Büyükşehire Canalioğlu, Ortahisar'a...

CHP Trabzon'da Büyükşehir ve Ortahisar Belediye başkan adayları konusunda son noktayı koydu.Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Volkan Canalioğlu olurken, Ortahisar Belediye Başkan adayıda Nazım Özcan olarak kesinleşti. Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile birl

Siyaset 16.12.2013, 18:41
Büyükşehire Canalioğlu, Ortahisar'a...

CHP Trabzon'da Büyükşehir ve Ortahisar Belediye başkan adayları konusunda son noktayı koydu.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Volkan Canalioğlu olurken, Ortahisar Belediye Başkan adayıda Nazım Özcan olarak kesinleşti. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Ortahisar ve ilçeleri kazanacaklarını dile getiren CHP Trabzon Milletvekili aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Volkan Canalioğlu, "Trabzon AKP politikalarından kurtulacak. Trabzon Belediyesi tekrar halkıyla kucaklaşacaktır" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (9)
sercan karadeniz 6 yıl önce
en az%25 fark atarız...

AKP de şov zamanı...

trabzonda sandıklar patlayacak inşallah
Selçuk Turan 6 yıl önce
Hayırlı olsun...
AHMED KARAKAYA 6 yıl önce
büyükşehir CHP Ortahisar MHP
ibrahim halil 6 yıl önce
Ortahisara eski anaplı ve zayıf aday göstermeleri ile anlaşılan Ortahisarda MHP(ABANOZ) a Büyükşehirde ise VOLKAN abiye oy vereceğiz ve HAyırlısı ile Trabzon Özgürleşecek demokratikleşecek.
adil türk 6 yıl önce
1 tane vermem.

chp,akp,bunlara oy vereceğine boşa atarım .
Sertaç Turhal 6 yıl önce
Volkan başkan Trabzonu özüyle buluşturdu, şimdiki yönetimin sahiplendiği pek çok iş Volkan başkana aittir. Belediyelerin bir diğer görevi olan sosyal altyapı da onun zamanında patladı. Şehir bir başka güzeldi.Şİmdiki yönetim tabela asıyor, mikro kredi verdik, dikiş nakış kursu açtık vs.. TRABZON burası büyük düşünün.
s.eyüboğlu 6 yıl önce
aslında yok birbirinizden farkınız siz KIZILELMACISINIZ :))))))))))
Ahmet Çolak 6 yıl önce
bana özgürlük değil şehri güzelleştirecek şehir için çalışacak adam lazım yemişim güler yüzü.. şuana kadar da gümrükçüoğlu en iyilerinden biriydi. meydan güzelleşti, otobüsler yenilendi, ayasofya pislikten kurtuldu, narlıbahçe çömlekçi için girişimlerde bulundu devlete zorla kabul ettirdi, yılların sorunu erdoğdu yolunu karayollarına kabul ettirip büyük oranda yapımını tamamladı, ikinci tanjant yolunu kara yollarına kabul ettirdi. daha ne olacak arkadaş. volkan bey varken bir tek uzun sokak kapandı birde park bahçe yaptı. bana icraat lazım kısaca güler yüz değil..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@