Başbakan, Gülen'in bedduasına cevap verdi

Başbakan Tayyip Erdoğan, Fethullah Gülen’in duasına göndermede bulunarak, “Biz Müslümanın hidayetinin artması için dua ederiz. Laneti için değil. Lanet Müslümanlar arasında öyle bir tezgahtır ki bumerang gibi döner bunu yapana gider” dedi.Erdoğan, Zaman G

Başbakan, Gülen'in bedduasına cevap verdi

Başbakan Tayyip Erdoğan, Fethullah Gülen’in duasına göndermede bulunarak, “Biz Müslümanın hidayetinin artması için dua ederiz. Laneti için değil. Lanet Müslümanlar arasında öyle bir tezgahtır ki bumerang gibi döner bunu yapana gider” dedi.

Erdoğan, Zaman Gazetesi’nin reklamlarını da eleştirerek, “Birileri havaalanlarının çıkışına bilbordlara bir tarafa geziciyi bir tarafa polisimizi koymuş. Sizin kardeşliğiniz elinde molotof kokteyliyle dolaşanlara karşı mı?” dedi.

Erdoğan, yolsuzluk operasyonu çerçevesinde oğlu tutuklanan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ında aralarında bulunduğu bakanlarla Pakistan’a hareketi öncesi Trabzon Havalimanı’nda halka hitap etti. Erdoğan’ı havaalanında kalabalık bir grup karşıladı. Erdoğan, burada yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi:

ÇÖKERTECEĞİZ

“Ahlak sınırlarını aşmış tipler türedi bu ülkede. Devletin içinde paralel yapılaşmaya gayret edenler türedi. Nasıl mafyayı çökerttiysek, bu çeteleri de çökertmiştik, ama bunların şekli farklı. Şimdi de bunlara geldi sıra. Bunları da çökerteceğiz. Bunlar yüzde 50’nin dilinden de anlamıyor. İnanıyorum ki 30 Mart’ta bu çok daha farklı olacak. Adını siz koyacaksınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Karagöz
Hüseyin Karagöz - 6 yıl Önce

Ergenekon Balyoz operasyonu olurken CHPde MHPde kaset tertipleri yaşanırken sırıtıyordunuz ortağınız cemaati okşuyordunuz...Ne oldu çok ahlar aldınız..Silahlar bulundu belgeler çıktı darbe yapacaklardı derekn temiz eller operasyonu çeteler meydana çıkıyor Ergenekon davasının savcısıyım derken iyiydi...PKKnın önünü açtınız bu sayede...Şimdi herşey hazır BOPta iktidar kavganız başladı birbirinize düştünüz cemaatle... Siz ÇÖKECEKSİNİZ TÜRK MİLLETİ TÜRKİYE KAZANACAK!...

Reisoglu
Reisoglu - 6 yıl Önce

Karagözün o gözünü kim morartti, yakinda ak ile karayi görürsünüz. Biz en azindan bu ülkeye ihanet etmedik. Sizler bu ülkeyi dis güclere peskes cekiyorsunuz. PKK nin en azindan bildigimiz bir emeli ve kavgasi var sizin kavganiz ne Israilmi yoksa Amerikami?

Coder
Coder - 6 yıl Önce

Cemaat ile Akp ortaklığı bitti nihayet.İkisinden de çok çekti bu ülke.Şimdi ise yesinler birbirlerini.Akrep gibi birbirlerini soksunlar, yok etsinler şimdi de.


Hırsızlara destek veren klavyesi bozuk Reisoğlu;

Senin gibiler yazmayı da öğrenmiş.

Anca dislike butonuna basmayı beceriyordunuz.Gelişme göstermeye başladınız size empoze edilenlerle hayret :)

Az sonra bu yorumuma dislike yapan o ahmakları göreceksiniz.Birazdan damlarlar.Zekaları anca buna el veriyo çünkü :)

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

reisoğlu bu ülkeye ve islam davasına sizin kadar ihanet eden oldumu hiç tarihte ? bu ülke için islam için ne bedel ödediniz ? sizin başbakanınızı yahudi lobisi desteklemedi mi en başta ? senin başbakanın israil dostluk grubu üyesi değilmiydi ? senin başbakanın yahudi cesaret madalyası takmadı mı ? israile olan askeri ve ekonmik işbirliği senin başbakanın döneminde tavan yapmadı mı ? suriye sınırını mayınlı araizleri yahudilere peşkeş çekmeye kalkmamışmıydınız ? farkında olmadan pkk işbirlikçiliği yapmıyor musun yorumunda, senin başbakanın pkk yı dış güçlerin maşası ilan etmemişmiydi ? oslo da senin başbakanıını görevlendirdiği yetkilelerle pkk görüşürken ingiltere gözlemci değil miydi ? ingiltere iç güç mü ? sen git kumda oyna gardaş !!!

Coder
Coder - 6 yıl Önce

Bırak muhatap olma yaaa.Almanya'da gidip çöpçülük yapan, tuvalet temizleyen,daha sonra da Türkiye'ye geleceği zaman gidip araba alan (sırf hava atmak için), sonra da bunun kredisini ödeyebilmek için eşek gibi yıllarca Almanlara hizmet eden adamlar bunlar.

Memleketten bihaber, yandaş medyayı izleyerek kendilerini ekonomist,stratejist sanan adamlar bunlar.

He he de geç :)

laz osman
laz osman - 6 yıl Önce

ittifaka bakarmisiniz birisi sagci milliyetci birisi solcu milliyetci birisi seytanin inanci birisi leninin inaci olan iki kisi burda cok iyi kanka olmus...ulkeyi kurtaracaklar.....sizingibin kizil ittifakcilardan bu ulke cok cekti siz kumda bile oynayamassiniz bu ulkede..coder sana bir soyleyim ben avrupada yasiyorum ve 35 kisi calistiriyorum...sende istersen sanada is var..ama tuvaleti bile sana guvenmem

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

sen avrupa da yaşasan ne olur ? kafan taliban kafası neyin havasındasın utanmıyor musun şeytana inanmakla itham etmeye insanları kimsin sen ?? sayenizde ülkenin kuratırılacak hali kalmamış ne yazık ki bu ülkeyi kimsede kurtaramaz artık. sen müslüman geçinip Allaha inandığını iddia edip ateşe tapan zerdüşt teröristlerle birlik yapıyorsun kol kola geziyorsun sevba giriyorsun biz günahkarız öyle mi ? hadi oradan çakma mücahidler, mandacı islamcılar sizi türk miliyetçilerinin tokadını yiyince de bakalım böyle konuşabilecekmisiniz

laz osman
laz osman - 6 yıl Önce

iste boyle dogrulari duydunmu saldirma mekanizmani hemen devreye sokuyosun yazik..senin durumun denize duseni kurtaraninin onuda assaga cekmesine benziyo...ustelik ben seni itham etmiyorum kuran diyo seytanin innaci diye

SIRADAKİ HABER

banner513