banner539

banner526

banner533

banner513

Bahçeli’nin kazanma şansı yok!

MHP’nin kurultay sürecine yönelik açıklamalarda bulunan Koray Aydın, MHP’de Devlet Bahçeli döneminin kapandığını söyledi.   MHP eski Trabzon milletvekili ve olağanüstü kurultay toplandığı takdirde genel başkan adayı olan Koray Aydın, CNN Turk’te Ahmet Hak

Siyaset 04.12.2015, 12:03
Bahçeli’nin kazanma şansı yok!
MHP’nin kurultay sürecine yönelik açıklamalarda bulunan Koray Aydın, MHP’de Devlet Bahçeli döneminin kapandığını söyledi.
 
MHP eski Trabzon milletvekili ve olağanüstü kurultay toplandığı takdirde genel başkan adayı olan Koray Aydın, CNN Turk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge’de önemli açıklamalarda bulundu.
 
Bahçeli Devri Kapanmıştır
 
“MHP’de Bahçeli devri kapanmıştır” diyen Koray Aydın, “Aşağıda müthiş bir dip dalga var. Olağanüstü kongre toplanır. MHP’de bir devir kapandı. Bahçeli devri kapandı. Buna direnmenin anlamı yok. Kurultayı toplar tüzüğü değiştiririz” diye konuştu. Aydın, “1232 delegenin 1000’i oy verecek. Sel gelecek derken bunu söylüyorum. Bahçeli boşuna aday olmasın. Aday olursa Bahçeli’nin kongreyi kazanma şansı yok” dedi.
Yorumlar (3)
ali 5 yıl önce
Bahçelinin kazandığı seçim. var mı .
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Yani gercektende ben MHP li deyilim lakin daha dinamik insanların önünü neden açmak istemezler.ülkemizdeki siyaset kültürü çok felaket.
ali duran 5 yıl önce
Tamda adamına reportaj vermiş Ahmet Hakan milli ve Yerli olmayan birine ne idiğü belli olmayan Ermenimi Yahudimi Pkklımı belli değil hüviyeti Türk müslüman sanarsın ama hissiyatı gevur gibi al birini vur ötekine

Gelişmelerden Haberdar Olun

@