Hem Büyükşehir'i hem Ortahisar'ı kazanacağız

CHP Trabzon Büyükşehir adayı Volkan Canalioğlu ile Ortahisar Belediye Başkan adayı Nazım Özcan’ı yanına alan CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan yerel seçimlere yönelik iddialı açıklama yaptı.Türkiye’de yaşanan son sürecin artık her şeyi aleni olarak ortay

Hem Büyükşehir'i hem Ortahisar'ı kazanacağız

CHP Trabzon Büyükşehir adayı Volkan Canalioğlu ile Ortahisar Belediye Başkan adayı Nazım Özcan’ı yanına alan CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan yerel seçimlere yönelik iddialı açıklama yaptı.

Türkiye’de yaşanan son sürecin artık her şeyi aleni olarak ortaya koyduğunu belirten CHP Trabzon İl Yavuz Karan "hükümetin biraz insafı ve adaleti varsa istifa etmeli, bunlar hangi yüzle yerel seçimlerde oy isteyecekler" dedi.

CHP’nin büyükşehirde ve Ortahisar’da seçimleri kazanacağını ilçelerin ise önemli bir kısmında başarı elde edeceklerini dile getiren Yavuz Karan "yerel seçimlerde Trabzon halkı yolsuzluğun ve yoksulluğun hesabını fena soracak" dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
sadık yılmaz bulut
sadık yılmaz bulut - 6 yıl Önce

benim bildiğim siyasi partilerin en yetkili organi pm dir.bu organdan resmi bir açıklama olmadan herkes aday adayıdır.yanlışmı biliyorum acaba...

arif şahin
arif şahin - 6 yıl Önce

ALLAH IN izniyle sizi güldüürmeyeceğiz...

SIRADAKİ HABER

banner513