banner556

CHP'li Vekil Beşer Esad'la görüştü

 Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Suriye Devlet Başkanı Beşer Esad ile görüştü. Milletvekili Eryılmaz tarafından basın kuruluşlarına gönderilen yazılı açıklamada, 7 - 9 Ekim tarihleri arasında Suriye'ye gerçekleştirdiği ziyaretin

Siyaset 11.10.2012, 12:21
CHP'li Vekil Beşer Esad'la görüştü

 

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Suriye Devlet Başkanı Beşer Esad ile görüştü.
 
Milletvekili Eryılmaz tarafından basın kuruluşlarına gönderilen yazılı açıklamada, 7 - 9 Ekim tarihleri arasında Suriye'ye gerçekleştirdiği ziyaretin bir rapor haline getirilerek kamuoyuyla paylaşılacağı duyuruldu. 
 
Açıklamada, CHP Hatay Milletvekili Avukat Refik Eryılmaz'ın üç günlük ziyaretinde Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Muhalefet Partisi Ulusal Kalkınma ve Uzlaşma Partisi Lideri Milli Uzlaşma Bakanı Ali Haydar ile Suriye Devlet Müftüsü Şeyh Bedrettin El Hassun'la sınırda yaşanan olaylar ve iki ülke arasındaki ilişkilerin ayrıntılı bir şekilde ele alındığı bilgisi verildi.
 
Şam sokaklarını gezerek halkın görüşlerini alan Hatay Milletvekili Eryılmaz'ın bu ziyaretle ilgili izlenim ve görüşlerini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sunmak üzere rapor haline getireceği belirtildi.
Yorumlar (1)
tolga bölükbaşı 8 yıl önce
iki musluman ulke savastirilmak isteniyor ve sen bunu engellemek icin esad la bulusuyorsun. Amerika bize suriyeye vurun diyor sen bunu bozmaya calisiyor ve abd ye karsi geliyirsun ha! VAY HAİN...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@