7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

AK Parti teşkilatları işi sıkı tutuyor

AK Parti Trabzon teşkilatları toplantılara devam ediyor.

Siyaset 15.06.2022, 19:00
AK Parti teşkilatları işi sıkı tutuyor

AK Parti Trabzon teşkilatları İl Başkanı Sezgin Mumcu başkanlığında toplanmaya devam ediyor.  

AK Parti Trabzon Teşkilatı olarak, planlı ve disiplinli bir çalışma ile halkımızın sorunlarını tespit etmeye ve çözüm üretmeye gayret gösterdiklerini dile getiren Mumcu, "yaptığımız bu toplantılar önümüz görmememiz açısında çok kıymetli. Çalışma ve gayretleri için çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi. Mumcu, ‘üç Kademe İlçe Başkanları toplantımızı, İlçe Başkanlarımız, İlçe Kadın Kolları Başkanlarımız ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımızın katılımlarıyla İl binamızda gerçekleştirdik. Rabbim vatanımızın ve milletimizin faydası için çalışan tüm dava dostlarımıza ve bizlere çalışmalarımızda kolaylıklar nasip eylesin" dedi.

AK Parti teşkilatları işi sıkı tutuyor

AK Parti teşkilatları işi sıkı tutuyor

AK Parti teşkilatları işi sıkı tutuyor

AK Parti teşkilatları işi sıkı tutuyor


Yorumlar (9)
Hacı 2 ay önce
Sekiz ayda akaryakıta yüzde üçyüz zam geldiği milletin perişan olduğu zamanda işi ne kadar sıkı tutarsanız tutun gidicisiniz düşün artık milletin sırtından haramzadeler
Ts 2 ay önce
çok sıkı tutun yoksa kaçıyor
OF61 2 ay önce
hahahahahahaahahahahaaaaa, bu halki 21. Yüzyilda yag,ekmek,seker kuyruguna sokup kendileriniz saraylarda yasadinizya ve bunlara ragmen Trabzon dan %70 oy aliyorsunuzya kopsun kiyamet.
Agasarli 2 ay önce
cok güzelll yorum,aynennnnnn.
Ahmet 2 ay önce
Sizin bu yaptıklarınızdan sonra size hala oy verene ve bu memleketin daha çok zarar görmesine vesile olan tüm seçmenlere hakkım haram olsun.
sadık 2 ay önce
bunların çoğu 10 sene önce aç gezerken trilyoner oldular. artık millet bunları yemez. ak parti haritadan silinir
MERT 2 ay önce
BOŞ GÖSTERİ
Emin olun 2 ay önce
Hangi yüzle vatandaşın karşına çıkıp işi sıkı tutup oy isteyeceksiniz, artık oy moy yok, bir harar kemire benden yetermi.
ist 2 ay önce
memleket iflas noktasına geldi nasıl milletin yüzüne çıkacaksınız yandaşlara aldanmayın milletin hali perişan bu kadar zam olurmu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@