Davutoğlu: Herkes ayağını denk alsın

 Davutoğlu: Türkiye'ye bir saldırı olursa, Türkiye buna cevap vermeye hazırdır. Herkes ayağını denk alsın. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, TRT1'de yayınlanan 'Enine Boyuna' programında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. HERKES AYAĞINI DENK ALSINCa

Siyaset 07.10.2012, 10:04
Davutoğlu: Herkes ayağını denk alsın

 

Davutoğlu: Türkiye'ye bir saldırı olursa, Türkiye buna cevap vermeye hazırdır. Herkes ayağını denk alsın.
 
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, TRT1'de yayınlanan 'Enine Boyuna' programında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.
 
HERKES AYAĞINI DENK ALSIN
Canlı yayında açıklamalarda bulunan Davutoğlu, Akçakale'ye Suriye tarafından düşen top mermisi sonucu 5 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi olayına müteakip çıkan tezkere ve beraberindeki eleştirilere değindi. Davutoğlu, "Bundan sonra, nereden Türkiye'ye bir saldırı olursa, Türkiye buna cevap vermeye hazırdır. Herkes ayağını denk alsın." dedi.
 
SURİYE'DEN GELEN HİÇBİR ADIM MUKABELESİZ KALMAYACAK
Tezkerenin amacını dile getiren Davutoğlu, "Türkiye kendi ulusal güvenliğini tehdit eden durumlarda, meclise başvurmaksızın gerekli adımı atar demektir. Bu da; yarın belki sürpriz bir şekilde atmamız gereken adımlar olursa, ihtiyaç kalmadan engellenmesidir. Caydırıcılık bu." açıklamasını yaptı. Davutoğlu ayrıca,   "Bundan sonra Suriye'den gelen hiçbir adım mukabelesiz kalmayacaktır." dedi.
Yorumlar (1)
adil türk 8 yıl önce
ABD ve yandaşları bunu yaptırır ve kendi senaryolarını devreye sokmuş olurlar.Siz bunu bilmiyormusunuz.BİLİYORSUNUZDA İŞİNİZE GELMİYOR..ABD uşaklığından nasıl vazgeçeceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@