Başbakan'dan kasetli açıklama!

Başbakan Erdoğan, Manisa Demirci'de toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan, gençliğin kuru kuruya kafatası milliyetçiliği yapmasın istiyoruz" dedi.İşte Başbakan'ın konuşmasından satır başları...-Bizim gençlerimiz elinde molotof kokteyli i

Başbakan'dan kasetli açıklama!

Başbakan Erdoğan, Manisa Demirci'de toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan, gençliğin kuru kuruya kafatası milliyetçiliği yapmasın istiyoruz" dedi.

İşte Başbakan'ın konuşmasından satır başları...

-Bizim gençlerimiz elinde molotof kokteyli ile dolaşan gençlik olmayacak.

-Bizim dinimizde kavmiyetçilik, ırkçılık, siyah-beyaz ayrımı yok.

-Dik duracağız, dikleşmeyeceğiz.

-Bu vatanımız üzerinde kimse operasyona kalkışmasın. Karşısında bizi bulur.

-CHP'nin Genel Müdürü Hakkari'ye gidiyor ama Türk Bayrağı'nı Ankara'da unutuyor.

-Devlet içinde paralel devlet kurmaya gayret edenler bilsinler ki karşılarında bizi bulacaklardır. Bu ülke 76 milyonundur. Biz 76 milyonun hükümetiyiz. Bu ülkeyi bölmeye kimsenin hakkı yoktur.

-Son olayları görüyorsunuz. Ulusal boyutu var uluslararası boyutu var. Gizlilik kaydı olan evrakları yanına aldığı yandaş medyayala birlikte kullanarak birçok masum insanları deşifre etmek suretiyle, günahları olmadığı halde iftira atmak suretiyle onları günahkar hale getiriyor.

-Başsavcının yaptığı açıklama çok manidardır. Bu gücü suistimal etmek suretiyle bu üşkenin bölünmesine neden oluyorlarsa onları teşhir ederiz. Seninle daha dur bakalım işimiz var. Seninle işimiz var. Çıkıyorsun adalet sarayının önünde bildiri dağıtıyorsun. Nerede görüldü bu?

-Eğitimde attığımız adımları biliyorsunuz. Sağlıkta Demirci hastanesinin inşaatı devam ediyor. Eskiden çekilen çileleri biliyorsunuz değil mi?SSK'nın genel müdürüyken yolsuzluklarıyla meşhurdu biliyorsunuz.

-Kendi genel başkanına bu tezgahı kuran herşeyi yapar. Sayın Baykal'ı bir kasetle götürdüler. Şimdi iş ortaya çıkıyor. Bu işin arkasından kimler var sorusunun cevabı çıkmaya başladı.

-Yolsuzlukla partinizden ihraç ediyorsunuz daha sonra gelip İstanbul'dan aday yapıyorsunuz.

-CHP susuzluktur. CHP hava kirliliğidir. Bunların devirleri hep böyle oldu.

-Yüzlerce binlerce baraj yaptık gölet yaptık Türkiye'ye.

-İzmir susuzdu. Belediyenin yapması gerekir yapamadı. Biz yaptık.

-Biz 10 senede 17 bin kilometre yol yaptık. Burada Manisa'nın en doğusuna doğu kışlası deniyor. Döner dönmez gerek savunma bakanıma gerek genelkurmay başkanıma bu konuları ileteceğim. Onlar da uygun görürse biz bunu gerçekleştiririz. Biz her işimizi istişare ile yapıyoruz.

-Toplumlar layık oldukları idareyle idare olmalılar. Biz size layık olmaya çalıştık, layık olacağız. Bizim rotamızı siz çizdiniz. Yolsuzluk bizim en büyük düşmanımızdır. Babamızın oğlu olsa, evladımız olsa yolsuzluklar noktasında asla prim vermeyiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Karagöz
Hüseyin Karagöz - 6 yıl Önce

BOP eşbaşkanı..CHPde kaset olduğunda bunu seçim meydanında diline dolamıştın beline hakim olacaksın diye aynısı MHPye oldu suçlu varsa onu görüntüyü yayanı bulacağınız yerde gazetelerinizin internet siteleri bu görüntüleri yayınladı..Bıyıklarınız altından sırıttınız görüntüler için ne özeli genel genel dediniz...Şimdi aynısı AKPli N.K'nun başına geldi kaseti yayınlandı.Şimdi belden aşağı saldırıyorlar çete illegal örgüt diyorsunuz.Ama dün alkışlıyor sırıtıyordunuz ne özeli diyen sizdiniz.CHP Hakkaride Türk bayrağını unutuyormuş yahu senin sayende İstanbulda,Diyarbakırda PKK bez açıyor Barzani Kürdistan başkanı sıfatıyla Türkiyeye geliyor Doğuda Türkçe siliniyor..Yaptığın büyük bir fabrika söyle ama sattığınız yüzlerce BABALAR GİBİ SATTINIZ

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

bizim dinimiz diyor yahu, bizim gençliğimiz bizim polisimiz bizim valimizi anladık ta başbakan bizim dinimiz ne demek sanki muhalefettekilerin dini farklı gibi onu da ayırdın ? siz iktidarda ortalıkta yokkende bizim dinimiz aynıydı elhamdülüllah siz varkende hamdolsun aynı. sizin dininiz ne ? söyleyinde öğrenelim. bu millet yüzyılardır müslümandı ve sonsuza kadar da öyle olacak. herkesi topa tutuyorsun bdp pkk cığınıza hiç tıs yok hayırdır ? bu rüşvet skandalından sonra bir tek pkk bdp sizi destekliyor kandilden bile destek mesajları geliyor size sözde mülümanlarla Allaha tapanlarla, zerdüşt ateşe tapanların karde3şliği Allah daim etsin. bir de ülkemi böldürmem demiyor mu :) sayın başbakan doğuda zaten bölündük başka yer kaldımı bölünecek ?

SIRADAKİ HABER

banner513