İl Başkanı Günnar, Araklı’da

İl başkan yardımcıları Köksal Boz, Mahmut Kalaycı ve Erol Tosun’un da katıldığı toplantıda bir konuşma yapan İl başkanı Günnar, Genel başkanları Başbakan Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Araklı’da gerçekleştirilen toplu açılış töreni için Araklı te

Siyaset 14.12.2013, 12:32
İl Başkanı Günnar, Araklı’da

İl başkan yardımcıları Köksal Boz, Mahmut Kalaycı ve Erol Tosun’un da katıldığı toplantıda bir konuşma yapan İl başkanı Günnar, Genel başkanları Başbakan Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Araklı’da gerçekleştirilen toplu açılış töreni için Araklı teşkilatına teşekkür etti.

Yerel seçimlere çok iyi hazırlandıklarını ifade eden Günnar “AK Parti Trabzon Teşkilatları olarak yoğun bir sürece girdik. Bu süreçte herkese önemli sorumluluklar düşüyor. Bu bilinçle çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Ülkemizin birçok yerinde yerel iktidarın sahibi olan AK Parti'nin hizmet üreten belediyecilik anlayışı vatandaşlarımız tarafından çok iyi biliniyor.

Araklı ilçemizde bunu yakından bilenen bir ilçemizdir. Araklı’da yapılan çalışmalardan memnunuz, fakat tüm Trabzon olarak her ilçemizde yapılacak çalışmalarla çıtayı bir üst seviyeye nasıl taşırız sorusuna cevap olacak şekilde çalışmalar yapıyoruz. Milletimizi daha da memnun etmenin gayreti içindeyiz. Birlik ve beraberlikle yaptığımız çalışmalarımızın sonucunun da güzel olacağına inanıyoruz” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@