Bahçeli Trabzon'da tekrar konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Trabzon’da yemek molası sırasında bir grup gazeteciyle yaptığı sohbette, 7 Haziran’da yapılacak seçim sonrasında yeni bir seçim beklentisiyle ilgili “Kaosa gitmektense seçime gitmek daha iyidir” değerlendirmesinde bulundu

Bahçeli Trabzon'da tekrar konuştu
banner432
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Trabzon’da yemek molası sırasında bir grup gazeteciyle yaptığı sohbette, 7 Haziran’da yapılacak seçim sonrasında yeni bir seçim beklentisiyle ilgili “Kaosa gitmektense seçime gitmek daha iyidir” değerlendirmesinde bulundu.
 
Bahçeli, Erzincan mitinginde de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı hedef aldı. Erdoğan’ın “Geçen hafta MHP’nin Genel Başkanı çıktı, bölücü örgütün partisi Meclis’e giremezse ülkede istikrarsızlık olur, erken seçime gidilir” dediğini hatırlatan Bahçeli şöyle devam etti:
 
“Erdoğan bu sözlerini ispat etmezse, dünyanın en namert insanıdır. Bölücü terör örgütünün siyasi acentesiyle ilgili sarf ettiğimi söylediği sözleri açıklığa kavuşturup delillendirmezse alçaktır, şerefsizdir. Aksaray ve Nevşehir’de, ‘Milliyetçiyim iddiasındaki bir partiyle bölücü örgüt el ele’ diyecek kadar küfre ve sahtekârlığa çakılmıştır. Bozkurt işareti yapan bir hanım kardeşimizi gözaltına aldıracak kadar MHP düşmanı bu şahsın artık sonu görünmüştür.”

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
turgay çavga
turgay çavga - 4 yıl Önce

Sayın Bahçeli Cumhurbaşkanı zamanında Kayseri meydanında "PKK ile görüşen şerefsizdir bunu ispatlayamayanlar şerefsizdir"diye bağırıp durmuştu sonucu hepimiz gördük.Yine aynı olacak yine ş.....sizliği tescillenecek.

Oflu 61
Oflu 61 - 4 yıl Önce

pkk'lilar 35 yıl TÜRKİYE'YE ŞEHİT verirken sizin AKLİNİZ nerede iti nerede,35 yıl ANALARİMİZ,BABALARİMİZ ağlarken sizin aklınız nerede iti nerede ,,,,,simdi AKP sayesinde AŞKERLERİMİZ VE ANNELERİMİZ rahat ettiler RAHAT ALLAH razi olsun AKP YE.

banner393

banner426

banner443

banner441