banner518

'Ben ve evladım yanlışın içinde olamayız!'

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İstanbul merkezli operasyona ilişkin "Amacı ve hedefi çok farklı olan, büyük bir tuzakla karşı karşıyayız. Ne benim, ne evladımın ve ne de onun kadar değerli çalışma arkadaşlarımın bir yanlışın içinde olması söz konusu olama

Siyaset 22.12.2013, 17:50
'Ben ve evladım yanlışın içinde olamayız!'
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İstanbul merkezli operasyona ilişkin "Amacı ve hedefi çok farklı olan, büyük bir tuzakla karşı karşıyayız. Ne benim, ne evladımın ve ne de onun kadar değerli çalışma arkadaşlarımın bir yanlışın içinde olması söz konusu olamaz" diye konuştu.
 
YAZILI AÇIKLAMA YAPTI
 
Çağlayan, yaptığı yazılı açıklamada, 17 Aralık tarihinde başlayan süreç ve yaşanan bu olayların, ortaya çıkış ve gelişme şekli itibariyle normal olmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: 
 
"Amacı ve hedefi çok farklı olan, büyük bir tuzakla karşı karşıyayız. Ne benim, ne evladımın ve ne de onun kadar değerli çalışma arkadaşlarımın bir yanlışın içinde olması söz konusu olamaz. Önümüzdeki günlerde her şey açığa çıkacaktır. Hukukun üstünlüğüne ve masumiyet karinesine herkesin özellikle de hukuku uygulamakla görevli ve yükümlü olanların çok daha fazla itina göstermesi gerektiğine inanıyorum. Bu süreçten alnımızın akıyla, milletçe güçlenerek çıkacağımıza inanıyorum."

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Coder 6 yıl önce
Utanmaz adam.Herşey ortada.Hırsızsınız hırsız !

Tayyip demiyomuydu hırsızlık babadan oğula geçer diye.

Sen de hırsızsın, oğlun da hırsız.

Hala utanmadan çıkıp konuşuyorsunuz.

Önümüzdeki günlerde tüm deliller karartılacak Deniz Feneri'nde olduğu gibi.Bu saf ve cahil millette inanacak tabi.

Defolun.Şşerefiniz varsa defolun diyecem de nerdee....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@