Günnar, Hayrat ilçesinde

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, seçimlerin son gününde, yerel seçimlerde rekor oy alan Hayrat İlçesi’ni ziyaret etti.  İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, 30 Mart Yerel seçimlerinde ilçeler bazında Türkiye birincisi olan Hayrat’ı ziyaretinde, yerel

Siyaset 09.08.2014, 10:57
Günnar, Hayrat ilçesinde
AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, seçimlerin son gününde, yerel seçimlerde rekor oy alan Hayrat İlçesi’ni ziyaret etti. 
 
İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, 30 Mart Yerel seçimlerinde ilçeler bazında Türkiye birincisi olan Hayrat’ı ziyaretinde, yerel seçimlerdeki başarının daha fazlasını cumhurbaşkanlığı seçiminde beklediğini söyledi. İl Başkanı Adnan Günnar, “Hayrat İlçemiz yerel seçimlerde bizim medar-ı iftiharımız oldu. Aldığı yüzde 82 oy oranı ile ilçeler bazında Türkiye birincisi ödülüne layık görüldü. Yarın önümüzde çok önemli bir seçim var. Yarınki seçimlerimizi de alnımızın akıyla çıkacağız inşallah ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.
Hayrat Halkı da İl Başkanı Günnar’a oylarını artırma sözü vererek, en yüksek oyun yine Hayrat’tan çıkacağını söylediler. İl başkanı Günnar, Hayrat’ın ardından Dernekpazarı ve Çaykara İlçelerini de ziyaret ederek burada halkla buluştu.
 
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
coşkun öztürk 7 yıl önce
Hayrat ufak bir ilçe ama etkisi itibarıyle güçlüdür,,,onun için oradaki potansiyel geneli etkilemez ve bu sefer akp ye bir ihtar vermeli nasıl akp ye oy yok diyerek sandıklar tamamen boş çıksın ,,,ve baltacı deresi mutlaka kurtarılmalı ,,,,tam zamanı ,,,OY KİMSEYE YOK,,,,,haydi Hayratlılar kendimizi gösterelim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@