banner539

banner526

banner533

banner513

Diktatör deyince salonu terkettiler

Haber61.net / Haber Servisi - Levent Ustabaşı - CHP Trabzon İl Kongresi 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu’nda devam ediyor.   Konuşmalar başlamadan salona davet edilen partilerden Ak Parti’nin yöneticileri Arzu Yalçınalp  ve Mahmut Yazıcı protokolde yerini aldı

Siyaset 26.12.2015, 11:33
Diktatör deyince salonu terkettiler
Haber61.net / Haber Servisi - Levent Ustabaşı - CHP Trabzon İl Kongresi 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu’nda devam ediyor.
 
Konuşmalar başlamadan salona davet edilen partilerden Ak Parti’nin yöneticileri Arzu Yalçınalp  ve Mahmut Yazıcı protokolde yerini aldı.
 
Konuşmalar başladığında salonu terkettiler. Çünkü CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Türkiye Rusya ilişkilerinde yaşanan krizden bahsederken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kastederek, “Diktatör bozuntusu” dedi. Bunun üzerine Yalçınalp ve Yazıcı salonu terketti.
 
Kongreye eski milletvekili PM üyesi Volkan Canalioğlu’nun katılmayacağı öğrenilirken Ankara’da olduğu belirtildi. Canalioğlu’nun adaylardan Turgay Güngör’e destek verdiği Milletvekili Haluk Pekşen’in ise mevcut il başkanı Güzide Uzun’a destek verdiği ifade edildi. Kongrede 400 delege oy kullanacak.
 
12449268_1075824832511996_1076359863_o.jpg
Yorumlar (1)
Ercan Aslan 5 yıl önce
Milletvekili kılığında bir zavallı cumhurbaşkanına Hakareti bıraktığı zaman !

Diktatör bir cumhurbaşkanı var iken sen böyle konuşacan ha ?? Adamı öttürürler Haluk efendi.

Senin zihniyetinde biri vaktinde Rahmetli Menders'in yakasına yapışarak '' özgürlük istiyoruz, özgürlük'' deyip sarsmıştı başvekili..Onun cevabı o kadar mesaj doluydu ama hala onu anlayamadığınız belli..'' Bir başbakanın yakasına yapışıyorsun ya ! Bundan daha büyük bir özgür lük var mı?'

Gelişmelerden Haberdar Olun

@