Karadeniz Ak Parti'ye haddini bildirecektir

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli haftalık grup toplantısında partililere hitap etti. İşte Bahçeli'nin konuşmasının satırbaşları: AKP hükümeti ülkemizi yangın yerine çevirmiştir. Rotasını şaşıran her yönden iflas eden milli kimlikle

Siyaset 19.03.2013, 12:43
Karadeniz Ak Parti'ye haddini bildirecektir

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli haftalık grup toplantısında partililere hitap etti.
 
İşte Bahçeli'nin konuşmasının satırbaşları:
 
AKP hükümeti ülkemizi yangın yerine çevirmiştir. Rotasını şaşıran her yönden iflas eden milli kimlikle yolunu ayıran AKP Türkiye'yi kapkara bir sürecin içine sokmuştur. Biliniz ki Türkiye böyle gidemeyecektir. Türk milleti bu siyasi zihniyetin içerisinde parçalanmaktadır.
 
KARADENİZ AKP'YE HADDİNİ BİLDİRECEKTİR
 
Milli ruh, milliyetçi şuur ve birlikte yaşama inancı Karadeniz'den parlamaktadır. Karadeniz bölgesinde yaşayan kardeşlerim Türk bayrağına tavizsiz sahip çıkmaktadır. Milli ve manevi değerleri kem gözlerden sakınmaktadır.
 
Karadeniz gelişmelerden rahatsızdır. AKP'den bölücülüğe alan açan çalışmalarından memnuniyetsizdir. Türkiye'nün ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğü geri tepmeyecektir. İnşallah Karadeniz AKP'ye gününü gösterecek ve haddini bildirecektir.
 
BAŞBAKAN'A YÜCE DİVAN
 
İnancım ve beklentim odur ki mahalli idareler seçimleri Türk milletinin uaynışına sahne olacaktır. Arkasından AKP'ye uyarı verilecektir. Genel seçimlerle de AKP görevden uzaklaştırılacaktır. AKP iktidardan düşecek ve doğruda Yüce Divan'a gidecektir.
 
SENİN GÖMLEĞİNDE ABD, AB, PKK VE BARZANİ YAZIYOR
 
Sen milliyetçilikle hasım olduğundan Çanakkale'yi anlayamazsın sırrına erişemezsin. Çanakkaledekiler milletimizi bölmeye çalışanlara karşı kanlı gömleklerle mücadele etmiştir. Senin gömleğinde ABD, AB, PKK, Barzani yazarken nasıl olurda Çanakkale'de ahkam kesmeye cüret edersin? Ne hakla bahsedersin?
 
Ölümlerden geçindiğimizi Fatiha bilmediğimizi ifade edenler bilsin ki biz şehitlerimizin acılarını yüreklerimizde dudyuyoruz. Başbakan evlatlarımızı şehit eden rezillerle canilerle pazarlık masası kurmuştur.
 
NEVRUZ KUTLAMALARI
 
İki gün sonra baharın gelişini haber veren Nevruz'u kutlayacağız. Takdir edeceğiniz üzere tarihi ve kültürel olarak Türk milletine mal olan Nevruz kutlanmaktadır. Türk kültürü gerçek anlamda kardeşlik duygularını tescil etmektedir.
 
Bu yıki Nevruz'un bölücülüğe sahne olacağı anlaşılmıştır. İmralı canisi şov yapacaktır. Eli kanlı teröristten beklenen tılsımlı açıklamalar herşeyin önüne geçecektir. Nevruz'a henüz zaman varken AKP iktidarı PKK mihraklarına ortam açmıştır. Merakım AKP milletvekili değerli arkadaşlarımın bu ortamda Nevruz'u nasıl kutlayacaktır. Başta Kazlıçeşme olmak üzere pek çok yerde İmralı canisinin posterleri artık ulu orta asılmış, özgürlük mesajları verilmiştir. Kürt kökenli kardeşlerimize statü talebi dillendirilmiştir. Adeta Bağımsız Kürdistan politikaları yapılmıştır.
 
KÜRTLER NE İSTEDİ DE ALAMADI?
 
İmralı canisine özgürlük çağrısında bulunmak ölçüsüzlüktür. Kürt kökenli kardeşlerimiz milletimizin eşit fertleri bin yıllık kardeşliğin mukaddes temsilcileridir. Bugüne kadar nerede geri kalmışlar, siyaset mi engellenmiş devlet yönetiminde yer almaları mı engellendi? Ülkemizin her yerinde iş kurmaları okumaları seyahat etmeleri yerleşmeleri konusunda sorunları mı olmuş?
 
Bürokrat hatta cumhurbaşkanı olmaları mı engellendi? Holding kurmaları iş adamı olmaları niversitelerde hoca olmaları mı engellendi. Buna verebilecek olumsuz cevap verilebilir. hangi konularda geri ve yetersiz kalmıştır? Hangi sosyal siyasal ekonomik statü istemiş de alamamışlardır? Bölücülerin nifak sokmaya ne hadleri ne hakları vardır. Kürt kökenli kardeşlerimizin sözde sorun bahanesiyle terörün peşine takmak en büyük soysuzluktur. İmralı canisi ve örgütü vatandaşlarımın canına kast etmiştir.
 
Görüldüğü kadaryla Başbakan Erdoğan başkan olmak için yapamayacağı şey olmadığın ı kanıtlamaktadır. bu zihniyetin gözünü kan bürümüştür. AKP bebek katiliyle görüşmeleri sıklaştırmıştır. Dün itibariyle yeni bir BDP heyeti İmralı ile görüşmüş mektupları iletmiştir. Çanakkale'yi andığımız, Ergenekon davasında askerlerimize müebbetin yağdığı günde BDP İmralı canisiyle buluşmuştur.
 
KURTAR PKK'YI MAHKUM ET TSK'YI
 
Ne yaparsan yap kurtar PKK'yı mahkum et TSK'yı, olan budur. Al başkanlığı ver özerkliği! Olan budur! Başbakan Erdoğan PKK ile birlikte Türk milletine ve Türk ordusuna tuzak kurmaktadır. yazık ki Türkiye çok kötü bir duruma düşürülmüştür. İmralı canisi ile görüştükten sonra açıklama yapan BDP heyeti aziz milletimizin kimlerin eline kaldığını göstermiştir.
 
Mudanya'dan İmralı'ya giden Ataköy'den çıkan bölünme elçileri İmralı canisinin görüşlerini duyurmuştur. İmralı canisi Başbakan gibi Türkiyelilik zırvasından bahsetmiştir. 21 Mart için hazırlık yaptığını TBMM den destek beklediğini söylemiştir.
 
hlaksızca ar damarı çatlamışçasına bu sözleri söylemiştir. Başbakan Erdoğan cani başının yıllardır takipçisi olduğu isteklerine sarılmıştır. Türkiye'yi yöneten bu iktidar ruhunun ve vicdanının tapusunu devretmiştir. Başbakan'ın ustalık dönemi hem çılgınlıktır hem de PKK jest yaptıkça AKP mest olmaktadır. İmralı canisi mesaj verdikçe Başbakan cevap verememekte fırsat buldukça yurt dışına kaçmaktadır. Millet bu yükü taşıyamamaktadır. Daha ne kadar tahammül edilecektir?
 
ALNINI KARIŞLARIZ
 
Türk milletinin emanetini kurtuluşun karargahını bu çöküşe merkez yapmaya fırsat vermeyiz bunu yapanın alnını karışlarız!
 
SİZİN PİRİNİZ PKK OLSUN
 
İmralı kölesi olan PKK kılavuzluğunda demokrasi arayan reziller size bildiriyorum hiç bu kadar iyi şeyler olmamıştır diyenler 8 görevlimizin jest olarka bırakıldığını söyleyen zavallılar size diyorum! Türk milletine ölümü gösteren gafiller size haykırıyorum! Öcalan'ın doğru dediğine doğru deriz diyenler! İşler iyi gidiyor bu işi bitireceğiz diye dua edenler size sesleniyorum!
 
Başaramayacaksınız, önümüzü tıkayamayacaksınız. Sizin doğrunuz Öcalan'ın doğrusu olsun bizim Türk milleti olacaktır. Sizin piriniz PKK olsun ikazla bildiririm ki MHP son sözünü henüz söylemiştir duyduk duymadık demeyin! MHP çözüm süreci denen duruma her daim karşı olacaktır!
 
BAHÇELİ DE PROMTER KULLANMAYA BAŞLADI
 
MHP grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli'nin de prompter kullanmaya başladığı görüldü.
Yorumlar (7)
Ali Küçük 8 yıl önce
Bu talanın hesabını soracak bir yiğit lazım. İnşaallah yerel seçimler halkın uyanışına vesile olur.
tarık buğra 8 yıl önce
asil hesap sorulması gereken devlet bahçeli dir.oy uğruna şikeçileri koruyarak. bizleri mağdur etmiştir.birde utanmadan ts kaşkolu takarak şehrimizde geziyor.bu davranış resmen bizlere hakarettir
Ali Kemal Kececi 8 yıl önce
Ben Bir Trabzonsporlu olarak Hem size hemde şikeye onay veren kim varsa hepsine haddini bildirececeğim BENİM OYUM TRABZONSPORA
isa sayar 8 yıl önce
Biz olan biten herşeyi görüyoruz. Sayın başbakanım döneminde Türkiye'nin ve Trabzon'un nasıl kalkındığını nasıl şaha kalktığını gördük. Siz ne yaptınız? İnsanların duygularını sömürdünüz. MHP iktidardayken bize koskocaman bir ekonomik kriz bıraktı. Arkanızı AKP topladı. Bu halk bunları unutmayacak.
erkan yüksel 8 yıl önce
laf salatası imralıya sen koymadınmı elebaşını. Pişkin herif. Yaw bir çivi, bir dikili ağacın varmı ülkede. Pkk den nefret ettiğim kadar sizdende nefret ediyorum emin ol....
Hüseyin Karagöz 8 yıl önce
AKPnin yegane amacı Türkiyenin parçalanması...BOPta eşbaşkan PKK,Ermeni,Pontus açılım talimatlarını ABDden aldı.Türk milleti tanımını anayasadan çıkarmak tek amaçları.Türkiyeyi PKK ile müzakere ederek başknalık sistemine federasyona götürüyor..Amaç tanıdığı barzani kürdistanından sonra Güneydoğuda özerk kürdistanı kurmak...bebek katili ile bunun pazarlığını yapıyor..Seçim zamanı anayasa değişikliği başkanlık sistemi yaklaşıyor..Şike sürecinde Fenerbahçeyi koruyup kollayan AKP ve onun atadığı TFFdir.. Trabzonspor bugün bu durumdaysa bu yüzdendir...O yüzden vatanını en çok seven Trabzonlu Türk milliyetçiğini ayak altına alan AKPye oy vermez gözbebeği Trabzonsporun bu hale getirilmesne hakkının çalınmasına oy vermez...Verirse yola devam AKP.
Neymar Messi 8 yıl önce
Tam tersi Karadeniz halki MHP'ye haddini bildirecek Sn.Tayyip Erdogan futbolda rey ugruna adaletsizlik yapti ama dis Politikasi ulkeyi kalkindirmasi IMF'ye olan borcu hemen bitirmesi ulkeyi Enflasyon belasindan kurtarmasi takdire sayan Yahudiye yeri geldimi sozunu esirgemeyen Etnik Milliyetcilik yapmamasi tum halki kucaklamasi takdire sayan.Islam Etnik milliyetcilige karsi tamam milliyetini kavmini sev ama irkcilik yapma Etnik milliyetciligi dava ettiginiz kadar Islami dava etsenin Sn.Bahceli ne teror belasi kalir nede bu dar kafali zihniyet kalir sizin mevsiminiz gecti Islamin galebesine kimse karsi duramaz artik sizin gibilerinin diz dovme vakti geldi Kainat degiskendir Islamda degiskendir yer yuzunde hersey degiskendir kimse onune gecemez sizin gibi zihniyetler artik yok olmaya mahkum bosuna nara atiyorsunuz Karadeniz halki sizin arkanizdan gelmez tam tersi sizin gibilere haddini bildirir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@