banner441

Hüseyin Çelik'ten cemaate mesaj!

Hüseyin Çelik, 'Eğer biz gereğini yapmazsak milletin eli iki yakamızda olsun' dedi.İşte Çelik'in konuşmasından satır başları:Şahsi menfaatlerini Cemaat'in menfaati haline getirenlerle Cemaat'in mücadele etmesi gerek. Biz onların da iktidarıyız. Eğer Cemaa

Siyaset 22.12.2013, 12:42
Hüseyin Çelik'ten cemaate mesaj!

Hüseyin Çelik, 'Eğer biz gereğini yapmazsak milletin eli iki yakamızda olsun' dedi.

İşte Çelik'in konuşmasından satır başları:

Şahsi menfaatlerini Cemaat'in menfaati haline getirenlerle Cemaat'in mücadele etmesi gerek. Biz onların da iktidarıyız. Eğer Cemaat'in bir şikayeti varsa gelip bize söyleyecekler tabii. Ama çakallara fırsat vermemek gerek. Belki Başbakan görüşmedi ama Bülent Arınç Hoca'yla görüştü. Bir söz vardır, çıktığın kapıyı sert vurma, belki geri dönmen gerekir.

Sayıştay denetçisinin raporu, Sayıştay raporu değildir. İlgili kurullardan geçmeli. Eğer bir yolsuzluk varsa Sayıştay gereğini yapar. Eğer fakirin, yetimin parasını yiyen, yolsuzluk yapan varsa ve biz gereğini yapmazsak, milletimizin iki eli yakamızda olsun.

Biz iktidara geldiğimizde Euro Stats'a göre, ülkemizdeki her 1000 kişiden 303'ü yoksul sayılıyordu, 2011 sonunda 1000'de 28'e düştü.

Ülkemizde her şey yoluna giderken birileri bunu bozmak istiyor. Bu gemi su alırsa hep birlikte batarız...

Karalamaya yönelik kampanya var ama bizim elimiz de mantar toplamıyor. Bu bir şeylerin üzerini örteceğimiz anlamına gelmesin."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Size nediyim bilmiyorum Halen ülkemizde herşey yolunda giderken diyor bu kadrda yalan olmaz..Neredeyse Türklüğe savaş açtınız Bu Ülkeyi bölmek için elinizden geleni Yapıyorsunuz Pkknın her dediğini yapıyorsunuz Büyük Şehirlerde insanlar kutuplaşmış durumda Güneydoğunun coğu ili Pkkya teslim edilmiş durumda andımızı kaldıran sizler pkkyla masaya oturan sizler Türküm demenin suc sayılacağı bir ülkeye gidiyor halen herşey Yolunda diyorsunuz Pes doğrusu.
tuncay türk 6 yıl önce
ya saçma sapan konuşup durmayın yavuz hırsız gibisiniz gereğini yaptınız zaten madem ortada suç yok hırsızlık yok 1 gün sonra niye o kadar adamı görevden aldınız nedir bu panik bu telaş yemezler sayın bakan. herşey iyi gidiyormuş kimi kandırıyorsunuz herşey sizin ve yandaşlarınız için iyi gidiyordu ya diğerleri ? bırakın artık insanları kandırmayı siz iktidara geldiğinizde o batmış krizde dediğiniz ülk dünyanın en büyük 16 ncı ekonomisiydi, büyüme hızı yüzde 6 6,5 du, 11 yıl sonra türkiye çağ atladı ya dünya devi oldu ya 60 milyarlık özeleştirme yapmanıza rağmen türkiye yine 16 ncı büyük ekonomi ve büyüme hızı yüzde 4 lere düştü. ee nerde herşey iyiye gidiyor ? Alahtan korkun biraz sizin ekonominiz büyümüş olabilir malum ama vatandaşın ?
güven yılmaz 6 yıl önce
Şu Fettullah Gülen munafıkını iktidara geldiğinizden beri rey kaygısı uğruna hoş gördünüz yılanı büyüte büyüte bugüne kadar getirdiniz bakın o yılan şimdi sizi sokmaya başladı iş işten geçmeden yılanın başını kopartın yoksa o yılan sizin başınızı kopartacak bu Gülen munafıkı Sabataist yani iki dinli müslüman görünümlü Yahudi,Osmanlıyıda böyle din adamı görünümlü sabataist,mason,ittihatçılar yıktı tarihi gerçekleri bilmeyen bugünün entirikalarını göremez.
tuncay türk 6 yıl önce
güven güven olalı ilk defa doğru bir şey söyledi ama eksik söyledi gülen neyse erdoğanda odur ikiside emperyalizme siyonizme hizmet ediyor ikiside islamı milletin dini manevi duygularını sömürüp zenginlik ihtişam içinde yaşıyor. bu başbakan için yahudi lobisi dememişmiydi erdoğanın arkasında duralım diye ? bu başbakan yahudi cemaatinden yahudi cesaret madalyası almamışmıydı ? mavi maramara baskınından sonra israil dostluk grubundan istifa ettiğini açıklamamışmıydı ? ne zaman üye olmuştu acaba ? bunların mantığı bunların niyeti aynı fark menfaat çıkar ve güç paylaşımında ki mücadelede orataya çıkıyor 11 senedir şimdi cemaat kötü kaka oldu ? yemezler
güven yılmaz 6 yıl önce
Hep hep doğruyu söylüyorumda çoğunluk dini ve İslam tarihini ve Osmanlı tarihini yalan yanlış bildiğinden cahil muamelesi görüyorum.Şeyh Edebalinin Osman Gazi'ye vasiyetinde belirttiği gibi Bak Oğul cahiller içerisindeki alime acı çünkü cahil muamelesi görürler demek istemiş.Başbakan cesaret madalyası alması siyasi ülke çıkarı için Yahudinin siyonizme göz boyama taktiği bunu anlamıcak kadar cahilmisin.Başbakan dünya lideridir bu ülkeye çağ atlatmak üzere olduğu için düşürmek istiyorlar hatası yokmu var ama kibrit çöpünü doldurmaz teraziye koysan doğruları ağır basar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@