Bakan Bayraktar'dan operasyon açıklaması

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında oğlu da gözaltına alınan ve serbest bırakılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, ilk kez konuştu.Türkiyeyi sarsan tarihi yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayr

Bakan Bayraktar'dan operasyon açıklaması

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında oğlu da gözaltına alınan ve serbest bırakılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, ilk kez konuştu.

Türkiyeyi sarsan tarihi yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar'ın da gözaltına alınmıştı. Olay gününden beri sessizliğini koruyan Bakan Bayraktar, oğlu dün akşam serbest bırakıldıktan sonra konuyla ilgili ilk açıklamasını bugün yaptı.

Bayraktar, suçlamalarla ilgili, "Yürütülen bir soruşturma kapsamında 17 Aralık 2013 tarihinde gözaltına alınan ve içlerinde oğlum Abdullah Oğuz Bayraktar'ın da olduğu kişilerin tamamı tutuklanmayı gerektirecek bir unsura rastlanmadığı için serbest bırakılmışlardır.  Soruşturma kapsamında iddia edilen hususların hiçbirisinin şahsımla bir ilgisi bulunmamaktadır.  Yine aynı şekilde oğlum ve çalışma arkadaşlarımın da masum olduklarına inancım tamdır.  Bu manada süreci dikkatle takip ettiğimizi ifade ediyor hukukun üstünlüğüne ve Masumiyet karinesine özellikle bunu uygulamakla yükümlü olanların daha bir özen göstermesi gerektiğini düşünüyorum." dedi.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

ARkadaşlar herkes bizim asıl gerçek başkanın Bayraktarın oğlu olduğunu söylüyor. Onun dedikleri oluyormuş, doğru mu?

h.e.
h.e. - 6 yıl Önce

yavuz hirsiz evsahibini kovar

burak egemen
burak egemen - 6 yıl Önce

Bu insana oy veren insanları eserleriyle baş başa bırakıyorum. Bir de bunlara atkı takan şu an belediye işçisi olan bir taraflar derneği başkanı vardı, ona da selam ediyorum.

SIRADAKİ HABER