banner526

banner533

banner535

Hakan Şükür ilk kez konuştu: Emirle...

AK Parti'den istifası sonrası sessizliğini  bozan Hakan Şükür'ün röportajı yayınlanmadı.Ancak Hakan Şükür'ün yayınlanamayan röportajının kısa bir kopyası internet ortamına düştü.İşte Şükür'ün yayınlanmayan röportajından çarpıcı bölümler...FUTBOLDAN SONRA

Siyaset 31.12.2013, 23:00
Hakan Şükür ilk kez konuştu: Emirle...

AK Parti'den istifası sonrası sessizliğini  bozan Hakan Şükür'ün röportajı yayınlanmadı.

Ancak Hakan Şükür'ün yayınlanamayan röportajının kısa bir kopyası internet ortamına düştü.

İşte Şükür'ün yayınlanmayan röportajından çarpıcı bölümler...

FUTBOLDAN SONRA EN İYİ BİLDİĞİM KONU

Dershaneler konuu benim için futboldan sonra en iyi bildiğim konu. En iyi arkadaşlarımın olduğu, 20 yıldır içinde olduğum bir konuda görüşlerimin değer bulmaması beni bu karara itti.

'EMİRLE DEĞİL, ALLAH'IN İZNİYLE GELDİK'

Şükür, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in istifa sonrası söylediği "Emirle geldi, emirle gitti" sözüne ise "Allah'ın izniyle geldik" yanıtını verdi.

İSTİFA MEKTUBUNUN TAMAMINI YAYINLAMADI

"İstifa mektubunu kim yazdı?" sorusuna da "Ben yazdım" yanıtını veren Şükür, mektubu yazma hikayesini anlattı:

"İstifa mektubunu ben yazdım ama 4.5 sayfa olarak yazdım. Önümde olan 1.5 sayfa değildi. Evdeydim, hastaydım. Eşime okudum, çok duygusal bir metin haline dönüştü. Amacını çok farklı yerlere götürebileceği için bu metnin içine koymadım. Bugün bu programa çıkma amacım da bu."

BENİMLE AYNI FİKİRDE ÇOK KİŞİ VAR

Bugün benim istifa kararımla aynı fikirde olan çok kişi var. Milletvekilleri, bakanlar içinde de var. Benim twitter'da yazdıklarıma sonuna kadar katılan çok kişi var.

HOCAEFENDİYE GİTTİM

Şükür, istifa süreci öncesi Fethullah Gülen'le yaptığı görüşmenin de detaylarını anlattı:

Bir kaç kez hocaefendiyi aradım. Ayrılmak istiyorum dedim. Yukarıda Allah var. 'Hakan bey biz çok değer verdiğimiz, aynı hasretleri paylaştığımız insanların yanında olalım' dedi. 2 sene içerinde 2-3 kez telefonla, bir kere ziyarette bulundum. Twitlerimde, her zaman şunu yazdım. 'Her zaman dua ettiğini gördüğüm kişi'. Devletten bir kuruş almamış, hayırsever.. Bugün hayırsever denilen kişilere bir bakın. Çok isabetli bir karar verdiği görüyorum.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
aktan inceismail 7 yıl önce
1- ALLAH ( c.c.) yukarıda değil her yerde hakan ve hocası.

2- emirle gelip gitmelerde şüphesiz ALLAH'ın izniyle olur.
güven yılmaz 7 yıl önce
Dindarım diyor Hanımının başı açık anlamadım gitti üstelik kadınların saçlarından boynu ve topuklarına kadar kapanması için ayet-i - kerime varken Nur Suresi 31. Ayet-i-Kerime Kuran-ı-Kerim'i açıp okuyun.Bu Feto munafık kendisi gibi arkasından gidenleride küfre sürüklüyor.
EMRE NEHIR 7 yıl önce
Dik Duran Hakan Şükür helal olsun..Allah nasip ederse bu Akpnin gerçek yüzü cıkıyor..
nuricebiroglu 7 yıl önce
GÜVEN YILMAZ ısımlı yorum yazan zavallı.başı açık olan ınsan müslüman olamazmı.buna sen mı karar verıyorsun.kım ne kadar müslüman kım ne kadar değil.galıba en büyük eksıklığımız senın gıbı adamlarla aynı allaha ınanmak.
bordo mavi ts 7 yıl önce
arkadaşlar bir seyi biliyormusun gibi fetva vermek cok büyük GÜNAH olduğunu biliyormusun LÜTFEN bilmediğin bir seyi HOCALARA soru sorabilirsiniz..........bir kadının başı açık diye MÜSLÜMAN deyil kimse diyemez sadece BAŞI AÇIK DİYE GÜNAH OLDUĞUNU BİLMELİDIR hanımefendiler....
bordo mavi ts 7 yıl önce
SEN milletvekili iken TÜRKİYE adına ne ettin beyefendi.....sen ancak spor yorumculuğunu BECERİYORSUN sen spor yorumculuğuna devam et sana milletvekilliği hiçççççççççççç YAKİŞMAZ...güle güle elveda.
güven yılmaz 7 yıl önce
Nuricebiroğlu zavallı senin sülalendir neye dayanarak zavallı yakıştırması yaptın.Bir daha oku o yazıyı müslümanlıkla alkalı bir cümle görebilcenmi
umut kaçar 7 yıl önce
nur suresini iyi oku okuduğundan anladığın bumu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@