Kamalak'tan şok 'patriot' iddiası!

 Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Türkiye'ye yerleştirmesi planlanan patriot füzelerinin Müslümanları vurmak için kurulduğunu iddia etti.Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, ''Füze kalkanları, patriot füzeleri neyin nesi? Gerçekten s

Siyaset 23.12.2012, 19:59
Kamalak'tan şok 'patriot' iddiası!

 Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Türkiye'ye yerleştirmesi planlanan patriot füzelerinin Müslümanları vurmak için kurulduğunu iddia etti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, ''Füze kalkanları, patriot füzeleri neyin nesi? Gerçekten sizler Suriye'den Türkiye'ye bir saldırı yapılacağını düşünebiliyor musunuz?'' dedi.

Kamalak, partisinin İnegöl ilçe teşkilatının olağan kongresinde yaptığı konuşmada, ''Türkiye'ye yerleştirilmesi planlanan patriot füzelerinin Müslümanları vurmak için kurulduğunu'' iddia etti.

''Füze kalkanları, patriot füzeleri neyin nesi?'' diyen Kamalak, ''Gerçekten sizler Suriye'den Türkiye'ye bir saldırı yapılacağını düşünebiliyor musunuz? Peki, Malatya'mızın bağrına Kürecik beldemize bu füze kalkanları niçin yerleştiriliyor? Sonra 3 gazi ilimize, Adana'mıza, Kahramanmaraş'ımıza, Gaziantep'imize haçlıların füzeleri niçin yerleştiriliyor? Acı da olsa ben ifade ederim ki, Müslümanları vurmak için yerleştiriliyor. Bu böyle gitmez. Bu oyunu bozmamız lazım'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Selçuk Turan 8 yıl önce
Sayın Kamalak, merak etme yakında sende AKP. ye katılırsın. Bu düşüncelerini unutursun. Siyaset böyle bir şey. Kimler Kurtulmuş böyle diterek değil mi?...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@