banner518

Başbakan yardımcısı Trabzonlu

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunulan ve onaylanan kabine listesinde Başbakan Yardımcısı olarak Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, yer elıyor. Baba tarafından Trabzonlu olan Akdoğan kimdir?AKDOĞAN KİMDİR?Yalçın

Siyaset 29.08.2014, 15:33
Başbakan yardımcısı Trabzonlu

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunulan ve onaylanan kabine listesinde Başbakan Yardımcısı olarak Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, yer elıyor. Baba tarafından Trabzonlu olan Akdoğan kimdir?

AKDOĞAN KİMDİR?

Yalçın Akdoğan, 22 Eylül 1969'da Üsküdar'da doğdu. Babasının adı Reşit, annesinin adı Fatma'dır.

Siyaset Bilimi Doçenti ve Yazar; Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın Bölümünden mezun olan Yalçın Akdoğan, Yüksek lisansını Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bölümünde, doktorasını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset ve Sosyal Bilimler Bölümünde tamamladı.Milliyet gazetesinde staj yaparak gazeteciliğe başladı. İç Anadolu gazetesini çıkardı. Yeni Şafak ve Star gazeteleri ile çeşitli dergilerde yazarlık yaptı. Pendik Belediyesi Eğitim Kültür ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Devlet Bakanı Basın Müşavirliği, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Danışmanlığı ve Başbakan Başmüşavirliği görevlerinde bulundu. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ile Bahçeşehir Üniversitesi Liderlik Okulunda ders verdi.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın 8 adet kitabının yanında çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanmış çok sayıda makalesi vardır.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
harun eski 6 yıl önce
acaba hayatinda trabzona hic geldimi trabzonluya cok faydasi olurya kendinizi böyle avutun durun türkiyede rizeli trafindan trabzonlu ve trabzon kiyimi var. trabzonlu bunu nezaman anlayacak uyan trabzonlu uyan.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@