banner536

banner526

banner533

Beni görevden aldılar,çünkü...!

Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Meclis'te kabine revizyonuyla ilgili soruları yanıtladı. Eski Bakan, görev değişikliğinin olağan bir durum olduğunu belirterek, “Hakkımda medya üzerinden karalama ve itibarsızlaştırma kampanyası yürütüldü. ‘Bu adam b

Siyaset 30.01.2013, 15:18
Beni görevden aldılar,çünkü...!

Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Meclis'te kabine revizyonuyla ilgili soruları yanıtladı. Eski Bakan, görev değişikliğinin olağan bir durum olduğunu belirterek, “Hakkımda medya üzerinden karalama ve itibarsızlaştırma kampanyası yürütüldü. ‘Bu adam birilerinin oyununu bozdu. Siz de bu adamı bozun’ denilerek talimat verildi” dedi. 

"BAHÇELİ DOĞRU SÖYLEMİŞ"
 
MHP lideri Devlet Bahçeli’nin kendisine sahip çıkan sözlerinin hatırlatılması üzerine ise Şahin, “Doğru söylemiş, o ifadeler sayın Bahçeli'nin kendi siyasi görüşüdür. O konuyla ilgili bir şey söylemem” diye konuştu. Şahin gazetecilerin yanından ayrılırken de, “İdris Naim Şahin birilerinin işine çomak soktu onun için böyle oldu” dedi. 
 
"ODAM KİREÇ TUTMUYOR"
 
Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, Meclis'te kendisine oda bulunamadığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirterek, ''Meclis yönetiminden aradılar, geçici olarak hemen bir oda verebileceklerini söylediler. Ben nihai düzenlemeyi beklemeyi tercih ettim'' dedi. Şahin,oda sıkıntısı yaşamadığını kaydederek, ''Bazı arkadaşlarımız, Komisyon başkanlarımız bakan oldu.
 
Komisyonlara yeni seçim yapılacak. Bu arada Meclis yönetimi herkese bir oda ayarlar. En kötü ihtimalle iki kişiye bir oda bulur. Ne olacak, bu sorun ya da mesele değil'' diye konuştu. Bu sırada Şahin'in yanına gelen AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün'ün, ''Benim odamı size vereyim'' sözlerine Şahin'in ''Sen nereye gideceksin, otele mi çıkacaksın? Odam kireç tutmuyor. Sağol'' sözleri gülüşmelere yol açtı.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@