İşler; "çatı çöktü altında kalanlar..."

 BAŞBAKAN Yardımcısı Emrullah İşler, resmi olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olduğunun açıklamasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İşler, "Çatı'nın çöktüğünü hep birlikte, 77 milyon ve bütün dünya görmüş old

Siyaset 10.08.2014, 21:25
İşler;
 BAŞBAKAN Yardımcısı Emrullah İşler, resmi olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olduğunun açıklamasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İşler, "Çatı'nın çöktüğünü hep birlikte, 77 milyon ve bütün dünya görmüş oldu. Bu 'çatı'nın altında kalanlar var. Elbette onların ödeyeceği bir takım bedeller olduğunu düşünüyorum" dedi.
 
'ÇATI' ÇÖKTÜ
 
Emrullah İşler, "Şu saat itibariyle 'çatı'nın çöktüğünü hep birlikte, 77 milyon ve bütün dünya görmüş oldu. Bu 'çatı'nın altında kalanlar var. Elbette onların ödeyeceği bir takım bedeller olduğunu düşünüyorum. Bu 'çatı'nın arkasında ana muhalefet partisi ve muhalefet partisi olmak üzere bazı irili ufaklı partiler vardı. Çatı aday övünüyordu '13 parti beni destekliyor' diye. Biz de bu partilerin bir kıymeti olmadığını söylemiştik. Neticede bugün bunun net olarak anlaşıldığını görüyoruz" dedi. 
 
PENSİLVANYA'YA GÖNDERME : 'İFLASI EKMEL' 
 
 
Emrullah İşler, "En önemlisi bu dayatmanın arkasında Pensilvanya'nın olduğunu ve parale yapının olduğunu söylemiştik. Bunlar da yapmış olduğu açıklamalarla bunu doğrulamış oldular. Türkiye'yi bozarak ve dini terimleri kötü bir şekilde kullanarak 'İhsani Ekmel', 'İmanı Ekmel', 'Rızayı Ekmel' gibi ifadeler kullanmıştı Pensilvanya'daki zat. Şu an itibariyle bende onun bu kullanımına göndermede bulunarak seçim sonuçları 'İflası Ekmel' olmuştur. Bir 'İflası Ekmel' yaşadılar. Bu sonuç bizleri mutlu etti. Buradan milletimizi kutluyorum. Bu başarı milletimizin başarısıdır. Dayatmalara ve projelere bir kez daha prim vermedi. Erdoğan 8 kere seçimlere girdi ve her seferinde büyük başarı ile bu seçimlerden çıkmıştı. 9. seçim kendisinin seçimi oldu. Aldığımız oya baktığınız zaman pardtinin aldığı oy oranının üzerinde bir oy aldığını görüyoruz" diye konuştu.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
AHMET CAN 7 yıl önce
Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu'nu izledim adam gayet kibar bir şekilde başbakanı tebrik etti teşekkür etti ayrıldı.Sizde ki bu üslup nedir Allah aşkına yok saksı yok monşer yok temelsiz çatı yok çatı altında kaldılar ayıptır yahu böylede yapılmaz ki bu kadar da kin nefret olmaz ki!
Ahmet Tabakoğlu 7 yıl önce
Neden böyle sert konuşuyorlar anlamıyorum, gerçekten!
adil türk 7 yıl önce
İ
adil türk 7 yıl önce
Kendisi bir beyefendi olabilir.

Fakat

kONUŞMA USLUBU.

BİLGİ HAFIZASI.

TECRUBE

Taratıcılık

Grubu üzerindeki haklimiyet.Yani liderlik vasfı.

Olmayınca olmuyor..
Hüseyin Karagöz 7 yıl önce
Bedeli Türkiye 12 yıldır ödüyor ve ödeyecek....Bir daireye,kömüre,makarnaya,paraya,yalancı olan şeytan medyaya kananların torunları ağlayacak çünkü Türkiye Cumhuriyetini PKK'ya,İsraile,ABDye oyuncak ettiniz...Bütün dünya gördü çapulcu Barzaninin ayağına İmralı canisinin ayağına nasıl gittiğinizi...Dayılandığınız Suriye bile siyasetinizi şamar oğlanı yaptı....Siz CHP-MHPnin saçma sapan adayına dua edin...Cürümünüz kadar yer yakarsınız...Vayyy Pensilvanya...Yahu onlar sizin İNDEKİ ORTAKLARINIZ....İnsan arkadaşını iki günde satar mı?..Recep Tayyip yalan söyleyeden Başbakan olmaz diyordu ne Başbakanı bu ülkede hırsız ve yalancıdan herşey olur sayın Cumhurbaşkanları....
tarık buğra 7 yıl önce
Demek ki neymiş... Bu millet vatanını kurda kuşa yem etmeyeceğini bir kez daha gösterdi. Milletin iradesine karşı duranlar birleşti, yine de sonuç değişmedi. Beyler! Bu milletin ferasetini hiçe saydınız; o da size bir şamar daha attı ama görünen o ki siz kronik bir vaka olmuşsunuz, gerçeklere göz kapayıp kulak tıkamaya devam ediyorsunuz ki İŞTE GERÇEK MÜRTECİLİK; İŞTE GERÇEK İRTİCA SİZİN DURUMUNUZDUR!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@