7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Ak Parti'yi tarihten sileceğiz!

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, AK Parti'yi siyasi tarihten sileceklerini iddia ederek, "Hayrı ve şerri unutan Ak Parti, aynaya bakmalıdır. Gerçi aynaya bakacak yüzleri yoktur ama aynaya baktıklarında yolsuzluk ve hırsızlık

Siyaset 11.03.2014, 17:20
Ak Parti'yi tarihten sileceğiz!

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, AK Parti'yi siyasi tarihten sileceklerini iddia ederek, "Hayrı ve şerri unutan Ak Parti, aynaya bakmalıdır. Gerçi aynaya bakacak yüzleri yoktur ama aynaya baktıklarında yolsuzluk ve hırsızlık gözükecektir" dedi.

"2 SEÇİMİ DE KAZANACAĞIZ"

Seçim çalışmaları kapsamında Karapınar ilçesine gelen Tamaylıgil, seçim bürosunda partililerle bir araya geldi. Tamaylıgil, burada yaptığı konuşmada, iktidara gelmeleri halinde yolsuzluğa ve hırsızlığa son vereceklerini belirtti. Önce 30 Mart yerel seçimlerini, ardından da genel seçimleri kazanacaklarını ifade eden Tamaylıgil, mevcut iktidarın "yasakları, yolsuzluğu çözeceğiz" diye geldiğini ancak "rezil" olduklarını savundu.

"AK PARTİ'Yİ SİYASİ TARİHTEN SİLECEĞİZ"

Tamaylıgil, CHP'nin otel lobilerinde kurulmadığını, partilerinin İstiklal Savaşı kahramanı, bağımsızlık mücadelesinin önderi Mustafa Kemal'in kurduğu bir parti olduğunu vurgulayarak, "Bağımsızlık ve Cumhuriyet mücadelesinin en ön safında yer alan partimiz, bu ülkeye demokrasiyi getiren ve devrimler gerçekleştiren bir partidir. Ak Parti'yi siyasi tarihten sileceğiz. Hayrı ve şerri unutan Ak Parti, aynaya bakmalıdır. Gerçi aynaya bakacak yüzleri yoktur ama aynaya baktıklarında yolsuzluk ve hırsızlık gözükecektir" dedi.

"ÇİFTÇİMİZ DIŞARIYA MAHKUM EDİLDİ"

Ak Parti hükumetleri döneminde çiftçiliğin bitirildiğini iddia eden Tamaylıgil, "Eskiden hasat zamanı düğün yapılırdı. Ancak şimdi hasat, kesat hale geldi. Mazot, gübre fiyatları uçtu. Buğday, Mısır, meyve ithal edilir hale geldi. Çiftçimiz dışarıya mahkum edildi" diye konuştu.

Tamaylıgil, Karapınar Belediye Başkan adayları Ahmet Sezer'e 30 Mart yerel seçimleri için destek istedi.


Yorumlar (2)
özge çakır 8 yıl önce
hanım abla yavaş çayı dökersin.
ali duran 8 yıl önce
HzAllah küfür 100 sene sürer demiş miyadınız dolmak üzere az kaldı Chp'nin MHP'nin esamesi okunmayacak yok olup gidecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@