Bahçeli'den Püskevit'den sonra 'Yavşamak'

 MHP lideri Devlet Bahçeli, İstanbul İl Başkanlığı'nın Şişli'de düzenlediği bayramlaşma töreninde hükümete, Bdp'ye ve MHP Genel Başkan adaylarına yüklenirken kağıttan okumak yerine prompter kullanması dikkat çekti.Konuşmaları genellikle kağıt üzerinden ya

 Bahçeli'den Püskevit'den sonra 'Yavşamak'

 MHP lideri Devlet Bahçeli, İstanbul İl Başkanlığı'nın Şişli'de düzenlediği bayramlaşma töreninde hükümete, Bdp'ye ve MHP Genel Başkan adaylarına yüklenirken kağıttan okumak yerine prompter kullanması dikkat çekti.

Konuşmaları genellikle kağıt üzerinden yapan Bahçeli bu kez konuşmasını okumak için kullandığı prompterın azizliğine uğradı.

YAŞAMAK YERİNE "YAVŞAMAK" DEDİ

4 Kasım'da yapılacak olağan kongrenin adeta provası havasında yapılan Bayram konuşmasını prompter adındaki okuma camından yapan Bahçeli, "Yaşamak için" yerine "Yavşamak için" ifadelerini kullandı. Hemen ardından da "linç etmeyi" demek için birkaç saniye beklemek zorunda kaldı.

Böylelikle konuşmalarını kağıt üzerinden yapan Bahçeli'nin prompter denemesi ilginç anlara sahne oldu.

GAFLARI OLAY YARATIYOR

Püskevit, Ekönömi, 36 altık esnik örsun unsur görsun ve daha niceleri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gafları her zaman fenomen oluyor.

Hatta Devlet Bahçeli'nin en komik gaflarından özel videolar bile sosyal paylaşım sitelerinde rekor kırıyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
fırat şahin
fırat şahin - 7 yıl Önce

Sehide kelle demekten iyidir...

SIRADAKİ HABER

banner441