"İstifa etmeyen şerefsizdir!"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlığının 2013 bütçesinin TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmesi sırasında, TOKİ Başkanlığı dönemindeki yolsuzluk iddialarına cevap verdi.Bayraktar, ''Benim için bir dava, soruşturma yok. Varsa getirin. İddia bu

Siyaset 17.12.2012, 19:24

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlığının 2013 bütçesinin TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmesi sırasında, TOKİ Başkanlığı dönemindeki yolsuzluk iddialarına cevap verdi.

Bayraktar, ''Benim için bir dava, soruşturma yok. Varsa getirin. İddia bunlar. Adamın yüzü olacak ki utansın. Yüzü olmazsa, yüzsüz olursa ben nasıl utandırayım o adamı? Bir şey biliyorlarsa konuşsunlar, bilmiyorlarsa sussunlar da adam sanalım'' dedi.

Bayraktar, ''Diyorum ki yolsuzluk olarak, bizim hakkımızda dava varsa, istifa etmeyen şerefsizdir. Ama böyle bir isnadı ispat edemeyen de nedir onu siz söyleyin'' diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
camoka 7 yıl önce
yolluluğu yolsuzluğu bilmem amma bugün köprülerin işletmesi 25 yıllığına satıldı 5 milyara yıllık geliri 750 milyon lira araç sayısı 25 yılda hiç artmazsa verilen çevre yolu hariç 25 yılda net gelir 18 milyar lira yok böyle şey 18- 5=13 milyar lira bu kadar korkunç para gelde görme arkadaş
burak ibiş 7 yıl önce
sayın bakanım gerek yok böyle laflara zaten her yer çakala kaynıyor ayağını kaydırmak için biz seni seviyoruz sen trabzonun gurursun lütfen böyle istifa edrim gibi şeyler deme zaten millet her türlü çakallaığı yapıyor pişkjşince paraları cebe indiriyor biz seni biliyoruz sayın bakkanım böyle konuşma A lallahını seversen
ibrahim halil 7 yıl önce
Son günlerde ne kadar sık kullanır oldu bu şerefsizim lafını..
ahmet mert 7 yıl önce
Şu yaptığın ince ayar ne oldu bakan efendi? T.......FF Trabzonspor'u kümeye göndermeye çalışıyor. 6 Millet Vekilinden gururuna dokunan yok mu?
MEHMET KÜÇÜK 7 yıl önce
Trabzona bir faydası olmayan bakanın gitmesi ile kalmasının faydası yok.Bir bakan bölgesine bir yatırım yapar 40..50 kişi calışır ,evine ekmek getirir.50 yıldır trabzona istihdam yaradacak bir yatırım yapılmadı,yapılanları kapattılar veya sattılar.Trabzona orta asyaya ve rusyaya yönelik bir tekstil yatırımı yapılamaz mı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@