Erdoğan'dan üniversitelilere kötü haber!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Edirne'de katıldığı toplu açılış töreninde üniversitelilerle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan, "Üniversitelilere sınırsız af diye bir şey tanımıyoruz. Çünkü bu öğrenciler üniversiteleri terör alanına çevirdiler. H

Erdoğan'dan üniversitelilere kötü haber!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Edirne'de katıldığı toplu açılış töreninde üniversitelilerle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan, "Üniversitelilere sınırsız af diye bir şey tanımıyoruz. Çünkü bu öğrenciler üniversiteleri terör alanına çevirdiler. Hazırlığımızı yapıyoruz, 6-7 yıl içinde bitirdin bitirdin. Bitiremedin güle güle" dedi.

Erdoğan'ın açıklamasından satırbaşları;

"KİMSE DİZ ÇÖKTÜREMEDİ"

Her seçim öncesinde oluşturulmak istenen kirli senaryolar tekrar oynanmak isteniyor. Bütün kirli ilişkiler, nankörlükler vefasızlıklar bugüne kadar hep sandıktan döndü. 30 Mart'ta da sandıktan dönecek. Milletin meclisine bugüne kadar kimse diz çöktüremedi bundan sonra da çöktüremeyecek.100 yıl önce Osmanlı ordusu Edirne'yi almak için bazıları 'Edirne'ye Enver gireceğine Bulgar girsin' diyorlardı. 100 yıl önce bu densizliği yapanlar bugün de bunları yapıyorlar.

"İŞTE BUNA MÜSAADE EDEMEYİZ"

Türkiye küçük olsun ama bizim idaremizde olsun diyorlar. Bunlar bizim şu güzelim tarihi eserlerimizi yıkanlar değil mi. Bu CHP zihniyeti camilerimizi yıkan değil mi? Tüm Trakya bölgesinden rica ediyorum iftiralara kulak asmayın. Belediye Başkanıyken İstanbul'da hiç kimsenin yaşam tarzına en dokunduk ne de buna izin verdik. 11 yıl boyunca hükümette yasaklayan kısıtlayan değil yaşam tarzlarını garanti altına lan bir çizgiyi biz izledik. Kimsenin yaşam tarzına karışmayız karışılmasına da izin vermeyiz. Başkasının özgürlük sınırına müdahale ederseniz, bu müdahale etmektir. İşte buna müsaade edemeyiz.

"BAK KARDEŞİM BİTİRDİN BİTİRDİN..."

Kardeşim, kardeşim, bak kardeşim. Biz üniversitelerde defaatle af ilan ettik. Ama bu aflarda yolsuzluklar var. Şu anda sınırsız af diye bir şey tanımıyoruz. Çünkü bu öğrenciler üniversiteleri terör alanına çevirdiler. Belli bir yılda üniversiteyi bitiren bitirecek, bitirmeyen Kusura bakmasın. Artık diyor ki 'ben nasıl olsa üniversite öğrencisiyim.' Kardeşim 6 yılda bitireceksen bitir, 7-8-9 yıl sınırsız böyle bir şey olur mu?

"BİTİREMEZSEN GÜLE GÜLE"

Şunu iyi bilmemiz lazım. Öğrenci terör alanına çeviren değildir. Öğrenci öğrenciliğini bilecek. Okuyacak okulunu bitirecek. Onun için de artık hedef koyuyoruz. 6-7 yıl bitirdin, bitirdin. Bitiremediğin takdirde artık güle güle. Bir çok terör eylemlerine karışmış olanlar bu tür aflardan istifade etmek suretiyle, okullarımızı çok zor berbat duruma getirdiler. İstiyoruz ki bu ülkenin gençliği, bilgisayarına kitabına kilitlensin ve diğer ülkelerle yarışır hale gelsin. Bu adımları atarken harç dediler, harcı kaldırdık. Üniversitelerde harç alınmıyor.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
hamza seyis
hamza seyis - 6 yıl Önce

bak kardeşim ktu yü krallık rejimine çevirenleri görmüyomusuınuz. öğrenciyi okula sokmucaklar nerdeyse sen ne diyorsun. başarılı öğrencinin önünü kesip egosunu tatmin eden öğretim görevlilerine kim güle güle diyecek. gerçekleri konuşalım. bir öğretim görevlisi sınıfın ortalaması 15 diye övünüyor. bu k,imin başarısızlığı bana söyleyin. önlemini hangi kurum alıyor. öğrenci zayıf diye ezmek mi lazım.

hamza seyis
hamza seyis - 6 yıl Önce

artık burda okumak için gelen öğrencilere yapılan zulümlere biz siviller bir şey diyebiliriz. öğrenciler okula aracıyla giremiyor. öğrenciler ego tatmin aracı olmuş. öğretim görevlileri bizim paralarımızla egolarını tatmin ediyorlar. öğrencilerin psikolojisi çok bozuk ve korkudan şikayetçi olamıyor boyun eğiyor. bunlar bizi yönetecekler. bu olaylara artık parmak basmak lazım. Türkiye nin esas sorunu eğitim.

hamza seyis
hamza seyis - 6 yıl Önce

bazı öğrencilerin okulu uzatma sebebi sırf öğretim görevlileri. şöyle düşünün bir öğrenci okulu 1 yıl geç bitirmesi 10 bin tl babanın harcaması demek. bu çocuk bir yılda geç işe başlayacak. 2 bin tl maaş aldığını var saysak. 24 bin yapar. peki bu çocuk öğretim görevlisinin egosuna takılmadan mezun olsa 24 bin tl para kazanacak bunu Türkiye geneline vurun bakın. velilerin cebinden çıkan parayı hesaplayın. burda kim hain.soruyorum. yine soruyorum bu çocuk doğru bir psikolojiyle mi mezun olur.

hamza seyis
hamza seyis - 6 yıl Önce

köşe yazarlarımız çok değerli insanlar fakat sormadan geçemicem. neden Ktü hakkında bir yazı yazmıyorlar. olumlu veya olumsuz. bu çocuklar bizim geleceğimiz.Trabzonsporu yazmak zor değil. Trabzonspor bir gelecek değil. gelecek temel bugün öğrenci olup yarın bizi yönetecekler. esas konu bu değilmi. sadece merak ettimm.

SIRADAKİ HABER