Bakan Bayraktar’dan anlamlı yeni yıl mesajı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bayraktar’ın yeni yıl mesajı aynen şöyle “ Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak, ülkemizin ve insanımızın geleceği için, büyük bir dönüşümü gerçekleştirmek üzere yola çık

Siyaset 31.12.2012, 14:38
Bakan Bayraktar’dan anlamlı yeni yıl mesajı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bayraktar’ın yeni yıl mesajı aynen şöyle “ Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak, ülkemizin ve insanımızın geleceği için, büyük bir dönüşümü gerçekleştirmek üzere yola çıkmış bulunmaktayız. Bu dönüşümü, vatandaşlarımızla birlikte, el ele vererek gerçekleştireceğiz.

Başbakanımızın öncülüğünde, 5 Ekim’de İstanbul’da tüm Türkiye’yi yeniden şekillendirecek imar hareketini başlattık. 35 ilde aynı anda, dönüştüreceğimiz 3 bin 169 binanın yıkımını gerçekleştirdik. 26 Aralık’ta Sincan’da yeni bir hız kazandırdığımız dönüşümü, dalga dalga tüm Türkiye’ye yayacağız.

Seferberlik ruhuyla başlatıp devam ettirdiğimiz kentsel dönüşüm çalışmalarımızla, riskli olduğu tespit edilen binaların yerine; çevreyle uyumlu, enerjiyi savurmayan, estetik özellikler taşıyan ve sağlam binalar yapacağız.

Bakanlık olarak, kentsel dönüşümü başarmayı; ülkemize ve gelecek nesillere karşı bir borç bilmekteyiz. Bu büyük dönüşüm hareketimizin hedeflediği "yaşanabilir bir çevre ve marka şehirler"de; mutlu insanların hayat sürdüğü bir Türkiye temennisiyle, 2013 yılının şehirlerimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, yeni yılınızı en içten duygularımla tebrik ediyorum.                                                                                                                            

 

                                                                                    Erdoğan BAYRAKTAR

 

Yorumlar (1)
hakan sahin 8 yıl önce
Akyazı ne oldu sayın bakanım? her gün boy boy resimlerinizi görüyoruz haber sitelerinde.Ancak akyazıdan bi haberiz. ne olacak bu akyazının akıbeti?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@