7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

CHP'ye şok kaset suçlaması!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'dan CHP'nin Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'a ağır suçlama.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 30 Mart seçimlerinden başarıyla çıkacaklarını savunarak, "Hiç merak etmesinler, 30 Mart'tan sonra

Siyaset 23.03.2014, 16:32
CHP'ye şok kaset suçlaması!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'dan CHP'nin Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'a ağır suçlama.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 30 Mart seçimlerinden başarıyla çıkacaklarını savunarak, "Hiç merak etmesinler, 30 Mart'tan sonra neler olacak. Bu millet sevgi, dostluk ve kardeşlikle buluşacak" dedi.

İzmir'in Gaziemir ilçesi Sarnıç beldesinde esnaf ziyaretinde bulunan Soylu, daha sonra AK Parti ilçe teşkilatının düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı.

Soylu, buradaki konuşmasında, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'ın "Başbakan 30 Mart'tı görmeden siyasetten çekilebilir" sözlerine tepki gösterdi. Soylu, "Umut Oran demiş ki (30 Mart'ta bu ülkenin Başbakanı kaçacak). Bu ülkenin Başbakanı kaçmaz da 30 Mart'ta Umut Oran da Kemal Kılıçdaroğlu da altına kaçıracak. Hiç merak etmesinler, 30 Mart'tan sonra neler olacak. Bu millet sevgi, dostuluk ve kardeşlikle buluşacak" diye konuştu.

"CHP'nin 17 Aralık darbesini yapanlarla, Türkiye'yi kuşatmaya, devleti ele geçirmeye çalışanlarla beraberler hareket ettiğini" öne süren Soylu, bunun izah edilemeyeceğini belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Milliyetçilik üzerinden bu ülkenin değerlerini ve insanlarını istismar edeceksiniz, Türkçe olimpiyatları üzerinden bu ülkenin değerlerini istismar edeceksiniz... Başka ülkedeki çocuklar bizim dilimizi kullanıyorlar diye hepimizin hoşuna gitmiyor muydu ? Milliyetçilik duygularımız bir şekilde yukarı çıkıyordu. Meğer bunlar ne yapıyorlarmış biliyor musunuz ? Pazarlama faaliyeti yapıp devleti ele geçirmeye çalışıyorlar, foyaları ortaya çıktı...

'UMUT ORAN BAYKAL'A KOMPLO KURDU'

Kemal Kılıçdaroğlu'nda o cesaret yok, Devlet Bahçeli'de de o cesaret yok. Kendi milletvekillerine kaset tuzağı kurdular. Sesleri çıkamadı, gıkını çıkaramadı. Baykal'a kaset tuzağı kuruldu. Buradan söylüyorum; Baykal'a kaset tuzağı kuranlardan bir tanesi de CHP'nin Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'dır. Yakında ortaya çıkacak. Kendi arkadaşları kurdular tuzağı. Kaset tuzağı kuranlardan bir tanesi de Umut Oran'dır. 30 Mart'tan sonra kim gidecek kim kalacak göreceğiz."

"İzmir bu beceriksizliğe mahkum edilmemeli"

Süleyman Soylu, seçmenlerden kendilerine itibar etmelerini ve adaylarını desteklemelerini istedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayları Binali Yıldırım'ın İzmir için bir şans olduğunu belirten Soylu, "İzmir bu beceriksizliğe mahkum edilmemelidir. Siz İzmir'de belediye hizmetlerinden memnun musunuz ? 5 yıldır CHP Antalya'yı yönetiyor, bir tek çivi çakılmış değildir. Bu güzel İzmirimizi bu zihniyet mahvediyor, yok ediyor. İzmir'in bir şansı var. İzmir'in öyle bir şansı var ki, ortaya koyduğu çalışmalarla başarısı belli olan Binali Yıldırım ile İzmir dünya kenti olacaktır" diye konuştu.


Yorumlar (6)
osman yavuzyilmaz 8 yıl önce
akp kendi yolsuzluklarini,rüsvet ve dalan,cemaatle türkiyeyi getirdigi durum ortadayken ayakkabi kutusu ve basbakanin evinde bir milyar euro cikarken yok chp nin kaseti yok mhp nin kaseti cikti diye bu olan yolsuzluklari kapatip bize unutturamazsiniz.
misafir. 8 yıl önce
böyle konuşanlara anadoluda alçak at civcivler de yesin derler
semih uzun 8 yıl önce
Bu adam soylumu yoksa soysuzmu? Trabzon'un yüz karalarından biri.
ayhan barotcu 8 yıl önce
adam doğru söylüyor türkiyeye kaset işlerini bunlar soktu kimbilir bunların ne pislikleri var sizlere bir tavsiyem son deşifre porgramını seyredin kadir mısırlıoğlu diye bir tarihci var bakın chp için neler anlatıyor hepsi belgeli İNANIN KANINIZ DONACAK
ali duran 8 yıl önce
Sn.Süleyman Soylu bu cahil gafiller seni anlamaz boşver.Hz.Allah Bakara Suresinde belirttiği gibi 14.Ayeti kerime Bunlar mü'minlerle karşılaşınca bizde inandık derler.Şeytanları (azılı arkadaşları ile) başbaşa kalınca da,biz sizinle beraberiz,biz ancak onlarla alay ediyoruz ' derler.15.Ayeti kerime Asıl,Allah onlarla alay etmektedir.Onları taşkınlıkları içine sürüklemiş,onlarda başıboş dolaşmaktadırlar.18.Ayeti kerime Onlar sağırlar,dilsizler ve körlerdir.Bir daha sapıklıklarından dönmezler.
bayram konak 8 yıl önce
30 marta bu millet bu chp ye öyle bir kaset şamarı vuracak ki sesi ta cebeli tarık boğazında duyulacak. Hele az kaldı, biraz daha sabredin...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@