banner536

banner526

banner513

AKP'li Çelik Bakanı azarlayan Göktaş'a sert çıktı

AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, Bakan Erdoğan Bayraktar’ı azarlayan eski AK Parti milletvekili Kemalettin Göktaş’a sert tepki gösterdi.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Hüseyin Çelik Bakan Erdoğan Bayraktar’ı azarlayan eski AK Parti milletvekili

Siyaset 05.12.2013, 13:27
AKP'li Çelik Bakanı azarlayan Göktaş'a sert çıktı

AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, Bakan Erdoğan Bayraktar’ı azarlayan eski AK Parti milletvekili Kemalettin Göktaş’a sert tepki gösterdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Hüseyin Çelik Bakan Erdoğan Bayraktar’ı azarlayan eski AK Parti milletvekili Kemalettin Göktaş’a sert tepki gösterdi.

“ORADA FRENLERİ TUTMAMIŞ”

Çelik, “Protokolün önünde yaşanmış olmasını üzüntüyle karşıladım. Sinir katsayısı son derece yüksek olan asabiyetine ekstra balata takması gereken bir arkadaşımızdır. Maalesef orada frenler tutmamış. Bir bakana “suç sende değil seni bakan yapanda” demek eski bir milletvekilinin görüşüdür ama bunu protokolün önünde ifade etmesi hele bu eski bir Ak Parti milletvekiliyse onun hakkı da değildir haddi de değildir” dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
cem küçükibraimoğlu 7 yıl önce
Sen gir Diyarbakırda diyarbakırı kürdistan haritasına sokan vekiline hava bas trabzonlular bu havayı almasını bilir..
tuncay türk 7 yıl önce
göktaş yolsuzluk yapıldığını hırsızlık yapıldığını gizli söylemeliydi değil mi ? hırsızlık yolsuzluk talan yağma almış başını gidiyor bunu da herkes biliyor zaten e bakan haksızmı şimdi canım bunu gizli kapılar ardında söylese ya kamu oyu önünde söylenecek şey mi ? bakan efendi göktaşın söylediklerine takılmıyor yolsuzluk hırsızlık yoktur diyemiyorda efendim niye ortalıkta söylüyorsun tabi göktaş çok ayıp etmiş hırsıza ortalık yerde hırsız denirmiymiş ? yatacak yeriniz yok öbür tarafta Alah sizi ve size oy verenleri ıslah eylesin ne diyeyim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@