7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Erdoğan ve Gül yarışacak!

Derginin her yıl düzenlediği dünyanın en etkili 100 kişisi anketinde Türkiye'den Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da yer aldı.GÜL DÜNYA KATEGORİSİNDEDünya kategorisinde aday gösterilen Abdullah Gül için "Başbakan Erdoğan'a alter

Siyaset 13.04.2014, 11:06
Erdoğan ve Gül yarışacak!

Derginin her yıl düzenlediği dünyanın en etkili 100 kişisi anketinde Türkiye'den Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da yer aldı.

GÜL DÜNYA KATEGORİSİNDE

Dünya kategorisinde aday gösterilen Abdullah Gül için "Başbakan Erdoğan'a alternatif olarak görülen Abdullah Gül, partiye sadakat ile Erdoğan'ın otoriter çizgisini dengeleme konusunda ince bir çizgide yürüdü" ifadeleri kullanıldı.

"ERDOĞAN YOLSUZLUK SKANDALININ ÜSTESİNDEN GELDİ"

Başbakan Erdoğan için de, "Türkiye'nin otoriter Başbakanı yerel seçimlerde büyük başarı kazanarak hükümet karşıtı protestoların ve yolsuzluk skandalının üstesinden geldi" denildi.

GÜL VE ERDOĞAN'IN RAKİPLERİ

Gül ve Erdoğan'ın yer aldığı kategoride Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un, Alman Başbakanı Angela Merkel ve Rus Devlet Başkanı Vladimir Putin de bulunuyor.

22 Nisan akşamı saat 23.59'a kadar oy verilebilecek resmi anket sonuçları 24 Nisan günü açıklanacak.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@