyim..Yavvvv adam çalıyor ama yapıyor....Af buyurun ama tecavüzden kurtulamıyorsan zevkini çıkar kafasıdır bu kafa...Ne demiş atalarımız deveyi diken insanı.
ibrahim halil 7 yıl önce
DOĞRU VALLA. kUPAYI ÇALMADAN 48 ALMIŞTI ŞİMDİ 70. Demekki Müzeden bir kaç kupa daha götürse tuylum çıkaracak. Deveye diken misali..
ibrahim halil 7 yıl önce
Adil Türk diye bir ahlak kanserli, ÇALMAYA TAKILDINIZ diye bir yorum yapmış. Ne yani efendi Çalmaya takılmayalım mı?. Cenabı Allah'ın Kuranda ÇALMAK HARAM Ayetini. hizmet karşılığı Helal diye revize mi edelim ? Demek ki az daha hizmet etse daha nelerden vazgeçeceksin Allah bilir. Bu kadar mı Adileşir bir toplum yahu. VAY VAY VAY benin onurlu, Ahlaklı, Türk Milletim bee.
ali duran 7 yıl önce
Fenerin çaldığını da söylesene ozaman.Chp nın geçmişini bir araştırın beyler yalan dolan,talan,İslam düşmanlığı,Milletin diniyle uğraşmaktan başka projeniz oldumu acaba

Gelişmelerden Haberdar Olun

@