Bakan Bayraktar ile ilgili flaş iddia! İSTİFA...

Yazar Abdülkadir Selvi, 4 bakanın sözlü olarak istifalarını Başbakan'a sunduğu iddiasında bulundu.Selvi, bugünkü köşesinde AK Parti'nin yol haritasına ilişkin önemli noktalara değindi. Selvi çoçukları gözaltında bulunan İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ekon

Bakan Bayraktar ile ilgili flaş iddia! İSTİFA...

Yazar Abdülkadir Selvi, 4 bakanın sözlü olarak istifalarını Başbakan'a sunduğu iddiasında bulundu.

Selvi, bugünkü köşesinde AK Parti'nin yol haritasına ilişkin önemli noktalara değindi. Selvi çoçukları gözaltında bulunan İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın istifalarını sözlü olarak sunduklarını iddia etti.

İşte Selvi'nin yazısındaki o bölüm;

" Ankara kulislerinde cevabı en çok aranan soru, çocukları gözaltına alınan Bakanların durumuydu?  Bu bakanların Başbakan'a sözlü olarak istifalarını sunduğu söyleniyor.
Belediye Başkanlığına aday olan bakanlar nedeniyle kabine değişikliği yapılacak. Bütçenin bitmesi bekleniyor. Cuma günü bütçe bitiyor. Cuma gününden sonra kabine değişiyor. Sadece aday olan 3 bakanla birlikte, sözlü olarak istifasını veren 4 bakan mı değişecek? Başbakan büyük bir mücadeleye giriyor. Sanıyorum yeni süreç kabine değişikliğine de yansıyacak. Kulislerdeki beklendi kabine değişikliğinin 9-12 arasında olacağı yönünde. Ama sadece 7 bakan değişecek diyenler de var."

FEZLEKE İDDİASI!


Sözlü istifa iddasının yanısıra ortaya atılan fezleke iddiası da gündeme bomba gibi düştü.

Soruşturmayı yürüten savcı Celal Kara, oğulları gözaltına alınan İçişleri Bakanı Muammer Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın dokunulmazlıklarının düşürülmesi için fezleke vereceği iddia edildi.

Söz konusu 3 bakan dışında, adı verilmeyen dördüncü bir bakan için de, soruşturma kapsamında gözaltında bulunan Rıza Sarraf'tan 1.5 milyon dolar rüşvet aldığı gerekçesi ile fezleke verileceği iddia edildi. Adı açıklanmayan bakanın, rüşvet alırken görüntülerinin bulunduğu da iddialar arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat soksun
murat soksun - 6 yıl Önce

Sayin bakanN insaallah hesap vereceksin ama basbakan ve haramiler seni kurtarir merak etme allah a hesapdankmse kimseyi kurtaramaz umarim iyi insansindir.

Ozgur Gundes
Ozgur Gundes - 6 yıl Önce

1000 kere anlatmaya çalıştık bu kadro o kadro değil, bunların işi gücü para, güç, halkı kandırıyorlar diye, ama hep malum kanallardan izlerseniz, malum gazeteleri okursanız, işte böyle sudan çıkmış balığa dönersiniz. Trabzonspor' umuzun kupası da bunlarda. artık aklınızı başınıza alın, zararın neresinden dönerseniz kardır.

EMRE NEHIR
EMRE NEHIR - 6 yıl Önce

Bu Akp Pkk ile masaya oturduktan sonra benim için zaten bitmişti bu olayların cıkmasıda bardağı taşıran son damla oldu Medyada görevini yerine getirse emin olun bu Akp yüzde 10'u zor geçer ama medya görevini yerine getiremiyor.Aynı Şeyi Başka partiler yapsa demedikleri kalmazdı.

arif şahin
arif şahin - 6 yıl Önce

ALLAH şahidimdir başbakanım.....ölene kadar senin peşini bırakmayacağım....ALLAH benim ömrümden alsın sana versin....

Tolgahan Tokkan
Tolgahan Tokkan - 6 yıl Önce

amin amin sayin sahin tayyip giterse patato ve makkaroni bulgur kim verecek patatoculara

MURAT BAŞKAN
MURAT BAŞKAN - 6 yıl Önce

tolgahan kardeş tayip gittimi seninkimi gelecek sanıyorsun. bu ülkenin en büyük sorunu amerikada yaşayan casus bak şimdi kılıçlar çekilmiş bırakında tayip kökünü kazısın bunların. ondan sonra seninki geldimi rahat rahat yönetir bu ülkeyi ANLADIN UMARIM

SIRADAKİ HABER

banner513