banner518

Cumhurbaşkanından sert açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'a hareketi öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuştu. Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle: "Türkiye ve Azerbaycan, gerek kültürel gerek insani ve dil ve din birliğinde gücünü alan, sarf ett

Siyaset 02.09.2014, 19:09
Cumhurbaşkanından sert açıklama!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'a hareketi öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuştu.
 
Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:
 
"Türkiye ve Azerbaycan, gerek kültürel gerek insani ve dil ve din birliğinde gücünü alan, sarf ettikleri ortak çabalarla taşıyan iki kardeş ülkedir.
 
Aliyev ile görüşmelerimizde bölgesel ve ulusal konular hakkında görüş alışverişi yapacağız.
 
"(25 Aralık soruşturmasu) Yargı kararını verdi. Takipsizlik kararı. Bunu ne anlama geldiğini hukukla ilgili olan varsa bilirler. Takipsizlik kararına itirazı olan varsa bu itirazlarını yapar. Olay bu kadar basittir.
 
Şu anda oturduğum yer ikamet adresimdir. Henüz yeni ikamet adresim, şöyle ifade edeceğim, Sayın Cumhurbaşkanımızın (Abdullah Gül) oturduğu yerden ayrılmasıyla orada bir süre daha oturmaya devam edeceğiz. Daha sonra da inşallah yeni yapılan binalara, Cumhurbaşkanlığı olarak taşınmayı planlıyoruz. Şu andaki Cumhurbaşkanlığı Binası'na da ve aynı zamanda konutlarına da Başbakanımızın taşınmasını aramızda planlamış durumdayız.
 
Genelkurmay Başkanıyla görüştüm. Bir F-16 piste yaklaştığında sıkıntıyı anlamış ve atlamış.
 
Kitapçık fırlatılmasıyla ilgili CHP liderinin kullandığı 'meşru müdafaa' ifadesi manidardır. Konuyla ilgili CHP'nin başında bulunan zatla ağız dalaşına girmem."

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@