banner441

CHP'den meydanlara çıkmaya çağrı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın milletvekili Bülent Tezcan, bir dizi ziyarette bulunmak üzere geldiği Çanakkale'de önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'de adalet duygusunun zedelendiğini öne süren Bülent Tezcan, çok sayıda vatandaşın çocuklarına iş

Siyaset 01.12.2012, 15:57
CHP'den meydanlara çıkmaya çağrı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın milletvekili Bülent Tezcan, bir dizi ziyarette bulunmak üzere geldiği Çanakkale'de önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'de adalet duygusunun zedelendiğini öne süren Bülent Tezcan, çok sayıda vatandaşın çocuklarına iş bulabilmek için AK Parti binalarının kapılarını aşındırmak zorunda kaldığını iddia etti. Türkiye'nin tarihinin en ağır siyasi davalarının yaşandığı bir dönemden geçtiğini öne süren Tezcan, adalet mitingleri düzenleyeceklerini de açıkladı.

"ADALET MİTİNGLERİNE BAŞLIYORUZ!"
 
Tezcan, açıklamasında, "Adaletsizliğe maruz kaldığını düşünen herkesi, meydanlara çıkmaya çağırıyoruz. İpotekli demokrasinin getirdiği duruma, millet el koyacaktır. Adalet istiyorsak, 13 Aralık'ta Silivri'de olmak zorundayız. Silivri'den başlayarak, Türkiye'nin her noktasında on binlerle ve milyonlarla biraraya gelip miting düzenleyeceğiz" dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
isa sayar 7 yıl önce
Siyaseti bırakın gidin bu ülkeden. Ülkeye verdiğiniz zarar yeter. Sizin yüzünüzden ülke sürekli geri gitti. KArşınızda Recep Tayyip Erdoğan gibi bir rakip varken rezil olmaktan öteye gidemezsiniz. Neyinize güveniyorsunuz da AKP'nin olduğu yerde siyaset yapıyorsunuz?
osman baş 7 yıl önce
muhalefet olsun diye bişeyler yapmaya çalışıyorlarr

Gelişmelerden Haberdar Olun

@