7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

CHP ve MHP'nin oyaları çöpten çıktı!

Osmaniye’nin Düziçi İlçesi’nde 6 okulun çöplerinde üzerinde CHP ve MHP’ye ’evet’ mührü basılı kullanılmış oy pusulaları bulundu. OKUL ÇÖPLERİNDEN OY PUSULALARI ÇIKTI30 Mart 2014 Mahalli İdareler Yerel Seçimi sonrası vatandaşlar, bazı çöplüklerde bulunan p

Siyaset 01.04.2014, 09:35
CHP ve MHP'nin oyaları çöpten çıktı!
Osmaniye’nin Düziçi İlçesi’nde 6 okulun çöplerinde üzerinde CHP ve MHP’ye ’evet’ mührü basılı kullanılmış oy pusulaları bulundu.
 
OKUL ÇÖPLERİNDEN OY PUSULALARI ÇIKTI
30 Mart 2014 Mahalli İdareler Yerel Seçimi sonrası vatandaşlar, bazı çöplüklerde bulunan poşetlerde kullanılmış oy pusulaları bulunca durumu polise bildirdi.
 
Yakılmak istendiği belirtilen pusulaların Uzunbanı İlköğretim Okulu, Atatürk Lisesi, Atatürk İlköğretim Okulu, Cumhuriyet Lisesi, Cumhuriyet İlköğretim Okulu ve ÇEAŞ Anadolu Lisesi’nie ait olduğu öne sürülürken, CHP’nin adayı Alper Öner ile MHP’nin adayı Muhammet Kaya, Yüksek Seçim Kurulu’na itirazda, Cumhuriyet Savcılığı’na da suç duyurusunda bulundu.
 
Olayla ilgili Düziçi Emniyet Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Yorumlar (2)
Reisoglu 8 yıl önce
Bunlar beu pusulalari diger partilerin oy pusulalari ile degistireceklerdi, basaramayinca en yakin yoldan cöpe atarak, usulsüzlük yapilmis gibi bir ortam yaratmaya calisayorlar. Ben olsam itiraz edilen bölgelerde secimi yüksek güvenlik alarak tekrarlarim... Inaniyorumki onlara daha az oy cikacaktir...
Coder 8 yıl önce
Demiyor ki Akp oyları çaldı, hile yaptı, gerçek oyları çöpe attı diye.

Kendi partisinin lideri onlar için Tanrı, onun yandaşları da melek.

Kafaya da bakın.Hay lanet olsun seninle aynı dünyada yaşıyorum !

Beyin var, zeka sıfır !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@