banner556

Erdoğan'ın sürpriz Başbakan adayı

 Habertürk'te konuşan Star yazarı Fehmi Koru, AKP'nin a takımındaki hangi ismin Erdoğan'ın başbakan adayı olabileceğini söyledi? İşte cevabı. Habertürk ekranlarında Ece Üner'in sorularını yanıtlayan Fehmi Koru hem Suriye krizini hem de AKP'de yaşanan yeni

Siyaset 05.10.2012, 08:21
Erdoğan'ın sürpriz Başbakan adayı

 

Habertürk'te konuşan Star yazarı Fehmi Koru, AKP'nin a takımındaki hangi ismin Erdoğan'ın başbakan adayı olabileceğini söyledi? İşte cevabı.
 
Habertürk ekranlarında Ece Üner'in sorularını yanıtlayan Fehmi Koru hem Suriye krizini hem de AKP'de yaşanan yeniden yapılanma sürecini yorumladı. Koru, AKP'nin a takımındaki çok sayıdaki ismi arasında Erdoğan'ın başbakan adayı olabilecek sürpsiz bir isim verdi.
 
Erdoğan'ın geçici Başbakan adayı Mehmet Ali Şahin'dir!
 
Fehmi Koru, kulislerde adı geçen onca isme karşın sürpriz bir tahminde bulunarak Mehmet Ali Şahin'in 2014'de Başbakanlık görevini üstlenebileceğini söyledi.
 
İŞTE FEHMİ KORU'NUN İDDİASI
"Geçen haftayı Ankara'da geçirdim. Bu konuların konuşulduğu ortamlarda bazı isimler telaffuz edildi. AK Parti'de 'ikinci adam' olarak en fazla telaffuz edilen isim Mehmet Ali Şahin'di. Tayyip Erdoğan'ın en güvendiği isimler kimlerdir dediğiniz zaman akla gelen ilk isim Mehmet Ali Şahin oluyor.
 
Bundan sonra gerçekten çok kritik bir 2 yıl geçecek. Bu iki yıl içerisinde Tayyip Bey adına partiye sahip çıkacak bir isme ihtiyaç olacak. Özellikle 2014'deki bir geçiş süreci yaşanacağı varsayımıyla. Önce partiye sahip çıkacak sonrasında Tayyip Bey Cumhurbaşkanı olunca geçici bir süre belki de başbakanlığı üstlenebilecek bir isim kim olabilir deyince yine akla onun ismi geliyor. Dolayısıyla AK Parti'de ikinci ismin Mehmet Ali Şahin olması benim için sürpriz değil"
Yorumlar (3)
oktay atalı 8 yıl önce
hukukçudur istanbul fatihten belediye başkanlık için adaylığını koymuş kazanmış seçim iptal edilince türkiyede bir ilk sayın tantan kutsal ittifakla tek aday olarak karşısına çıkmış ve seçilmiştir.adalet bakanlığıda yapmış bir zaattır kupayı kesin trabzona verir.şikeci başını astırır terörist başını kestirirde bu partinin başkanı değişse ne olur zihniyet belli arap kürt partisi.
Ali Konda 8 yıl önce
oktay bey aynı fikirdeyiz. Başbakan karadnizin başbakanı değil. Kürtlerin başbakanı. Fındık ve çay üreticisi sefil, şike olayında yargı sürecini etkileyerek haklının hakkını hırsızlara teslim etmiştir. Sadece adalet olsa şu ülkenin yüzde sekseni düzelir.
Ali Küçük 8 yıl önce
Kimi aday gösterirseniz gösterin; isterseniz kendiniz kalın, hiç farketmez. Suyunuz ısındı. Yolcudur abbas bağlasan durmaz... Yeter artık bunca zulüm ve baskı. Sizi ve düşüncelerinizi sevmiyoruz, böyle bir mecburiyetimizde yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@