Ak Parti'nin Ortahisar adayı kim olacak?

Ak Parti'nin Ortahisar Belediye Başkan adaylığı sürecinde son viraja girilirken Dr. Ahmet Çubukçu’nun ismi öne çıktı.Yapılacak seçim öncesinde Ortahisar Belediye Başkan adayını henüz açıklamayan AK Parti’de yapılan anketlerde 5 aadayın ismi değerlendirmey

Ak Parti'nin Ortahisar adayı kim olacak?

Ak Parti'nin Ortahisar Belediye Başkan adaylığı sürecinde son viraja girilirken Dr. Ahmet Çubukçu’nun ismi öne çıktı.

Yapılacak seçim öncesinde Ortahisar Belediye Başkan adayını henüz açıklamayan AK Parti’de yapılan anketlerde 5 aadayın ismi değerlendirmeye alındı. Genel Merkez’in isimler üzerinde yaptığı araştırmada ise Dr. Ahmet Çubukçu’nun ismi öne çıktı.

Trabzon’da taraflı tarafsız her kesimin sempatisini kazanan ve sevilen Dr. Ahmet Çubukçu’nun isminin Ak Parti Genel merkezi tarafından ön plana alınmasındaki nedenin bu olduğu belirtildi.

Genel Merkez’in, adaylık tercihini Trabzon’da oldukça sevilmesi ve tanınması sebebiyle Çubukçu’dan yana kullanabileceği öğrenildi.

AK Parti cephesinde adaylık konusunda Trabzon teşkilatlarının Genel Merkez’e verdiği raporda da Dr. Ahmet Çubukçu’nun her kesimden oy alabilecek bir isim olduğunu belirtmesi, verilecek son karar öncesi belirleyici bir özellik olacağı bildirildi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
isa sayar
isa sayar - 6 yıl Önce

Yıllardır Arsin'e verdiği hizamet ile bu adaylığı en çok hakeden kişi sayın Dr. Erdem ŞEN'dir. Arsin'i küçük bir kasaba olmaktan çıkarıp gerek sanayisi gerek ticareti ile gerçek bir kent haline getirmiştir. İmanlı, ahlaklı ve dürüst bir insan, bu özellikleri ile de gerçek bir AKP'li.

EMRE NEHIR
EMRE NEHIR - 6 yıl Önce

Bu saatten sonra akpye oy verilmez.

sergen sungur
sergen sungur - 6 yıl Önce

sayın sayar arsinli olmamanız, senelerdir arsinde bir icraat yapmayan bir adamı övmenizden bellidir.

Senelerdir çamurda yürüdüğümüz yollar, trabzon büyükşehir olunca büyükşehir belediyesi tarafından asfaltlandı. Bir de kendi yaptırıyormuş gibi geldi asfalt dökülürken resim çekildi ve kendi yaptırıyormuş gibi belediyenin sitesinde haber yaptırdı Sayın Şen, gerek sanayi gerek ticaretini geliştirmiş dediniz. Ben neden böyle bir gelişmişlik göremiyorum. Şuanda Arsin konak mahallesinde cenaze var, yollar ulaşıma kapalı cenazeye saatlar kala belediye telefonlarla aranıyor. Ama saat 10 olmasına rağmen hala daha yollar açılmış değil.Sayın Erdem Şen'in senelerdir Arsine yaptığı tek şey Arsin giriş ve çıkışlarına fiskiyeler yapt

SIRADAKİ HABER

banner513