banner192

İşte CHP'nin tüm adayları!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ülke genelinde ilçelerin belediye başkan adaylarını açıkladı.İŞTE CHP ADAYLARIADANA: YILDIRAY ARIKAN,  Aladağ: HASAN ERKAN, Ceyhan:  ARİF SEZER,  Çukurova: SONER ÇETİN ,  Feke: HÜSEYİN AYDOĞDU, İmamoğlu: ERTUĞRUL İNCEDERE, Ka

İşte CHP'nin tüm adayları!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ülke genelinde ilçelerin belediye başkan adaylarını açıkladı.

İŞTE CHP ADAYLARI

ADANA: YILDIRAY ARIKAN,  Aladağ: HASAN ERKAN, Ceyhan:  ARİF SEZER,  Çukurova: SONER ÇETİN ,  Feke: HÜSEYİN AYDOĞDU, İmamoğlu: ERTUĞRUL İNCEDERE, Karaisalı: İLHAN ŞAHİN,  Karataş: BOĞAÇHAN ÜNAL, Kozan: MEHMET BÜYÜKYILMAZ, Pozantı: ABDULKERİM ÖZKUL , Saimbeyli: MEHMET CENGİZ, Sarıçam: CUMALİ YAKAN, Seyhan: ZEYDAN KARALAR, Tufanbeyli: AHMET AKTÜRK, Yumurtalık; DURAN GÖÇER, Yüreğir :ORHAN BAYRAM

ADIYAMAN: ZEYNAL BAKIR , Besni Çakırhüyük: MİKTAT ÇETİN, Besni Kesmetepe: VAKKAS AÇAR,   Besni Köseceli AYDIN ÜNAL,  Besni Şambayat : NEJDET ARICI, Besni: FAHRİ SERTER,  Çelikhan Pınarbaşı MAHMUT ALAN, Çelikhan : MEHMET HANİFİ KALKAN, Gerger: ÖMER ÖZDEMİR, Gölbaşı Belören: AHMET BAKIR, Gölbaşı Harmanlı:  AHMET DEĞİRMENCİ,  Gölbaşı: YUSUF ÇÖPLÜ, Merkez Kömür:  HANEFİ GÖKSU,  Merkez Yaylakonak: HASAN KARAKAYA,  Sincik: RAMAZAN ŞAHİN,  Tut; CEMAL AVCI


AFYONKARAHİSAR:  Başmakçı HALİL ÖZCAN, Bayat: KADİR ÜÇER, Çay: YAŞAR ÇENGEL, Çay K.Karacaören: FAHRETTİN YILDIZ,  Çobanlar: BEYTULLAH CİHAN,  Çobanlar Kocaöz: ÖMER BOZYÜRÜK,  Dazkırı: İSMAİL TAYLAN,  Dinar: CEYHUN ERKAN, Dinar Haydarlı ÖZCAN AYHAN,  Dinar Tatarlı : MUSA KAYER, Emirdağ: MEHMET PALA, Emirdağ Davulga : ÖMER BARIN, Evciler:  SAİM ÖZER, Hocalar SEDAT TURAN,  İhsaniye TUNAY TÜRKMEN, İhsaniye Gazlıgöl MEHMET KIRKPINAR, İhsaniye Kayıhan HASAN ÇALIKUŞU, İhsaniye Yaylabağı SELAHATTİN AKSEKİ,  İscehisar Seydiler ERDAL KOÇ,  İscehisar MEHMET AYDIN,  Merkez Çıkrık HASAN KAMIŞ,  Merkez Değirmenayvalı UMMAHAN ÖZPINAR, Merkez Fethibey AHMET ÖZÇELİK,  Merkez Gebeceler RECEP HOŞ,  Merkez Işıklar HABİB KİREZ,  Merkez Nuribey DAVUT DEREBEY,  Merkez Sülümenli ZEKERİYA GÖKMEN, Sandıklı AHMET ÖZAYDIN, Sandıklı Akharım SEVİM ÖZDEMİR,  Sinanpaşa Ahmetpaşa MEHMET KARAKOÇ,  Sinanpaşa Düzağaç YALÇIN SEYHAN, Sinanpaşa Kılıçarslan YASİN GÜZEL, Sinanpaşa Kırka HÜSEYİN ERSÖZ, Sinanpaşa Taşoluk HÜSEYİN GÜR,  Sinanpaşa MUSTAFA GÜZEL,  Sultandağı OSMAN ACAR,  Sultandağı Dereçine ŞEMSEDDİN ŞAMPİYON,  Sultandağı Yeşilçiftlik ZEKERİYA ÖLMEZ, Şuhut EKREM ÖZSOY,  Şuhut Karadilli RAMAZAN SARIKAYA,  AFYONKARAHİSAR MEHMET ALİ ECER

AĞRI:  Diyadin ABDULLAH ÇETİN, Doğubeyazıt NEVZAT KAYA,  Eleşkirt FARUK POLAT,  Eleşkirt Tahir NURETTİN POLAT,  Eleşkirt Yayladüzü HAMİT AYSU,  Eleşkirt Yücekapı MEHMET KANDEMİR,  Hamur ADİL ORUÇ, Patnos YILMAZ KAYA,  Patnos Dedeli PERTAL CANGİR,  Taşlıçay ÜMİT KALAYCI, Tutak MURAT ÖZTÜRK AĞRI İHSAN CAĞA

AKSARAY: Ağaçören NEVZAT AYDIN,  Eskil MEHMET KESKİN, Gülağaç İBRAHİM ABUR, Gülağaç Demirci METİN BOZLAK,  Gülağaç Saratlı NEDİM UĞUZ, Güzelyurt EROL BEZGEN, Güzelyurt Selime SEFER ÖZDEMİR, Merkez Bağlıkaya ABDULLAH CANBULUT,  Merkez Sağlık FİKRET İŞERİ,  Merkez Taşpınar CİHAN YÜKSEL, Merkez Topakkaya HÜSEYİN BAYDİLLİ,  Merkez Yeşilova FETHİ USLU, Merkez Yeşiltepe TAHSİN ÇELİK, Ortaköy MÜMİN SAĞLAM, AKSARAY DOĞAN KOŞAR

AMASYA: Taşova MUSTAFA KORKMAZ, Göynücek HASAN AKKAYA, Gümüşhacıköy ZEHRA ÖZYOL,  Merkez Ziyaret MEHMET GEÇGEL,  Merzifon ALP KARGI, Suluova MUHARREM YILDIRIM, AMASYA İLYAS AYIK

ANKARA Akyurt GÜRSEL KIRANOĞLU,  Altındağ MELİH BARAN KILIÇ, Ayaş ALİ BAŞKARAAĞAÇ,  Bala MÜSLİM ÇOŞAN, Beypazarı ABDULLAH ÖZDEMİR,  Çamlıdere İSMAİL ÇİÇEKÇİ, Çankaya ALPER TAŞDELEN, Çubuk CEMİL ALA,  Elmadağ MÜCAHİT DEDE,  Etimesgut MEMET YULA,  Evren EMRULLAH EREN, Gölbaşı ERCAN ŞİMŞEK,  Güdül ÖMER GÜNEY,  Haymana CELAL ÇETİN, Kalecik NEVZAT ŞAHİN,  Kazan NECATİ YILMAZ, Keçiören METİN EMİR,  Kızılcahamam AHMET HIZARCI,  Mamak COŞKUN TORUN, Nallıhan FERUDUN GÜNGÖR, Polatlı TUFAN BURAL,  Pursaklar HÜSNİYE ERDOĞAN, Sincan ALAATTİN BERA TÜRKOĞLU,  Şereflikoçhisar İSMAİL YALMAN, Yenimahalle FETHİ YAŞAR ,ANKARA MANSUR YAVAŞ

ANTALYA Akseki MEHMET GÖLCÜ, Aksu CENGİZ ALDEMİR,  Alanya ŞEFİK TÜRKTAŞ, Demre (Kale) YUSUF KAPAR, Döşemealtı TURGAY GENÇ,  Elmalı MEHMET TUFAN,  Finike ÖMER ÇIRPAR, Gazipaşa CEMBURAK ÖZGENÇ, Gündoğmuş SAMİ YÜKSEL,  İbradı SERKAN KÜÇÜKKURU,  Kaş ÖMER SAİM KARAKURT, Kemer UMUT GÜNEŞ, Kepez ERDAL ÖNER, Konyaaltı MUHİTTİN BÖCEK, Korkuteli HÜSEYİN ÇİL,  Kumluca İSA GÜZEL,  Manavgat ŞÜKRÜ SÖZEN,  Muratpaşa SULTAN YEĞEN, Serik MUHAMMET KONUR,  MUSTAFA AKAYDIN

ARDAHAN: Çıldır NURETTİN AYGÜN,  Damal ERGİN ÖNAL, Göle ALPER TOLGA ÖZTÜRK,  Hanak AYHAN BÜYÜKKAYA,  Posof ŞÜKRÜ BOZYİĞİT, ARDAHAN METE ÖZDEMİR

ARTVİN: Ardanuç YILDIRIM DEMİR,  Arhavi MUSA ULUTAŞ, Borçka ARİF SOLMAZ, Hopa TURAN KASIMOĞLU, Hopa Kemalpaşa ERGÜL AKÇİÇEK,  Murgul MEHMET YILDIRIM, Şavşat MEHMET NACİ KÖROĞLU,  Yusufeli ZAFER ATALAY, ARTVİN EMİN ÖZGÜN

AYDIN Bozdoğan SALİM TÜMER APAYDIN, Buharkent HÜSAMETTİN BAŞOĞLU,  Çine ENVER SALİH DİNÇER, Didim DENİZ ATABAY,  Efeler MESUT ÖZAKCAN, Germencik AHMET YAVAŞOĞLU,  İncirliova FADİME ORBAY, Karacasu MUSTAFA BÜYÜKYAPICI,  Karpuzlu YILMAZ BAKKAL, Koçarlı MUTLU ÖZTÜRK,  Köşk ÖZCAN ARUMAN,  Kuşadası ÖZER KAYALI,  Kuyucak ALİ ULVİ AKOĞLU,  Nazilli FERDA ÇAĞLAR ERKUT,  Söke SÜLEYMAN TOYRAN, Sultanhisar OSMAN YILDIRIMKAYA,  Yenipazar MEHMET YÜSRAN ERDEN,  ÖZLEM ÇERÇİOĞLU

BALIKESİR Altıeylül MEHMET ALİ ÇİÇEK, Ayvalık RAHMİ GENÇER,  Balya DÜNDAR CENĞİZ,  Bandırma DURSUN MİRZA,  Bigadiç KASIM OĞUZ,  Burhaniye FİKRET AKOVA,  Dursunbey ÖNDER İKİZ,  Edremit KAMİL SAKA,  Erdek HÜSEYİN SARI,  Gömeç MELİH BAĞCI, Gönen HAYATİ KÖSE,  Havran NECMİ DÖNMEZ, İvrindi AYDIN CİHAN, Karesi ENDER BİÇKİ,  Kepsut MURAT KARAKOYUN,  Manyas TANCAN BARCİN, Marmara ALİ AKSU, Savaştepe TURGAY YÜKSEL,  Sındırgı ÖZGÜR ERTUĞRUL, Susurluk TAHSİN BOZOĞLU, BALIKESİR SAMİ SÖZAT

BARTIN Amasra MEHMET EMİN TİMUR, Kurucaşile HÜSEYİN SEVİM, Merkez Hasankadı ŞEREF EMİROĞLU, Merkez Kozcağız ESAT BİLSİN,  Ulus HÜSEYİN ULUS,  Ulus Abdipaşa MUHARREM KARA ,BARTIN MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA

BATMAN Beşiri GENCO ÖZEL, Beşiri İkiköprü FARUK KIRMIZITAŞ,  Gercüş MEHMET ŞERİF ÖNER, Gercüş Kayapınar MENDERES GÜLÜŞKEN,  Hasankeyf SEDA AĞAR,  Kozluk VEHBİ AĞAYA, Kozluk Bekirhan AHMET DEMİR,  Merkez Balpınar KEMAL DEMİR, Sason İRFAN ARSLAN, Sason Yücebağ FATMA BAĞLI, BATMAN ÇETİN KIZILBULUT

BAYBURT Aydıntepe FATİH ERARSLAN, Demirözü MEHMET CAN, BAYBURT HACI MUSTAFA AKKUŞ

BİLECİK Bozüyük METİN TORUN, Bozüyük Dodurga SELİM TEMEL,  Gölpazarı VEDAT KAZICI,  İnhisar OSMAN EROL,  Merkez Bayırköy RAKİN ÇAKIR,  Merkez Vezirhan MEHMET DUYMUŞ,  Osmaneli HAYATİ ZAT, Pazaryeri İLYAS DİRİK, Söğüt İSMET TUNCA, Yenipazar MEHMET ÜNAL, BİLECİK SUNGUR TURAN

BİNGÖL Adaklı ZAFER TANDOĞAN, Genç ALİ ALTINBAŞ, Karlıova AYHAN POYAZ, Kiğı YILMAZ GÜNDÜZ, Merkez Sancak HÜSEYİN BATUGE, Yayladere SABRİ AKYÜREK, Yedisu HAKİF AÇIKYER BİNGÖL ZEYNEL ABİDİN BAKIR

BİTLİS Adilcevaz TURAN SUBAŞI, Ahlat NİHAT KARTAL, Güroymak HÜSEYİN BAKIRTAŞ,  Hizan SÜLEYMAN ÇAĞDAŞ, Tatvan LEVENT NERGİZ, BİTLİS KEMAL UÇAR

BOLU Dörtdivan İLYAS ÖZALP, Gerede BEKİR UZUN,  Göynük NİGAR TÜRKSOY, Kıbrıscık DOĞAN DAĞ,  Mengen TURHAN BULUT,  Mengen Gökçesu ATİLLA ATEŞ, Mudurnu MEHMET İNEGÖL, Mudurnu Taşkesti SELAMİ GÜRCAN,  Seben M. İHSAN ŞAHİN, Yeniçağa BİROL GÜREL, BOLU MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU

BURDUR Ağlasun MEHMET TURGUT, Altınyayla MUSTAFA SAYIN, Bucak HÜSEYİN BÜTÜN, Bucak Kızılkaya ABDULLAH ULUSAN,  Bucak Kocaaliler RECEP SEMİZ, Çavdır MUSTAFA YÜCEL,  Çavdır Söğüt BAYRAM KILINÇ, Çeltikçi RECEP AYDIN, Gölhisar ÜNAL IŞILDAR, Karamanlı MEHMET ÖZGER, Tefenni HAMDİ GÜRLER ERATALAY, Yeşilova NURİ ÖZBEK,
BURDUR ALİ ORKUN ERCENGİZ

BURSA Büyükorhan AHMET KAMAÇ,  Gemlik İBRAHİM TALAN, Gürsu İLYAS KALEŞ,  Harmancık HAŞİM ALİ ARIKAN,  İnegöl ŞEVKET MOLLAER,  İznik KENAN KARAKAŞ, Karacabey AYHAN KUTKU, Keles İSMAİL ORUÇ, Kestel MUSTAFA KURTOĞLU, M.Kemalpaşa MEHMET KÜÇÜKAŞIK,  Mudanya HAYRİ TÜRKYILMAZ,  Nilüfer MUSTAFA BOZBEY,  Orhaneli ALİ SARI, Orhangazi CELAL SAYIN,  Osmangazi ERKAN AYDIN,  Yenişehir HASAN KOCATÜRK,  Yıldırım RAMAZAN ALTUNÖZ BURSA NECATİ ŞAHİN

ÇANAKKALE Ayvacık ENGİN ÖZERDEN, Ayvacık Küçükkuyu CENGİZ BALKAN,  Bayramiç İSMAİL SAKİN TUNÇER, Biga İSMAİL IŞIK,  Biga Gümüşçay MEHMET TAMER ERGÜN, Biga Karabiga MUZAFFER KARATAŞ, Bozcaada HAKAN CAN YILMAZ, Çan TURGUT ÇETİN, Çan Terzialan YUSUF KAYA,  Eceabat HALİL DUYMAZ,  Ezine HALİL BÜYÜKEROL, Ezine Geyikli ERCAN YILMAZ , Gelibolu MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR, Gelibolu Evreşe METİN PAŞALI,  Gelibolu Kavakköy NECATİ KOPÇA, Gökçeada MUSTAFA KORAY YÜCEL,  Lapseki AYHAN İNAN, Lapseki Çardak İSMAİL ÇAĞLAR, Lapseki Umurbey ALİ ÖNER,  Merkez Kepez ÖMER FARUK MUTAN, Yenice TURHAN BEYAZIT, ÇANAKKALE ÜLGÜR GÖKHAN

ÇANKIRI Bayramören ZEKİ KORUK, Çerkeş HÜSEYİN ERDOĞAN,  Ilgaz MUZAFFER ÇAVDAR,  Kızılırmak BİLAL DURMAZ,  Kurşunlu CİHAT IŞIK,  Şabanözü AHMET ALPAY,
ÇANKIRI TANER KARAGÖZ

ÇORUM Alaca ADEM ŞAHİN, Kargı HİLMİ SARIKAYA, Mecitözü ÜNAL YAVUZ, Oğuzlar ORHAN ATEŞ,  Ortaköy HACI ÖMER ATAK, Ortaköy Aştavul DURSUN UZUNCA, Osmancık ALAATTİN UĞUR, Sungurlu CEMİL ÇOBANER, ÇORUM KENAN NUHUT

DENİZLİ Acıpayam İLHAN ÖZCAN, Baklan ALİ BEŞPARMAKKAYA,  Bekilli MUSTAFA BAŞKAFA, Beyağaç RAMAZAN İRİOĞLU,  Bozkurt BİRSEN ÇELİK,  Buldan MUSTAFA GÜLBAY,  Çal AHMET HAKAN, Çameli ÖZDEMİR ÖZDEMİR, Çardak ALİ ALTINER,  Çivril İBRAHİM HAKKI ASLAN, Güney NUSRET ERAYDIN,  Honaz MEVLÜT KURBAN, Kale MEHMET ÇELİMLİ, Merkezefendi ARİF BALKANAY,  Pamukkale (Akköy) İBRAHİM VURAL, Sarayköy RİFAT KAPANCIOĞLU, Serinhisar HÜSEYİN GEMİ, Tavas HÜRRİYET AKIN ,DENİZLİ KAZIM ARSLAN

DİYARBAKIR Bağlar İKRAM YAĞAR,  Bismil İHSAN ARSLAN, Çınar AHMET DAĞHAN,  Çüngüş SUAT AKMEŞE, Dicle MURAT AKÇAY,  Eğil AHMET KURT, Ergani HASAN KILIÇ, Hani SERHAT BARÇ,  Hazro ENGİN DAYANIK,  Kayapınar AYŞE YELKOVAN,  Kocaköy MEHMET ÇELİK, Kulp EBEDİN TOPRAK, Lice FAHRİ ERKAN, Silvan ADNAN ÖNCÜ, Sur TUNCAY TUNCE, Yenişehir VEYSİ AĞHAN ,DİYARBAKIR AHMET AY

DÜZCE Akçakoca FİKRET ALBAYRAK, Cumayeri NEVZAT KELEŞ, Çilimli CEMİL TİNAZ, Gölyaka ABDULLAH ŞAHİN, Gümüşova MUSTAFA BOSTANCI,  Kaynaşlı CEMAL ÇAPAR,  Merkez Beyköy HİLMİ SAYAR, Merkez Boğaziçi SELMAN DİNLER, Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN, DÜZCE BASRİ KARSLIOĞLU

EDİRNE Enez AHMET ÇAYIR,  Havsa OĞUZ TEKİN,  İpsala CENAN TETİK,  İpsala Esetçe İBRAHİM ÖRS, İpsala Yenikarpuzlu ŞAKİR BİLGİN ATLI, Keşan MEHMET ÖZCAN,  Keşan Beğendik MUHAMMET ÖRNEK,  Keşan Yenimuhacir RECEP ORDU,  Lalapaşa AYHAN GÜNAY,  Meriç EROL DÜBEK, Meriç Küplü GÖKMEN ALTAY,  Meriç Subaşı ERSÖZ ZÜMBÜL,  Süloğlu MEHMET ORMANKIRAN,  Uzunköprü ENİS İŞBİLEN, Uzunköprü Kırcasalih SUAT KARAKAŞ, EDİRNE RECEP GÜRKAN

ELAZIĞ Ağın OSMAN BAŞIBOZUK, Alacakaya NAZMİ GÜRBÜZ, Baskil ALİ TURSUN, Kovancılar HALİME KARAKOÇ,  Maden OSMAN GÜNAL, Palu YILMAZ BAYRAM, Sivrice KADRİ METİN ÖZTÜRK, ELAZIĞ HAMZA SORGUCU

ERZİNCAN Çayırlı TUNCAY AKSÜNGER, İliç GÖKMEN YILDIRIM,  Kemah ALİ SİN, Kemaliye CENGİZ SOĞUKPINAR, Merkez Akyazı ALİ FIRAT,  Merkez Çağlayan ÇETİN ÇAY,  Merkez Çukurkuyu AYDIN KURT, Merkez Demirkent BÜLENT MUMCU,  Merkez Geçit METİN BAL,  Merkez Kavakyolu BİNALİ YİĞİTOĞLU, Merkez Mollaköy KEMAL ŞENGÜL,  Merkez Ulalar İSMAİL CAN,  Merkez Yalnızbağ MURAT MERAL,  Merkez Yaylabaşı TAHİR ÇOBAN,  Merkez Yoğurtlu HASAN ALİ SAĞYAN,  Otlukbeli YAŞAR ÇETİNER,  Refahiye AHMET YUMAK, Tercan MEHMET ALİ AYDIN, Tercan Altunkent (Kargın) UĞUR KARATAŞ,  Tercan Çadırkaya ÇETİN ÖZBEY, Tercan Mercan CEMAL OKUMUŞ, Üzümlü GÖKHAN CANBABA,  Üzümlü Altınbaşak HAYDAR POLAT, ERZİNCAN METİN ÇANAKCI

ERZURUM Aşkale VEYSEL KETEN,  Aziziye ÜSTÜNER KARACAOĞLU, Çat ARİF HİKMET KILIÇ, Hınıs CEVDET SUNAY EREN,  Horasan AYDIN TEMELLİ,  İspir KENAN EFE,  Karaçoban SADIK KARAKAYA,  Karayazı FARUK AYDİN, Köprüköy CAHİT YAZICI, Narman FEHMİ BEDİR, Oltu CEVAT KAMACI,  Olur NURHAYAT ÜST,Palandöken EDİP CENGİZ,  Pasinler ÖZER PEHLİVAN,  Pazaryolu BAYRAM ALİ ÖZTÜRK, Şenkaya SALİH ÖZBEK,  Tekman HABİP ULUTÜRK,  Tortum MEHMET BÜYÜKARSLAN,  Uzundere NEVZAT ÇEVİK, Yakutiye BÜLENT BABA, ERZURUM ABDULKADİR DEMİRCİ

ESKİŞEHİR: Alpu GÜRBÜZ GÜLLER, Beylikova YALÇIN KOMŞU, Çifteler SEBAHATTİN ÇARKACI, Günyüzü ESE YILDIZ,  Han ERDAL ŞANLI, İnönü İSMAİL KARAKÖSE,  Mahmudiye İSHAK GÜNDOĞAN,  Mihalgazi BÜLENT DURNA,  Mihalıççık İSMAİL HAKKI YAVUZ,  Odunpazarı KAZIM KURT, Sarıcakaya NECDET ÇEKİN, Seyitgazi MESUT ATLI, Sivrihisar FİKRET ARSLAN, Tepebaşı AHMET ATAÇ, ESKİŞEHİR YILMAZ BÜYÜKERŞEN

 

DİĞER ŞEHİRLER 2. SAYFADA

[PAGE]

GAZİANTEP Araban HÜSEYİN KILIÇ,  İslahiye MUSTAFA KÖSE, Karkamış METİN GÖGEBAKAN, Nizip ÖNDER ALKURT , Nurdağı SÜLEYMAN BOZKURT, Oğuzeli UFUK MARAŞ,  Şahinbey MUSTAFA ASLAN,  Şehitkamil FETHİ ALBAYRAM,  Yavuzeli ALİ SAKAR,
GAZİANTEP AKİF EKİCİ

GİRESUN Bulancak Aydındere DURSUN KARAHASAN, Bulancak FATMA CEVAHİR KARAİBRAHİM CANİK, Çanakçı ALİ ERAY,  Dereli HATEM TURHAN,  Espiye Soğukpınar İBRAHİM AKGÜN,  Espiye GÖKMEN MEMİŞ,  Eynesil Ören BEKİR ARSLAN,  Eynesil FEYZİ GÖKAL,  Görele Çavuşlu GÖKHAN KIDIK, Görele FİKRİ BİLGE,  Güce MUSTAFA USTAOĞLU, Keşap METİN ÖZTÜRK,  Piraziz HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU, Şebinkarahisar OKTAY ALP, Tirebolu BURHAN TAKIR, Yağlıdere KADEM ÖZBAY,  GİRESUN KERİM AKSU

GÜMÜŞHANE Kelkit ALİ ÇETİN ÖZDEMİR, Kürtün DURSUN ALEMİN, Şiran SERVET KILIÇ,  Torul DEMİRCAN ÇOLAK, GÜMÜŞHANE CEM KÖKSAL

HAKKARİ Çukurca MURAT ÖZEL, Merkez Durankaya AYHAN KANAT,  Şemdinli İLHAMİ ŞEN,  Yüksekova BURHAN DURMAZEL,  Yüksekova Büyükçiftlik KEREM GÜLER, HAKKARİ NAZIM ERTUŞ

HATAY Altınözü HÜSEYİN FANSA,  Antakya HASAN RAMİZ PARLAR, Arsuz NAZIM ÇULHA, Belen FEVZİ YÜKSEL, Defne İBRAHİM YAMAN, Dörtyol METEHAN DUDUOĞLU, Erzin ALİ BÜYÜKER,  Hassa GARİP DEDE, İskenderun YUSUF HAMİT CİVELEK,  Kırıkhan MEHMET GEZMEN,  Kumlu EKREM BALDIRAN,  Payas TUNCER SÜMER,  Reyhanlı İBRAHİM DURMUŞ, Samandağ MİTHAT NEHİR, HATAY LÜTFÜ SAVAŞ

IĞDIR Aralık SELÇUK AYTEKİN, Karakoyunlu KURBAN KAYA,  Tuzluca NİZAMETTİN ADA,
IĞDIR ARAN KALAFAT

ISPARTA Aksu ALİ KAYA, Atabey ZÜBEYDE SİLLELİ,  Eğirdir ADEM KAYAN,  Eğirdir Sarıidris HÜSEYİN PALA,  Gelendost LOKMAN KUMCU,  Gönen HÜSEYİN KAYA, Gönen Güneykent EYUP ERSOY,  Keçiborlu TURGUT SOYKAN,  Keçiborlu Senir DURMUŞ DURAN,  Merkez Kuleönü MAHMUT SARAÇ,  Merkez Savköy İBRAHİM KAYKAÇ, Sütçüler MEHMET SARIŞAHİN, Şarkikaraağaç Çiçekpınar AYŞE ŞERİFOĞLU,  Şarkikaraağaç MEHMET EMİN AKYOL,  Uluborlu HÜSEYİN YETGİN,  Yalvaç MEVLÜT DANACI,  Yalvaç Hüyüklü HASAN HÜSEYİN SOMUNCU  Yenişarbademli MUSTAFA ERDEM, ISPARTA MEHMET LÜTFÜ ÇAKMAKÇI

İSTANBUL Adalar ATİLLA AYTAÇ,  Arnavutköy RUHİ TUNCEL,  Ataşehir BATTAL İLGEZDİ, Avcılar HANDAN TOPRAK BENLİ,  Bağcılar MUHAMMET ÇAKMAK,  Bahçelievler SAFFET BULUT, Bakırköy BÜLENT KERİMOĞLU, Başakşehir ÖZGÜR KARABAT,  Bayrampaşa BAHRİ SİPAHİİ,  Beşiktaş MURAT HAZNEDAR,  Beykoz HIZIR YILMAZ, Beylikdüzü EKREM İMAMOĞLU,  Beyoğlu AYLİN KOTİL,  Büyükçekmece HASAN AKGÜN,  Çatalca CEM KARA, Esenler AKSEL ÖRÜKLÜ,  Esenyurt GÜRBÜZ ÇAPAN, Eyüp FERZAN ÖZER,  Fatih SABRİ ERBAKAN, Gaziosmanpaşa SELAHATTİN MERİÇ,  Güngören AHMET GÜZEL, Kağıthane SERDAR KURŞUN,  Kartal ALTINOK ÖZ, Küçükçekmece GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ, Maltepe ALİ KILIÇ,  Pendik TUNCER ÖZYAVUZ,  Sancaktepe ÖZGEN NAMA, Sarıyer ŞÜKRÜ GENÇ, Silivri ÖZCAN IŞIKLAR,  Sultanbeyli MUSTAFA ÇOLAK,  Sultangazi ALİ ACAR,  Şile ARAS ASLAN,  Şişli HAYRİ İNÖNÜ,  Tuzla CEMİL EKŞİ, Ümraniye SACİT EYÜBOĞLU,  Üsküdar İHSAN ÖZKES,  Zeytinburnu MUSTAFA FAZLIOĞLU, İSTANBUL MUSTAFA SARIGÜL

İZMİR Aliağa BARIŞ EROĞLU, Balçova MEHMET ALİ ÇALKAYA,  Bayındır UFUK SESLİ,  Bayraklı HASAN KARABAĞ,  Bergama MEHMET GÖNENÇ, Beydağ SÜLEYMAN VASFİ ŞENTÜRK,  Bornova OLGUN ATİLLA, Buca LEVENT PRİŞTİNA, Çeşme MUHİTTİN DALGIÇ,  Çiğli HASAN ARSLAN, Dikili MUSTAFA TOSUN,  Foça GÖKHAN DEMİRAĞ, Gaziemir HALİL İBRAHİM ŞENOL, Güzelbahçe ÖZDEM MUSTAFA İNCE,  Karabağlar MUHİTTİN SELVİTOPU, Karaburun AHMET ÇAKIR,  Karşıyaka HÜSEYİN MUTLU AKPINAR, Kemalpaşa RIDVAN KARAKAYALI,  Kınık MEHMET ÇETİNKAYA,  Kiraz ERCAN EKİCİ, Konak SEMA PEKTAŞ,  Menderes AHMET PALA,  Menemen TAHİR ŞAHİN, Narlıdere ABDÜL BATUR, Ödemiş BEKİR KESKİN, Seferihisar MUSTAFA TUNÇ SOYER, Selçuk HÜSEYİN VEFA ÜLGÜR, Tire TAYFUR ÇİÇEK,  Torbalı UFUK YÖRÜK, Urla SİBEL UYAR, İZMİR AZİZ KOCAOĞLU

K.MARAŞ Afşin SELÇUK GÖKDOĞAN, Andırın ABDULLAH NAİM ÇETİN,  Çağlayancerit ALİ ELAGÖZ,  Dulkadiroğlu ALİ ZABUN, Ekinözü FATİH VİCDAN,  Elbistan DOĞAN SOYDAN, Göksun MUSTAFA KORKMAZ, Nurhak AHMET AKKUŞ, Onikişubat ÜLKÜ EREN, Pazarcık KAMİL DALKARA, Türkoğlu ALİ ÇİFTÇİOĞLU, K.MARAŞ ÜNAL ATEŞ

KARABÜK Eflani ENVER SARAÇ, Eskipazar DURMUŞ ULUKAYA,  Ovacık ÜNAL GÜLEM,  Safranbolu MUSTAFA EREN, Yenice CELAL BEŞEVLİ,  Yenice Yortan MEHMET ÖZÇELEBİ, KARABÜK ERDAL DEMİR

KARAMAN Ayrancı YÜKSEL CANDAN,  Başyayla MUSTAFA İPEK,  Ermenek AHMET İLERİ,  Ermenek Güneyyurt SEHER GÜCAL, Ermenek Kazancı UĞUZ TEKİN,  Kazımkarabekir SAMİ EVREN,  Merkez Akçaşehir RAMAZAN KÜÇÜK, Merkez Sudurağı DURAN BAHAR,  Sarıveliler ABDULLAH ÖZKAN,  Sarıveliler Göktepe OSMAN TALAY, KARAMAN MERİH ÜNVER

KARS Akyaka MUHAMMED TOPTAŞ,  KARS Arpaçay ENVER AKKAYA,  Sarıkamış İBRAHİM YAVUZ BİLDİK, Selim BURHAN ŞENTÜRK,  Susuz ALİ YEĞİN, KARS NAİF ALİBEYOĞLU

KASTAMONU Abana ŞEVKET YAZKAN, Ağlı ALİ OSMAN DİKMEN,  Araç SERDAR ÖNAL,  Azdavay ARİF UĞUR DEMİRCİ,  Bozkurt İSMAİL YAZAN, Cide MEHMET EŞREF MUTLU,  Çatalzeytin MUSTAFA MESUT KARAHAN, Daday HASAN FEHMİ TAŞ,  Devrekani NİYAZİ HERKİLOĞLU,  Hanönü YILMAZ KARAKOÇ,  İnebolu MEHMET ALİ AYDIN, Küre İBRAHİM AYDIN,  Pınarbaşı KEMAL SOMUNCU,  Seydiler ESAT BODUR, Şenpazarı YILDIRIM ACAR, Taşköprü RAŞİT TÜLÜ, Tosya AHMET BİLGİLİ, KASTAMONU MEHMET YILDIRIM

KAYSERİ Akkışla SELAHATTİN BAYDAN, Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU, Develi BURAK İSTANBULLU, Felahiye GÜRSEL KISIR, Hacılar MUSTAFA ÇAKICI, İncesu HÜSEYİN BEĞENDİK,  Kocasinan MUSTAFA YILDIZ, Melikgazi UĞUR SETEN, Özvatan CANER AKDEMİR,  Pınarbaşı SALİM DOĞAN, Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI, Sarız ÖMER FARUK EROĞLU,  Tomarza MEHMET ERDOĞAN, Yahyalı MEHMET ACARBAŞ,  Yeşilhisar MEHMET HARMANCI, KAYSERİ OSMAN ÇİLSAL

KIRIKKALE Bahşili YUSUF ALACA, Çelebi ERDOĞAN EROL,  Delice ADEM ÜNGÖR ,Delice Çerikli MUSTAFA DELİCE,  Karakeçili YUSUF KEÇELİ, Keskin HAŞMET AYTAÇ, Merkez Hacılar MUSTAFA ÇOLAK,  Sulakyurt TARIK KAYA, Yahşihan OSMAN ERSAYAR, KIRIKKALE AHMET EROĞLU

KIRKLARELİ Babaeski ABDULLAH HACI, Babaeski Alpullu AHMET DURGUN, Babaeski Büyükmandıra SERTAÇ BALYEMEZ,  Babaeski Karahalil GÜRKAN GÜNDAĞ,  Demirköy VAHİTTİN USLU,  Demirköy İğneada TAHİR IŞIK, Kofçaz MEHMET BALCI,  Lüleburgaz EMİN HALEBAK,  Lüleburgaz Ahmetbey MUSTAFA ALTINTAŞ, Lüleburgaz Büyükkarıştıran ERTUĞRUL ÇAMLICA,  Lüleburgaz Evrensekiz MUSTAFA NALBANT Merkez İnece ŞAHABETTİN VARDAR, Merkez Kavaklı İNCİ TUNÇ,  Merkez Üsküp ZEKİ SAİN , Pehlivanköy MUSTAFA GÜR,  Pınarhisar MUSTAFA CİNGÖZ, Pınarhisar Kaynarca SERDAR TÜRKER,  Vize ERCAN ÖZALP,  Vize Çakıllı HALİL SOYASLAN,  Vize Kıyıköy ERTAN BACAZ, MEHMET SİYAM KESİMOĞLU

KIRŞEHİR Akçakent MEHMET YALDIZ, Akpınar MEHMET AKAT,  Boztepe MURAT DALGALI,  Çiçekdağı HAŞİM KAYA,  Kaman ALİ BEKTAŞ, Kaman Kurancılı YILMAZ ŞAHİN, Merkez Özbağ SAİR DURAK,  Mucur EMRULLAH DAĞLI, KIRŞEHİR DENİZ AKPINAR

KİLİS Elbeyli NAFİ KURT, Musabeyli OSMAN KESİCİ, Polateli MUSTAFA POLAT, KİLİS ÖCAL BERK

KOCAELİ Başiskele AYSUN KILINÇ, Çayırova TİMUR KOÇ,  Darıca CENGİZ GÜÇER HAMŞİOĞLU, Derince HAKAN SAVAŞ , Dilovası ERCAN DALKILIÇ,  Gebze YAKUP YILMAZ, Gölcük TURAN DUMLU,  İzmit MEHMET SEFA SİRMEN, Kandıra İSMAİL SARICA,  Karamürsel MUSTAFA ASIM UĞURLU, Kartepe YAŞAR SÖNMEZ, Körfez MEHMET REŞAT BAŞAR, KOCAELİ TAHSİN TARHAN

KONYA Ahırlı CELAL UYAR, Akören ALİ FINDIK, Akşehir LUTFİ ÇELEBİ, Altınekin HİMMET POÇAN, Beyşehir FİKRİ TOKGÖZOL,  Bozkır AYŞE KADIOĞLU, Cihanbeyli HÜSEYİN UFACIK, Çeltik HİKMET İNAL, KONYA Çumra ERDOĞAN EREN, Derbent İSMAİL FİDAN, Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK,  Emirgazi SEZER KOCAMAN,  Ereğli KÖKSAL FİLORİNALI,  Güneysınır MEHMET YAKICI,  Hadim AHMET ÇOLAKOĞLU,  Halkapınar GÜRBÜZ ERYILMAZ, Hüyük AHMET REFİK ŞENÖNDER, Ilgın MUSTAFA KOZAN,  Kadınhanı MEVLÜT ÇANKAYA, Karapınar AHMET SEZER,  Karatay DURMUŞ ÖZATA,  Kulu HAMİT ÜNLÜ,  Meram RAMAZAN AYDIN, Sarayönü İSMAİL TEZGEL, Selçuklu HÜSEYİN YAĞCI, Seydişehir MUZAFFER ÖZDEMİR,  Taşkent HİKMET ÖZBEK, Tuzlukçu NURETTİN AKBUĞA,KONYA İBRAHİM IŞIK

KÜTAHYA Altıntaş SITKI YÜZÜAK,  Çavdarhisar İSHAK DALKILINÇ,  Domaniç METİN SAĞLAM,  Simav ORAL KILIÇ, Simav Demirci TURAN SÜMER, Şaphane RASİM DAŞHAN, KÜTAHYA NURAN ALTUNSEVEN

MALATYA Akçadağ HASAN SAKLI, Arapgir HÜSEYİN AKŞAHİN, Erguvan MEHMET KIZILDAŞ,  Battalgazi KURTAR KAYA,  Darende SUAT MENGÜÇOĞLU,  Doğanşehir İBRAHİM KARAMAN, Doğanyol ABDULLAH BAYRAM,  Hekimhan ALİSEYDİ MİLLİOĞULLARI,  Kale ŞEFİK İPEK,  Kuluncak ETEM KÖRÜKMEZ, Yazıhan SEYFİ SOFU,  Yeşilyurt HULİSİ PORGALI, MALATYA HAKAN İNCİ

MANİSA Ahmetli CEMAL SÖZÜER, Akhisar AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU, Alaşehir HASAN HÜSEYİN UYSAL,  Demirci ŞERİF AKMEŞE,  Gölmarmara ERDAL ZİYAN, Gördes HÜSEYİN TOKUÇ, Kırkağaç ÖZCAN KAÇAR, Köprübaşı HANEFİ YELKEN, Kula OSMAN KASIRGA, Salihli MUSTAFA UĞUR OKAY, Sarıgöl YUSUF ÖZKAN, Saruhanlı MUHARREM EKİCİ, Selendi MEHMET CIMIK,  Soma BAHRİ YILMAZ, Şehzadeler MUSA SEMİH BALABAN, Turgutlu CENGİZ ULMAN, Yunusemre ALİ ARSLAN,  ÖZGÜR ÖZEL

MARDİN Artuklu FARUK BULUT, Dargeçit MUSTAFA BULUT,  Derik HAMİT SÜER,  Kızıltepe EKREM BALA,  Mazıdağı GENCO ÇAVLİ, Midyat HÜSEYİN ANIL,  Nusaybin MEHMET EŞREF GÜLER,  Ömerli KAZIM ALTUNDAĞ, Savur SEYFETTİN HAMİDİ,  Yeşilli HAYREDDİN KARAMAN,  AHMET CEMİL MATARACI

MERSİN Akdeniz NECDET TAMAMOĞULLARI, Anamur MEHMET SUPHİ ALP, Aydıncık FERAT CİN,  Bozyazı EMRAH OĞUL, Çamlıyayla SELAHATTİN AKKUYU, Erdemli ALPASLAN YARAŞIR,  Gülnar HALİDE AK,  Mezitli NEŞET TARHAN,  Mut ASLAN KÜÇÜK, Silifke MUSTAFA TURGUT, Tarsus HALUK BOZDOĞAN, Toroslar ŞEFİK ZENGİN, Yenişehir İBRAHİM GENÇ,  MACİT ÖZCAN

MUĞLA Bodrum MEHMET KOCADON, Dalaman MUHAMMET ŞAŞMAZ, Datça ŞENER TOKCAN, Fethiye KERAMETTİN YILMAZ,  Kavaklıdere MEHMET KEMİKSİZ, Köyceğiz SALİH ERBAY, Marmaris MUHAMMET ALİ ACAR, Menteşe BAHATTİN GÜMÜŞ, Milas MUHAMMET TOKAT,  Ortaca HASAN KARAÇELİK, Seydikemer ALİM KARACA,  Ula ÜMİT KARAARSLAN,  Yatağan HAŞMET IŞIK,  OSMAN GÜRÜN

MUŞ Bulanık Elmakaya ALİ RIZA SARIALTUN, Bulanık Sarıpınar DENİZ ATAŞ, Bulanık Yoncalı İSMAİL GÜNDÜZ, Hasköy Düzkışla MEHMET ALİ SEZİGEN, Korkut FETHİ USLU,  Malazgirt ÖMER UĞURBAŞ, Merkez Kırköy MEHMET EŞREF MENDEŞ, Merkez Serinova ABDÜLMECİT ÇAKMAK, Varto DOĞAN DEDE, NECİP BİNGÖL

NEVŞEHİR Acıgöl İDRİS GÜÇLÜ, Avanos İSMET İNCE, Avanos Çalış ALİ TEMİZ,  Avanos Özkonak AHMET UYULUR,  Derinkuyu NİHAT ÇİÇEK, Derinkuyu Yazıhüyük MÜMİN TOPRAKTEPE, Gülşehir SALİH ERDOĞDU, Hacıbektaş ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU, Kozaklı ZEKİ KARACA,  Merkez Çat MEHMET KART, Merkez Göre MEHMET AYDOĞMUŞ, Merkez Göreme HALİL ÖZBEK, Merkez Kavak ERDAL ERDOĞAN, Merkez Kaymaklı KEMAL TAVUKÇU, Merkez Nar HÜSEYİN YURTBİLİR, Merkez Sulusaray İHSAN KAYACI,  Merkez Uçhisar İBRAHİM DAĞTEKİN, Ürgüp MURAT BOZ,  SERKAN SAĞLAMER

NİĞDE Altunhisar HİKMET DİLCAN, Altunhisar Karakapı RAMAZAN ERTAN, Bor EKREM SOYLU, Bor Bahçeli ERDEM AL, Bor Kemerhisar BEYTULLAH KİRAZCI, Çamardı MUSTAFA EMİROĞLU, Çiftlik YUSUF ÖCAL,  Çiftlik Azatlı ŞAHİN POLAT, Çiftlik Bozköy YALÇIN TEKELİ,  Çiftlik Divarlı SAMİ ÇAKMAK,  Merkez Aktaş YAŞAR ÇAMUR, Merkez Alay CENGİZ SOYLU,  Merkez Bağlama MUAMMER AFŞAR, Merkez Değirmenli RECEP DİNÇER, Merkez Dündarlı ŞÜKRÜ BERGAMA, Merkez Edikli METİN ÖZTÜRK, Merkez Gümüşler ŞABAN BAYRAKTAR, Merkez Hacıabdullah OSMAN AVC I, Merkez Karaatlı EROL YILMAZ, Merkez Kiledere ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ,  Merkez Konaklı ERDAL ALTIN, Merkez Orhanlı ERHAN POLAT, Merkez Sazlıca HALİL ÖZYUVA,  Merkez Yeşilgölcük HAKKI ŞENGÜL,  Merkez Yıldıztepe METİN AKGÜMÜŞ, Ulukışla OSMAN DURU, FAHRİ EKER

ORDU Akkuş FİKRİ ÇAMOĞLU, Altınordu ŞENEL ÖZTÜRK,  Aybastı FEHMİ KÜPÇÜK, Çamaş MAZHAR GÜMÜŞ, Fatsa ZEKİ ULVİ SÜVARİOĞLU, Gölköy RECEP KARAAHMETOĞLU, Gülyalı AHMET CÖRÜT, Gürgentepe HALİS BAYKARA, İkizce ENVER SEKMEN, Kabadüz ALİ KEMAL GÜNAYDIN, Kabataş OSMAN ZEKİ ÖZYURT, Korgan TURHAN ATEŞ, Kumru İHSAN CAYAK, Mesudiye İBRAHİM FEYZİ ÜNAL, Perşembe TAHSİN KARAMUSTAFA,  Ulubey İLKER SAMİ TORUN, Ünye İSA MARAL,  SEYİT TORUN

OSMANİYE Bahçe HÜLYA SAĞLAM,  Düziçi ALPER ÖNER,  Düziçi Yarbaşı MUSTAFA GÜZEL, Hasanbeyli MUZAFFER PERÇEM, Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU, Sumbas Mehmetli HASAN EYVAZ, Sumbas GAZİ ARSLANDAĞ, Toprakkale İBRAHİM DEMİRCİ, HAYDAR AKTÜRK

RİZE Ardeşen TAHSİN OCAKLI, Çamlıhemşin DEMET AKAY, Çayeli AYHAN GÜMÜŞLER,  Derepazarı İLYAS ACAR, Fındıklı MAHMUT BOZKURT, Güneysu YAMAN AYHAN, Hemşin BAŞAR CUMBUR, İkizdere İSMET EKŞİ, İyidere MEHMET RAKICI, Kalkandere YAŞAR HACIFAZLIOĞLU, Pazar HİKMET HATIRNAZ, MİNE ORHON

SAKARYA Adapazarı FATMA KURTULUŞ, Akyazı CİHAN MERAL,  Arifiye ZEHRA GÖK,  Erenler ERDEN MERİÇ,  Ferizli KEMAL İLTER, Geyve EROL AKYEL, Hendek AHMET SELAMİ KARAKADI,  Karapürçek CELAL GÜNGÖR, Karasu AHMET ÖZKAN, Kaynarca SEZAİ ŞEKER, Kocaali MİTHAT SARI,  Pamukova ERDOĞAN ISIR, Sapanca TURHAN FORTACI, Serdivan ATİLLA ALBUYUR,  Söğütlü RECEP GENÇ, Taraklı TURGAY KADIOĞLU,  ECEVİT KELEŞ

SAMSUN Alaçam RASİM ŞAHİN, Asarcık BÜLENT BASKIN, Atakum METİN BURMA, Ayvacık TURGAY ÖZCAN,  Bafra MEHMET KEMAL ÜNLÜ,  Canik ENVER MERTOĞLU,  Çarşamba SİNAN YAŞAR, Havza ERTAŞ ÇOBAN, İlkadım VEDAT YILMAZ, Kavak MUHİTTİN ŞAHİN, Ladik SALİH ERSAN, Ondokuzmayıs ERCAN AKDUMAN,  Salıpazarı HASAN DÜZENLİ, Tekkeköy HAYATİ TEKİN, Terme SALİH BORA MUTLU, Vezirköprü BÜLENT TOKALIOĞLU,  Yakakent BURHAN BAYRAKDAR,  TARIK CENGİZ

SİİRT Baykan Veyselkarani (Ziyaret) İHSAN ERDOĞAN,  Eruh MEHMET CİHAT BALKI, Kurtalan ERDAL KARATAŞ, Merkez Gökçebağ MEHMET ŞİRİN AYDIN, Pervari İSMAİL BİLEN, Şirvan MEMET ALİ ENGİN KOYUNCU,  ABDULVEHAP GALİP ÇAKMAK

SİNOP Ayancık SEYHAN SABRİ SARISOY, Boyabat AHMET KARA,  Dikmen SAİM İSTANBULLU, Durağan MUSTAFA EKER, Erfelek MUZAFFER ŞİMŞEK, Gerze OSMAN BELOVACIKLI, BAKİ ERGÜL

SİVAS Akıncılar NECATİ US,  Altınyayla KAMURAN DANİŞMENT,  Altınyayla Deliilyas HAYATİ AKBULUT, Divriği HAKAN GÖK, Gemerek TEVFİK FİKRET SAVAŞ,  Gemerek Sızır NEVZAT GÖKSU,  Gürün ERKAN YİĞİTTÜRK, İmranlı MÜSLÜM GÜRBÜZ, Şarkışla KADİM ÖZTÜRK,  Şarkışla Cemel MEHMET AKINCI, Ulaş HÜSEYİN GÜLKANAT,  Zara HÜSAMETTİN GÜRSOY, GÜLÜMSER HEPER

ŞANLIURFA Akçakale İSA KURT, Birecik SAKIP YAŞAR, Bozova MEHMET ELÇİ,  Ceylanpınar CELAL ÖZGÜR,  Eyyübiye ÖMER SEYHANLI,  Halfeti MEHMET UNURLU, Haliliye İSMAİL YILDIZ, Harran İSMAİL TAŞ,  Hilvan SİNAN ATMAK, Karaköprü SALİH ANAÇ, Siverek İBRAHİM HALİL YARIŞ,  Suruç MEHMET ALİ SOBAY,  Viranşehir MUSTAFA ASLAN, HALE SORAN

ŞIRNAK MUHAMMET ÜSTÜN

TEKİRDAĞ Çerkezköy VAHAP AKAY,  Çorlu ÜNAL BAYSAN, Ergene RASİM YÜKSEL, Hayrabolu FEHMİ ALTAYOĞLU, Kapaklı İRFAN MANDALI, Malkara ULAŞ YURDAKUL,  Marmaraereğlisi İBRAHİM UYAN, Muratlı NEBİ TEPE, Saray NAZMİ ÇOBAN, Süleymanpaşa MEHMET EKREM EŞKİNAT,  Şarköy SÜLEYMAN ALTINOK,  KADİR ALBAYRAK

TOKAT Almus SALİH KARLI, Almus Ataköy ALİ GÖKÇE,  Almus Gölgeli SALİH AYKURT, Almus Görümlü ERDOĞAN ÇOBAN, Almus Kınık VELİ SALTIK,  Erbaa ARİF ŞERBETCİ, Merkez Çamlıbel ORHAN ERDOST,  Merkez Çat NURİ BOYRAZ, Merkez Emirseyit EMİNE ALYÜZ, Niksar YASEMİN YILDIRIM, Niksar Gürçeşme MACİT MUSTAFA UÇAR, Niksar Yazıcık TUNCER UZUNOĞLU, Niksar Yolkonak NURETTİN DİNÇ,  Pazar HALİL İBRAHİM DOĞAN, Reşadiye ZEKİ ÇARDAK, Sulusaray NURETTİN ÇAKAR, Turhal MUHSİN PEHLİVAN, Turhal Şenyurt POLAT DEMİRTAŞ, Yeşilyurt AHMET GÜR, Zile MEHMET, HADİYE ARDAHANLI

TUNCELİ Çemişgezek AHMET ŞADAN ERSOY,  Hozat CELALEDDİN POLAT,  Mazgirt HAYDAR DOĞAN, Mazgirt Akpazar CEMAL BULUT, Nazımiye CAFER KIRMIZIÇİÇEK, Ovacık FERUDUN CEMAL AYDIN, Pertek ALİ RIZA YONÇ, Pülümür MÜSLÜM TOSUN, HIZIR BAHTİYAR AYTAÇ

UŞAK Banaz TAHSİN ERDEM, Banü Kızılcasöğüt ÖMER BİÇER, Eşme AHMET YILDIRIM, Eşme Yeleğen FEYZİ KAYA, Karahallı NİHAT SÜZEK, Sivaslı NİHAT SAZLIGÖL, Sivaslı Pınarbaşı NACİ AKYÜREK, Sivaslı Tatar ALİ OSMAN ÇOBAN, Ulubey ALİ RIZA ADA, BÜLENT YAZGAN

VAN Çaldıran EROL ALADAĞ,  Çatak FATMA ARAS,  Edremit AHMET İLLİ,  Erciş BÜLENT ZORLU, Gevaş ABDULLAH ERCAN, Gürpınar AHMET PAŞAOĞLU,  İpekyolu CAHİT AKBAŞ, Özalp RIZA ELALDI, Saray GIYASETTİN ERBAŞ,  Tuşba TANER COŞKUN, MEHMET KURUKCU

YALOVA: Altınova İSMAİL TOPRAK, Altınova Kaytazdere ALİ KANGAL,  Altınova Subaşı MUSA KUŞ, Altınova Tavşanlı RUHİ BOZKURT, Armutlu ABDULLAH GENÇER, Çınarcık AVNİ KURT, Çınarcık Esenköy RAUF AYDEMİR, Çınarcık Koru KAMİL YAMAN,  Çınarcık Teşvikiye RIDVAN KANAL, Çiftlikköy METİN DAĞ,  Çiftlikköy Taşköprü NEDRET GÜLEN, Merkez Kadıköy MURAT OCAK, Termal İBRAHİM TANER, VEFA SALMAN

YOZGAT Akdağmadeni KEMAL ÖNDER TURAN, Boğazlıyan ALİ AYIK,  Boğazlıyan Yamaçlı ÜMİT TOSUN, Boğazlıyan Yenipazar FEHMİ AVCI, Çandır BÜLENT ORHAN, Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN,  Saraykent MURAT MUTLU,  Sarıkaya ÖZCAN ÇOŞAR , Sorgun Bahadın DİLAVER ÖZCAN, Sorgun Gülşehri NİHAT KARAMAN, Yenifakılı BÜLENT YÜCE, Yerköy VEYSEL ŞİMŞEK, SELAHATTİN KOŞTAN

ZONGULDAK: Alaplı NURİ TEKİN, Alaplı Gümeli AHMET SAYDAM, Çaycuma BÜLENT KANTARCI, Çaycuma Filyos EROL ACAR,  Çaycuma Karapınar AHMET AYDIN, Çaycuma Nebioğlu TEZCAN KAYABAŞLI , Çaycuma Perşembe İSMAİL İNAM, Çaycuma Saltukova MAKBULE ZERRİN GÜNEŞ,  Devrek SONGÜL MALKOÇ, Devrek Çaydeğirmeni FİKRET ÇATAKLI, Ereğli HALİL POSBIYIK, Ereğli Gülüç MUSTAFA DEMİRTAŞ, Ereğli Kandilli MUSTAFA AYDIN, Ereğli Ormanlı FİKRİ TURAN, Gökçebey MEHMET ZEKİ KILINÇARSLAN, Gökçebey Bakacakkadı OKTAY ALBUZ, Kilimli ALİ ASLANKILIÇ,  Kilimli Çatalağzı ADNAN AKGÜN,  Kilimli Gelik ŞEVKET YAVUZASLAN, Kilimli Muslu SABAHATTİN ADIYAMAN, Kozlu DURSUN HAKKI YAYALAR, Merkez Beycuma ŞENDURAN ALTUNTAŞ, Merkez Elvanpazarcık NAZAN POLAT, MUHARREM AKDEMİR


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.