banner491

'Ben ve evladım yanlışın içinde olamayız!'

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İstanbul merkezli operasyona ilişkin "Amacı ve hedefi çok farklı olan, büyük bir tuzakla karşı karşıyayız. Ne benim, ne evladımın ve ne de onun kadar değerli çalışma arkadaşlarımın bir yanlışın içinde olması söz konusu olama

'Ben ve evladım yanlışın içinde olamayız!'
banner455
banner432
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İstanbul merkezli operasyona ilişkin "Amacı ve hedefi çok farklı olan, büyük bir tuzakla karşı karşıyayız. Ne benim, ne evladımın ve ne de onun kadar değerli çalışma arkadaşlarımın bir yanlışın içinde olması söz konusu olamaz" diye konuştu.
 
YAZILI AÇIKLAMA YAPTI
 
Çağlayan, yaptığı yazılı açıklamada, 17 Aralık tarihinde başlayan süreç ve yaşanan bu olayların, ortaya çıkış ve gelişme şekli itibariyle normal olmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: 
 
"Amacı ve hedefi çok farklı olan, büyük bir tuzakla karşı karşıyayız. Ne benim, ne evladımın ve ne de onun kadar değerli çalışma arkadaşlarımın bir yanlışın içinde olması söz konusu olamaz. Önümüzdeki günlerde her şey açığa çıkacaktır. Hukukun üstünlüğüne ve masumiyet karinesine herkesin özellikle de hukuku uygulamakla görevli ve yükümlü olanların çok daha fazla itina göstermesi gerektiğine inanıyorum. Bu süreçten alnımızın akıyla, milletçe güçlenerek çıkacağımıza inanıyorum."

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Coder
Coder - 6 yıl Önce

Utanmaz adam.Herşey ortada.Hırsızsınız hırsız !

Tayyip demiyomuydu hırsızlık babadan oğula geçer diye.

Sen de hırsızsın, oğlun da hırsız.

Hala utanmadan çıkıp konuşuyorsunuz.

Önümüzdeki günlerde tüm deliller karartılacak Deniz Feneri'nde olduğu gibi.Bu saf ve cahil millette inanacak tabi.

Defolun.Şşerefiniz varsa defolun diyecem de nerdee....

banner441

banner472