banner491

Büyükşehire Canalioğlu, Ortahisar'a...

CHP Trabzon'da Büyükşehir ve Ortahisar Belediye başkan adayları konusunda son noktayı koydu.Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Volkan Canalioğlu olurken, Ortahisar Belediye Başkan adayıda Nazım Özcan olarak kesinleşti. Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile birl

Büyükşehire Canalioğlu, Ortahisar'a...
banner492
banner432

CHP Trabzon'da Büyükşehir ve Ortahisar Belediye başkan adayları konusunda son noktayı koydu.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Volkan Canalioğlu olurken, Ortahisar Belediye Başkan adayıda Nazım Özcan olarak kesinleşti. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Ortahisar ve ilçeleri kazanacaklarını dile getiren CHP Trabzon Milletvekili aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Volkan Canalioğlu, "Trabzon AKP politikalarından kurtulacak. Trabzon Belediyesi tekrar halkıyla kucaklaşacaktır" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sercan karadeniz
sercan karadeniz - 6 yıl Önce

en az%25 fark atarız...

AKP de şov zamanı...

trabzonda sandıklar patlayacak inşallah

Selçuk Turan
Selçuk Turan - 6 yıl Önce

Hayırlı olsun...

AHMED KARAKAYA
AHMED KARAKAYA - 6 yıl Önce

büyükşehir CHP Ortahisar MHP

ibrahim halil
ibrahim halil - 6 yıl Önce

Ortahisara eski anaplı ve zayıf aday göstermeleri ile anlaşılan Ortahisarda MHP(ABANOZ) a Büyükşehirde ise VOLKAN abiye oy vereceğiz ve HAyırlısı ile Trabzon Özgürleşecek demokratikleşecek.

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

1 tane vermem.

chp,akp,bunlara oy vereceğine boşa atarım .

Sertaç Turhal
Sertaç Turhal - 6 yıl Önce

Volkan başkan Trabzonu özüyle buluşturdu, şimdiki yönetimin sahiplendiği pek çok iş Volkan başkana aittir. Belediyelerin bir diğer görevi olan sosyal altyapı da onun zamanında patladı. Şehir bir başka güzeldi.Şİmdiki yönetim tabela asıyor, mikro kredi verdik, dikiş nakış kursu açtık vs.. TRABZON burası büyük düşünün.

s.eyüboğlu
s.eyüboğlu - 6 yıl Önce

aslında yok birbirinizden farkınız siz KIZILELMACISINIZ :))))))))))

Ahmet Çolak
Ahmet Çolak - 6 yıl Önce

bana özgürlük değil şehri güzelleştirecek şehir için çalışacak adam lazım yemişim güler yüzü.. şuana kadar da gümrükçüoğlu en iyilerinden biriydi. meydan güzelleşti, otobüsler yenilendi, ayasofya pislikten kurtuldu, narlıbahçe çömlekçi için girişimlerde bulundu devlete zorla kabul ettirdi, yılların sorunu erdoğdu yolunu karayollarına kabul ettirip büyük oranda yapımını tamamladı, ikinci tanjant yolunu kara yollarına kabul ettirdi. daha ne olacak arkadaş. volkan bey varken bir tek uzun sokak kapandı birde park bahçe yaptı. bana icraat lazım kısaca güler yüz değil..


banner441

banner472