7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Erdoğan: Trabzonlu sizi istemedi!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan özel bir televizyon prgramında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim çalışmalarına değinirken CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül'ün Trabzon Günleri'nde yaptıklarına değin

Siyaset 06.03.2014, 23:15
Erdoğan: Trabzonlu sizi istemedi!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan özel bir televizyon prgramında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim çalışmalarına değinirken CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül'ün Trabzon Günleri'nde yaptıklarına değindi. Sarıgül'ün konuşması sırasında yuhalanmasına ve vatandaşa gösterdiği tepkiye değinen Erdoğan "Geçen CHP başkan adayı Sarıgül Trabzon günlerine katıldı. Çıkmış konuşma yappıyor. Halk onu yuhaladı diye vatandaşa tepki gösteriyor. Bu milletin eleştirmeye hakkı var.Trabzonlu orada seni istemedi. Karışamazsın. Verdiğin tepki yetmiyormuş gibi indikten sonrada bir vatandaşa yumruk atıyorsun. Bu kesinlikle kabul edilemez. Kısacası siz istenmiyorsunuz ama işinize gelmiyor. Hazımsızsınız.

Yine bir konuşmada altta duran arkadaş söylediklerini alkışlamadı diye 'Ne duruyorsun orada teneke. Alkışlasana' diyorsun. Sonrada açıklamanda neymiş efendim AKP'liymiş. E adam Trabzonlu ve Trabzon günlerine katılmış bundan sanane. Milleti siyasi görüşüne göre kayırdığın sürece bişe yapamazsın. " şeklinde açıklamada bulundu.


Yorumlar (9)
Altındereli 8 yıl önce
Ben Trabzonluyum Adaletsız ve Hırsızllar partisinin düşmanıyım
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
Bende Trabzonluyum Adaletsız ve Hırsızllar partisinin bende düşmanıyım
tarık buğra 8 yıl önce
çaldığı için kişi başı Milli gelir sürekli artıyor.çaldığı için İşsizlik oranı Avrupa'da %30 iken Türkiye'de %9'larda.. sürekli çaldığı için gecelik reel faiz %63'ten %9'a indi. Adam 10 yılda Faiz lobisinden 642 Milyar doları çaldı.. çaldığı paralarla hastane, Baraj, yol, Köprü, Hızlı Tren ağları vs yaptı. Çaldığı için iplik üretemeyen Ülke, Savaş gemisi, Uçak. Tank üretmeye başladı..
selim çavuş 8 yıl önce
yahu bizim aklımızla dalga mı geçiyorlar.. aynı şeyi siz konuşma yaparken muhalif olanlar size yapsa o adamlar şansları varsa geceyi nezarette geçirirler şansları yoksa soruşturma yapılır mahkemede görülür.. her muhalifi düşman belleyen paralel diyen en ufak eleştiride geçmişe mazi oldu ama ananı da al git diyen kimdir Allah aşkına biraz tutarlı siyaset yapın emin olun kimseye zarar gelmez.. Sarıgülün yaptığı yanlıştı ama ona orada yapılan Ak parti üyesi bir şahsın yaptığı provakasyondu. Tıpkı ana muhalefet partisine Rizede yapılanlar gibi. Ama Kılıçdaroğlu demokratik hakları dedi konuyu kapattı sizler ise tam tersi onları düşman belliyorsunuz!
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Erdoğan sen Trabzonlular adına nasıl konuşabilirsin? Biz esas seni istemiyoruz.Ülkeyi pkkya teslim ettin birde çıkmış devamlı chp ile uğraşıyorsun bdpye tek laf edemiyorsn.
MURAT BAŞKAN 8 yıl önce
Altındereli sen desene %99'A düşmansın :)
ibrahim halil 8 yıl önce
Wanted: R.TAyyip Erdoğan
hasan yener 8 yıl önce
Akp ye trabzonda gecit yok senin tabirinle fenevinide al git..hirsiz fenevi niyecdestekledigin son kasetlerle daha iyi ortaya cikti hemcinssiniz cunku..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@