Büyükşehir Belediyelerine müjde!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kamu düzeninden taviz verilemez. Kamu düzeni tam anlamıyla korunacak" dedi. Edirne’de düzenlenen AK Parti İl Başkanları toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, 6-7 Ekim olaylarından önemli sonuçlar çıkardıklarını kaydederek, "

Siyaset 24.12.2014, 13:35
Büyükşehir Belediyelerine müjde!
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kamu düzeninden taviz verilemez. Kamu düzeni tam anlamıyla korunacak" dedi.
 
Edirne’de düzenlenen AK Parti İl Başkanları toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, 6-7 Ekim olaylarından önemli sonuçlar çıkardıklarını kaydederek, "Kamu düzeninden taviz verilemez. Kamu düzeni tam anlamıyla korunacak" diye konuştu.
 
Davutoğlu, çözüm sürecinin, İstiklal Savaşında omuz omuza savaşanların arasına fitne sokmaya çalışanlara verilen en güzel cevap olduğunu da ekleyerek, "Çözüm süreci, milli birlik ve beraberlikle bütünleşen bir meseledir" ifadesini kullandı.
 
BELEDİYELERE MÜJDE
 
Büyükşehir yasasından kaynaklanan sıkıntıları hafifletmek için önlemler aldıklarını anlatan Ahmet Davutoğlu, bir de müjde verdi. Belediyelere bütçeden gönderilen paydan yapılan yüzde 40’lık kesintinin 6 ay boyunca yapılmayacağını belirten Başbakan, "Büyükşehir belediyelerimize bağlı kuruluşlara, il ve ilçe belediyelerimize genel bütçeden gönderilen paydan 6 ay boyunca kesinti yapılmayacak" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@