AK Parti Ortahisar'dan erken seçim açıklaması

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, 24 Haziran 2018’de yapılması belirlenen Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerine hazır olduklarını açıkladı. 

Siyaset 19.04.2018, 15:18
AK Parti Ortahisar'dan erken seçim açıklaması
Başkan Altunbaş, AK Parti için bir seçime hazırlanma sürecinin diğer bir seçimin bitmesiyle başladığını vurgulayarak teşkilatların her anlamda seçime hazır olduğunu belirtti. 
Her gün seçim varmış gibi çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Altunbaş “AK Parti Ortahisar teşkilatımız, kongre tarihimizden itibaren sahadadır ve aktif olarak seçim çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler her gün seçim varmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Bu yüzden de seçime her koşulda hazırız. Ortahisar’daki 85 mahallemizde teşkilatlanmamız tamamlanmış olup, sandık kurulları için oluşturulacak listeleri de hazırlamış bulunmaktayız. Yapmamız gereken tek şey çıtayı yükseltmektir. Bunun için de seçime kadar gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Seçimin Türkiye için bir gereklilik haline geldiğinin alını çizen Altunbaş, “16 Nisan Referandumu’ndan sonra eski sistemin tıkanıklıkları bir türlü kurtarılamadı. 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından ülkemiz üzerinde oyun kurmaya çalışanlara karşı daha güçlü bir mücadele için, Fetullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)’na karşı yürütülen operasyonların daha hızlı ve kararlı bir şekilde gerçekleşmesi adına erken seçim kaçınılmaz olmuştur. Yeni sistemin oturtulması için daha fazla vakit kaybedilmemelidir. Bu ahvalde milletimiz iradesini kullanarak sandığa gidecek ve demokratik yolla sorunu çözecektir. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden güçlü bir şekilde seçecek ve içerideki hainlere, dışarıdaki düşmanlara karşı gereken cevap sandıkta verilecektir. Hiçbir endişemiz ve kaygımız yoktur. Biz hazırız, teşkilatlarımız hazırdır. Seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. 

 
Yorumlar (7)
KUZEY 3 yıl önce
Hani referandumdan sonra ülke her alanda uçacaktı hani 2019 dan önce seçim yapmak ülkeye ihanetti ne değişti erken seçim gözüktü gözüken şu aslında İYİ PARTİ VE SAADET PARTİSİNİN YÜKSELİŞİ OLDU
Ahmet 3 yıl önce
artık size inanmıyoruz...her zaman bahaneniz hazır..güven veren isimler var..onları deneyeceğiz..
mehmet. 3 yıl önce
Adam resmen dalga geciyor.
FETo ile mucadele icin erken secim sartmis , HADI ORDAN...
atma.. 3 yıl önce
Cevir yanmasi!!!
rte ne derse onun disinda laf soyleyemezsiniz,
Ulkeyi bitirdiniz bu halk bunun hesabini sorar size, merak etmeyin...
doğan yıldız 3 yıl önce
yav bi kerede kendi fikriniz olsun.
ahmet 3 yıl önce
erken seçim cozümse ohal nıye var
kötümser 3 yıl önce
bu seçim kararı siyasetin içinde bulunan feto yapılanmasını temizlemek için yapılan küçük hesaplar fakat saadet ve iyi parti ne yapsalar bu millet iktidar yapmaz onları çünkü bir varoluş veya yükselişi değil sadece proje partisi olmuş durumdalar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@