AKP-Cemaat arasındaki kavga iyice kızışıyor!

AK Parti ile cemaat arasında bir süredir devam eden ve son operasyonla had safhaya ulaşan kavga sokağa taştı. AK partililer, bugün Zaman gazetesine yürüyerek, gazeteyi protesto edecek.Son operasyonun arkasından AK Parti ile cemaat arasındaki ipler iyice k

AKP-Cemaat arasındaki kavga  iyice kızışıyor!

AK Parti ile cemaat arasında bir süredir devam eden ve son operasyonla had safhaya ulaşan kavga sokağa taştı. AK partililer, bugün Zaman gazetesine yürüyerek, gazeteyi protesto edecek.

Son operasyonun arkasından AK Parti ile cemaat arasındaki ipler iyice koptu. Operasyonun arkasında cemaatin olduğunu iddia eden AK partililer bugün protestolarını sokağa taşıyor.

AK Partililer, bugün Zaman gazetesi önünde büyük bir protesto eylemi yapmaya hazırlanıyor. Sosyal medyada yapılan çağrılarda Zaman gazetesinin manşetleri eleştirilerek, "Yarın (20 Aralık Cuma) İstanbul Yenibosna'daki Zaman Gazetesi genel merkezinin önünde toplanıyoruz. Kirli manşetleri ve kirli oyunu protesto ediyoruz.  Saat 15:00'te" denildi.

Çağrının AK Parti Genel merkezine yakın kişilerin yönettiği iddia edilen bir hesaptan yapılması dikkat çekti.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Reisoglu
Reisoglu - 6 yıl Önce

Bu isin arkasinda cemaat falan yok, kardesim, iceride cetelesmis nir CHP var ve bunlar icin hersey mübah, ihanet, hainlik vesaire. Adan Amerikaya gidiyor birkac gün kaliyor döndükten bir hafta sonra uydurma bir operasyon yapiliyor, sonra adam gidip Amerikalilarla görüsüp onlara operasyon hakkinda bilgi veriyor. Bu operasyon talimatinin ve bilgilerin nerden geldigi belli, bu bir ülkenin ic islerine karismaktir ve asla kabul edilemez. Muhalefet partisinin baskani yargi karsinda cevap vermeli.

SIRADAKİ HABER