banner518

Akçaabat'ın 20 yılı kayıp

Akçaabat Erol Günaydın Sanat Merkezinde düzenlenen tanıtım törenine, İl başkanı Yavuz Karan, İlçe başkanı Mustafa Nadir ve çok sayıda partili katıldı.Karan, toplantıda yaptığı konuşmada, Akçaabat'ın son 20 yılının kayıp olduğunu ve geleceğini yeniden düze

Siyaset 28.12.2013, 19:42
Akçaabat'ın 20 yılı kayıp

Akçaabat Erol Günaydın Sanat Merkezinde düzenlenen tanıtım törenine, İl başkanı Yavuz Karan, İlçe başkanı Mustafa Nadir ve çok sayıda partili katıldı.

Karan, toplantıda yaptığı konuşmada, Akçaabat'ın son 20 yılının kayıp olduğunu ve geleceğini yeniden düzenlemek zorunda olduklarını iddia etti.

Ali Türen Öztürk'ün belediyeciliği en iyi şekilde bildiğini söyleyen Karan, "Ali Türen Öztürk, Akçakale'de çok önemli başarılara imza atmıştır. Şimdi Ali Türen Öztürk Akçaabat'ın hizmetindedir" dedi.

Öztürk ise belediyeciliği en şekilde bildiğini ve Akçaabat'ı yeniden planlayacaklarını ifade ederek, "Akçaabat'ta yerel seçim bugün itibarıyla başlamıştır. Akçaabat'ın her evine gireceğiz ve herkesle tokalaşacağız. İlçemizin sorunlarını herkese anlatıp projelerimizi herkesle birlikte yapacağız. Akçaabat gerçek anlamda belediyeciliği bilmektedir. Akçaabat hak ettiği yatırımları ve hizmetleri alamamıştır. Bizim dönemimizde Akçaabat gerçek belediyecilik ile karşılaşacaktır" diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@