7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Başbakan Twitter'ın kökünü kazıyacakmış!

Bursa'da mitinginde konuşan Başbakan Erdoğan, "Bir başbakanı bir cumhurbaşkanını bir bakanı dinleyemzsiniz. Mahkeme kararı falan alamazsınız böyle bir şey yok. Bunları yaptıkları gibi devletin kurumlarını güvenli hat diye bizlere verilen telefonları bile

Siyaset 20.03.2014, 17:44
Başbakan Twitter'ın kökünü kazıyacakmış!

Bursa'da mitinginde konuşan Başbakan Erdoğan, "Bir başbakanı bir cumhurbaşkanını bir bakanı dinleyemzsiniz. Mahkeme kararı falan alamazsınız böyle bir şey yok. Bunları yaptıkları gibi devletin kurumlarını güvenli hat diye bizlere verilen telefonları bile dinleyecek kadar adiler alçaklar.

Mahkeme kararı çıktı. Twitter mivitter hepsinin kökünü kazıyacağız. Uluslararası camia şöyle der böyle der hiç ilgilendirmiyor.Türkiye Devleti'nin gücünü görecekler. Bunun özgürlükle alakası yok. Özgürlük birinin mahremine girmek değil. Buna fırsat vermeyeceğiz. Süratle bu adımı atıyoruz. Ülkemin güveniiliği söz konusu." dedi.

Başbakan sözlerini şöyle sürdürdü:

4 bakanla ilgili fezleke dediler daha seçim var seçimden sonra yapsak olmaz mıydı? Ruh ikizleri bir araya geldiler. Meclis'in kapısını bilmeyenler dün oradaydı zannettiler ki AK Perti gelmeyecek. Nesıl gelmeyiz. Geldiler yeter sayısı sağladılar bizim arkadaşlar dışarıda bekledi sonra bizimkiler de girdi. Ne oldu? Takip ettim. Bunlar baktılar ki sayı Ak Parti'nin sayısını az zannettiler ortalığı karıştırdılar sonucu da şu oldu baktılar iş gitmiyor oylamaya gelice 151 kişi bunlardan kaldı. Ak Parti 259'la derslerini verdi. Bunlar akıllanmaz uslanmaz haddini bilmez.


Yorumlar (2)
adil türk 8 yıl önce
Zarardan başka Bir işe yaradığı yok.Emperyalizmin oyuncağını kırın.
ali duran 8 yıl önce
Valla abi bu adam gibi adam kökünü kazıyacağım diyorsa yapar benden demesi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@