Canik ilçe danışma toplantısı...

AK Parti Canik İlçe Danışma Toplantısı, Canik Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. AK Parti Samsun İl Teşkilat Başkanı Muharrem Göksel, partisinin Canik Kültür Merkezi'nde düzenlenen İlçe Danışma Toplantısına katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan

Canik ilçe danışma toplantısı...
AK Parti Canik İlçe Danışma Toplantısı, Canik Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.
 
AK Parti Samsun İl Teşkilat Başkanı Muharrem Göksel, partisinin Canik Kültür Merkezi'nde düzenlenen İlçe Danışma Toplantısına katıldı. 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Canik İlçe Başkanı Av. Yılmaz Hocaoğlu, teşkilatın ilçe de yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgi verdi. 
Canik Belediye Başkanı Osman Genç ise belediyenin yapmış olduğu çalışmalar, yapılması planlanan ve devam projeler hakkında detaylı bir sunum yaptı. 
Toplantıya katılan mahalle başkanlarının ve muhtarların dilek ve temennilerini iletmesinin ardından konuşma yapan İl Teşkilat Başkanı Muharrem Göksel, olağan 5. Kongre takvimi ve yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgiler de verdi. 
Başkan Göksel konuşmasına şöyle devam etti: "Geçtiğimiz süreç içinde sizlerle birlikte iki seçim geçirdik. Bunlar 30 Mart ve 10 Ağustos seçimleri. 30 Mart'ta Canikli vatandaşlarımız yüzde 55,15 oy oranı ile İlçe Belediye Başkanımıza, yüzde 60,59 oy oranı ile Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve 10 Ağustos seçiminde ise milletin bağrından çıkmış, halkın adamı, hizmet adamı olan 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ise yüzde 76 oy oranı ile büyük bir destek vermiştir. Buradan tekrardan tüm Caniklilere desteklerinden ötürü canı gönülden teşekkür ediyorum.
Değerli katılımcılar gazetelerden, televizyonlardan, internetten rehin tutulan 49 vatandaşımızın saçının tek teline bile zarar gelmeden kurtarıldığı haberlerini takip ettiniz, eminim ki tüm sağduyulu vatandaşlarımız gibi Türkiye'nin büyüklüğünden dolayı göğsünüz bir kez daha kabardı. 
Bu olay Türkiye'nin ayakları üzerinde duran büyük ve güçlü bir ülke olduğunu yeniden tüm dünyaya gösterdi. İnşallah azimli, gayretli çalışmalarla ülkemiz belirlediği hedeflere de ulaşacaktır. Ben bu duygu ve düşüncelerle İlçe Danışma  Toplantımızın sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.
 
Toplantıya ayrıca İl Sosyal İşler Başkanı Emine Karaçuha Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mehmet Yılmaz, belediye meclis üyeleri, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, yönetimleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler