7m

uzungöl yayla otel

Bahçeli: 30 Mart iktidar değiştirmez, ama...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, millet olarak hangi partiden olunursa olunsun sorunun demokrasi içerisinde aranması gerektiğini belirterek, “Sorunu demokrasi içerisinde aramak demek seçimdir. Seçim ise 30 Mart’tadır. 30 Mart iktidar değiştirmez. Ama ikt

Siyaset 07.03.2014, 22:59
Bahçeli: 30 Mart iktidar değiştirmez, ama...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, millet olarak hangi partiden olunursa olunsun sorunun demokrasi içerisinde aranması gerektiğini belirterek, “Sorunu demokrasi içerisinde aramak demek seçimdir. Seçim ise 30 Mart’tadır. 30 Mart iktidar değiştirmez. Ama iktidarı uyarır” dedi.

Kütahya’nın Simav ilçesinde halka hitap eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, millet olarak hangi partiden olunursa olunsun sorunun demokrasi içerisinde aranması gerektiğini belirterek, “Özellikle AKP’li kardeşlerime sesleniyorum. Sorunu demokrasi içerisinde aramak demek seçimdir. Seçim ise 30 Mart’tadır.30 Mart iktidar değiştirmez. Ama iktidarı uyarır. Oy kaybı ile kendisine çeki düzen vermesini sağlar. Şayet bu olmuyorsa o zaman 2015 yılında 51 ile gelmişse 51 ile gidecek haldedir. Bunun başka çaresi kalmamıştır. O sebepten dolayı aziz vatandaşlarım seçime önem veriyoruz ve bu seçime hep beraber katılmayı düşünüyoruz” diye konuştu.

Partililerden Simav’da kim varsa ziyaret etmelerini, projelerini anlatmalarını ve gönüllerini alıp sohbet etmelerini de isteyen Bahçeli, “Simav’da kim varsa, hangi partiden olursa olsun hangi vatandaşımız olursa olsun, hepsine alçak gönüllülükle gidin, görüşün, anlatın, dertleşin. Türkiye için bir kararda buluşun. O kararınız Adalet ve Kalkınma Partisinin siyaseten tükenmişliğini ilan eden bir karar olmasında hem AKP için hem de Türkiye için fayda vardır” diye konuştu.

Kendisini yağmur altında dinleyen vatandaşlara teşekkür eden Bahçeli, “Kırklareli’nin Vize ilçesinde olduğu gibi Simav’da da bizi yağmur altında dinlediniz. Vize’de olduğu gibi Simav’da da bizi yağmur altında dinleyen sizler bir değerlendirme yaptınız. O değerlendirme de ‘Yağmur Bereket, Milliyetçi Hareket’ hepinize teşekkür ediyorum. Islanıyorsanız milletimiz için ıslanıyorsunuz, ıslanıyorsanız ülkemiz için ıslanıyorsunuz. Islanıyorsanız bu memleketin bereketi için ıslanıyorsunuz” şeklinde konuştu.

Ziyarette Simavlılar Bahçeli’ye el dokuması kilim ile Kuran-ı Kerim hediye ettiler.


Yorumlar (5)
ali duran 8 yıl önce
vah zavallıııım buda rüya görüyor yazık.Akp oy oranını üçe katlarsa istifa edecekmisiniz
tarık buğra 8 yıl önce
mhp diye bir parti kalmadı.bunların çoğu ak partimize gelen kalan bir kısmıda BBP ye katıldı.geri kalanlar sosyalist mhpliler.bunlar da mıllet sevdalısı değil koltuk sevdalısıdır.hiç chp hakkında bir söz söyledğine rastladınız mı.Türkleri temsıl eden bozkurtu kuzuya çevirdiler.
mahmuTS 8 yıl önce
Çapulcuların yarası belli.. Her vidoya dört ellesarılıp sinekten yağ çıkartmak istiyorlar. Ama çıkmıyor işte her videoda aynı hüsran cidden artık kabul edin. Bu ülke başbakanının arkasında koca bir Türkiye var. Biz daha çok güçleniyoruz bunu idrak edin artık
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Ali duran Akp ülkeyi bölsün istiyorsunuz demi ? Mhpye laf edeceğinize Vatanınıza sahip cıkın.Mhpden başka seçenek varsa söylede verelim oy? Neler cıktı Halen akp diyorsunuz nediyim bilmiyorum size..
tuncay türk 8 yıl önce
şu mhp ye ülkücülere laf edenlere bak hele. insan utanırda bari konuşmaz mhp 40 yıldır var ve türk vatanı var olduğu sürece de olacak geçmişte tek başına iktidara gelen hatta yüzde 52 oy alan bir çok parti, adalet partisi, demokrat parti, anap, doğruyol partisi, dsp falan filan nerede şimdi ? akp de diğer toplama partiler gibi misyonunu doldurduğunda kaybolup gidecek..ülkücüler için iftira mahiyetinde karalamak için bazıları doğru da olsa ancak kavgacı bazıları için mafya diyebilirsiniz ülkücüler için hırsız, yolsuzluk yaptı, rüşvet verdi, vatanını sattı, teröristlerle işbirliği yaptı dinimizi sömürdü diyebilir misiniz ? türkiye de o kadar zengin var büyük holdingler var hiç çok zengin para babası ülkücü mhp li tanıdığınız var mı ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@