7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Arınç: Kılıçdaroğlu'nun İşi Bir Hayli Zor

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yerel seçimlerde CHP'nin çok büyük bir yenilgi aldığını belirterek, "Muhteşem bir sonuçla karşı karşıya kalmıştır. Zannediyorum ki Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlığı tartışılacaktır."MUSTAFA SARIGÜL, MANSUR YAVAŞ, MUHARREM

Siyaset 02.04.2014, 16:24
Arınç: Kılıçdaroğlu'nun İşi Bir Hayli Zor

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yerel seçimlerde CHP'nin çok büyük bir yenilgi aldığını belirterek, "Muhteşem bir sonuçla karşı karşıya kalmıştır. Zannediyorum ki Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlığı tartışılacaktır.

"MUSTAFA SARIGÜL, MANSUR YAVAŞ, MUHARREM İNCE"

Ben şunu düşünüyorum. İstanbul'da Sarıgül, diyelim ki Ankara'da Mansur Yavaş, diyelim ki Yalova'da Sayın Kılıçdaroğlu'nun Grup Başkanvekili, ismini söylemek istemiyorum. O döner dönmez bir Genel Başkanlık yarışına, parti içinde başlamak isteyebilirler. Onun için de şimdiden mazeret hazırlamaya veya kendi açılarından sonuçları değerlendirmeye kalkıyorlar. CHP'nin de genel başkanı kılıçdaroğlu'nun da işi bu seçimlerden sonra bir hayli zor.

"CHP'NİN İÇİNDEN BAMBAŞKA BİR CHP DOĞACAK"

Eski CHP, yeni CHP tartışması tekrar gündeme gelecektir. Ve bir hayal değil belki, Cumhuriyet Halk Partisinin içinde bir başka Cumhuriyet Halk Partisinin doğması belki gündeme gelebilecektir." dedi.


Yorumlar (1)
Kmlsdk 8 yıl önce
cehape de ahlaksız,kılıştaroğlu nun işi bitti de,,bu partiden bir cacık olmaz kim gelirse gelsin,,ezeli,ebedi muhalefet,,onada şükretsin ,,etmesini biliyorlarsa,,,yoksa Meclis bile hayal olacak,,,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@