CHP’den büyük buluşma

CHP Genel Merkezinin düzenlediği 'Türkiye'nin Geleceği İçin Büyük Buluşma' adlı toplantısına parti teşkilatı yoğun ilgi gösterdi. Toplantıya Trabzon il örgütü ve STK temsilcileri de katıldı. Ankara ATO Congresium'da düzenlenen ve CHP Genel Başkanı Kemal K

Siyaset 10.02.2016, 08:50 16.05.2019, 14:30
CHP’den büyük buluşma

CHP Genel Merkezinin düzenlediği 'Türkiye'nin Geleceği İçin Büyük Buluşma' adlı toplantısına parti teşkilatı yoğun ilgi gösterdi. Toplantıya Trabzon il örgütü ve STK temsilcileri de katıldı.

Ankara ATO Congresium'da düzenlenen ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşma yaptığı toplantıya sendikalar, sivil toplum kuruluşları, meslek oda ve birlikler, köy dernekleri, inanç dernekleri ve birçok kuruluşların temsilcileri katıldı.

Bu geniş katılımlı toplantıya katılan CHP Trabzon İl Başkanı Turgay Güngör, toplantının amacını şöyle özetledi: “Bu toplantı genel başkanımızın önderliğinde toplumsal eşitsizliğe, adalet mekanizmasındaki yitirilmiş tarafsızlığa, ülkemizin içerisine sürüklendiği kaos ortamına, baskı ve dayatmalarla toplumun sindirilmesine karşı CHP olarak dur demek için yapıldı. Bu toplantı ile yeni bir başlangıç yaptık. CHP olarak önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışmaları belirledik”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@